Closed Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Nefungující cechovní úkoly

  1. #11
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by veny232 View Post
    Zdravím ,mám už asi 3 cechovní ůkoly a nejdou splnit např.můžeme kopat -dal jsem už snad 50 talířů na přátele a nic proste. Nebo překrásné zlato mám zaplatit 100 zlatáků ale není tam vůbec to tlačítko zaplatit . Jako lol prostě . Opraví mě to někdo?
    ... nesnažíš se dělat CQ, které jsou čekající?
    v jaké sekci jsou? pošli printscreen

  2. #12
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by tomasheinl View Post
    hrůza a podpare na nás kašle víme o tom ale nic stim neudelame
    definuj to podtržené ?
    ... neodpověděli ti ?

    Quote Originally Posted by Prometheus View Post
    Je po údržbě (už 3. v pořadí), spoustě emailů supportu a problém přertvává. Hodláte to ještě letos opravit?
    ... podpora přijala a předala vývojářům - aspoň tak jsi to jednou psal, víc v tom podpora neudělá.

    to znamená, že vývojáři hledají kde je chyba, programují opravu, tu musí otestovat a až pak ji dají na servery

    chyba to je záhadná, protože ji má jen pár cechů ... nevím, možná dokonce jen ten váš

  3. #13

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    MOD_Leonell jenom náš cech?? ty si to tu asi nepročetl co?

    http://forum.diesiedleronline.de/thr...-24h%29/page51

  4. #14
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Spek View Post
    MOD_Leonell jenom náš cech?? ty si to tu asi nepročetl co?

    http://forum.diesiedleronline.de/thr...-24h%29/page51
    sorry ale doména DE není naše ... myslím na našem serveru, takže mne to netrápí ... a jak vidíte, tak nejme sami a ani větší komunita nedosáhla zatím nápravy.

    podle mne to vypadá na nakopaná data ... a hledá se příčina co je nakopalo a zda se to může stát znovu (soukromý názor)

    ty necelé dvě stránky jsem pročetl i odpovídal
    odkaz na toto vlákno Prométheus dává každý den ... a je tu kolik CZ příspěvků? kolik cechů?

    ----------------------
    PS: pokud se podepíšete i cechem, aby v tom byl přehled, byl bych rád (10.4. jsem vás o to žádal) ... dík

  5. #15

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Leonell View Post
    ... nesnažíš se dělat CQ, které jsou čekající?
    v jaké sekci jsou? pošli printscreen
    Ano jsou to čekající ůkoly . Ale netuším co to znamená. A nevím proč teda nejdou splnit.

  6. #16
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by veny232 View Post
    Ano jsou to čekající ůkoly . Ale netuším co to znamená. A nevím proč teda nejdou splnit.
    Ahoj, čekající úkoly nelze splnit, nejprve musíš splnit ty aktuální a až poté se ti přesunou čekající do aktuálních, které můžeš plnit.

  7. #17

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, jsem z Royal Knights (RK) A teď jsme aktuálně druhý den bez CQ a je to tento měsíc již podruhé. Poprvé dost opožděně naskočil ,ale teď se nic neděje.
    Takže taky by nás zajímalo co s tím a kdo nám dá ztracené cech mince?!
    Děkuju

  8. #18
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    ... podobnou zkušenost (delšího trvání) má cech IM (pokud se nepletu) ... tohle musíš řešit jedině s podporou přes kontaktní formulář.

    Měl by to udělat majitel cechu.

  9. #19

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Praded View Post
    Ahoj, jsem z Royal Knights (RK) A teď jsme aktuálně druhý den bez CQ a je to tento měsíc již podruhé. Poprvé dost opožděně naskočil ,ale teď se nic neděje.
    Takže taky by nás zajímalo co s tím a kdo nám dá ztracené cech mince?!
    Děkuju
    pokud vám cq nenaskočí pak je otázkou zda bylo předešlých 48hod alespoň 80% lidí online a zda jste dokázali splnit předešlý.
    těch možností proč vám nenaskočil je hodně a ohlídat by si to měl vůdce cechu.
    ikdyž nevím jak na podpoře bude dokazovat že bylo tolik lidí online a že se předchozí úkoly dařilo plnit vždy včas.

  10. #20

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Leonell View Post
    ... podobnou zkušenost (delšího trvání) má cech IM (pokud se nepletu) ... tohle musíš řešit jedině s podporou přes kontaktní formulář.

    Měl by to udělat majitel cechu.
    Sure a podpora co? Přijde ti maximálně odpověď v tomto stylu:

    Quote Originally Posted by BB_Dori
    Je nám to moc líto a omlouváme se za tento problém. Rozumíme že tenhle problém již trvá poměrně dlouho ale momentálně nevíme s tímto problém nic udelat. Vývojáři pracují na probleme a intenzivně hledají vhodná řesení. Ujišťuji vás že vývojáři dělají co mohou aby problém odstranili.
    ...
    Chtěli bychom využít této příležitosti, abychom se omluvili za jakékoli problémy nebo frustrace způsobené tímto problémem a rádi bychom vám poděkovali za vaši trpělivost dokud vývojáři řeší tento problém.

    S Pozdravem
    BB_Dori
    Mě trpělivost po více jak měsíci bez GQ došla a vím o dalších gildách, které raději jejich vůdci také zrušili.

    Last edited by MOD_Leonell; 30.04.13 at 19:58. Reason: odstraněn obrázek

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.