Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 25 of 25

Thread: The Settlers (SETTL)

  1. #21

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak, ještě dodám, že PrimatorDittrich odmítl cenu Vylepšený výcvik (ostatně ji sám věnoval do soutěže) a tak mu byla přidělena cena náhradní, 30 zlatých nugetů. Což tímto zavádím jako náhradní cenu za všechna dobrodružství a za některé bonusy. To jen tak abyste věděli. :-)

    Ursa

  2. #22

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Svodka k 28.4.2013
    ++++++++++++++

    Z pověření vůdce cechu sorboxe vypracováno Ursa_Major
    -----------------------------------------------------------------------

    Technické a organizační:
    ++++++++++++++++++

    1) Všechno, co potřebujete vědět o tomto cechu a jeho fungování, najdete pohromadě na fóru zde: forum.thesettlersonline.cz/threads/774-The-Settlers-(SETTL)

    Tato svodka bude chodit vždy v neděli a bude vyvěšená i na fóru.

    Pokud vám přijde hromadná pošta jindy, znamená to, že se jedná o mimořádnou událost na způsob vyhlášení mobilizace a přijde zpravidla přímo od sorboxe – je ale možné i to, že pověří někoho ze správců.

    2) Novým členům připomínám povinnost zapisovat splnění úkolů (jakou formou zapisovat najdete v odkazu výše). Kdo to neví, tak na liště nad avatary kamarádů máte ikonu štítu – to je cech, když ji rozkliknete, vyberete kartu členové, najdete sebe, zase rozkliknete, vyberete pole „poznámka“, kliknete na modrou tužku, zapíšete úkol nebo co máte na srdci, potvrdíte fajfkou zelenou. Vše co je aktuální dávejte do poznámky nahoru, aby se nemuselo rolovat. Vše co není aktuální mažte. Nepotřebujeme vědět, co jste dělali v listopadu. Potřebujeme vědět, co jste dělali včera a že dneska jste na služební cestě.

    Pozn. kdo si myslí, že je to zbytečná buzerace, tak tomu připomínám, že jednak neexistuje jiná kontrola kdo maká a kdo ne a druhak jste tu dobrovolně. Zas tak moc se toho od vás nechce, plnit úkoly, zapisovat je a hlásit nebo zapisovat předem nemožnost plnění. To je vše. Když to zvládnou ostatní, zvládnete to taky. S technickými problémy jistě rádi poradí ostatní členové na cech-chatu, to je ten zelený. Taky můžete posílat ostatním členům zprávy. Zpravidla vám odpoví. :-)

    3) Během minulého týdne byli odejdeni EmosnakeCz a EaglikCZ. Dobrovolně odešla Fil0mena.

    4) Máme nové členy, a máme zodpovědnost za to, aby brzy dosáhli vyšších levelů a mohli být užiteční při výměnách a podobně. Jsou to: Vodry94 a Hekisak.

    5) Děláme dva druhy soutěží. Veřejná soutěž se vyhlašuje na fóru (link viz výše). Všechno je tam popsané. Momentálně běží pátrací soutěž o Temné velekněze. Pátrací proto, že musíte vypátrat naše členy, kteří se dlouho neozvali. Tajná soutěž se vyhlašuje na chatu cechu v momentě, kdy projeví zájem aspoň 5 lidí. Momentálně žádná neběží. Samozřejmě, pokud si chce někdo vyhlásit tajnou soutěž na svoje náklady, iniciativě se meze nekladou. Do fóra můžete přispívat, takže můžete i přidávat informace o případných aktivitách mimo vedení cechu.
    Na fóru najdete návrh, který mi předložil lukis1, na soutěž o surky, která by byla založená na plnění cechovních úkolů. Podmínka spuštění soutěže je, že ji prohlasuje aspoň polovina členů. Zatím se vyjádřilo pro asi 10 členů a to je málo. Když si fórum pořádně přečtete, tak to tam najdete.

    6) S dotazy které snesou až půl dne prodlevy se s důvěrou obraťte na správce vnitra Ursa_Major. S dotazy, které snesou odklad 24 hodin se můžete obracet i na vůdce cechu sorbox. S dotazy, které nesnesou odkladu, se obracejte na kartu nápověda (druhá karta nalevo vedle chatu cechu), s pohromami na podporu (druhý řádek pod ozubeným kolečkem pod vaší vlastní hlavou)

    7) členové v lvl do 15. důrazně doporučuju při plnění vlastních (ne cechovních úkolů) dodržovat pokyny v knize úkolů včetně nápovědy. Ušetříte si spoustu času a energie.



    Činnost:
    ++++++

    Celý týden jste byli fakt dobrý. Víkend trochu drhnul, ale to pokaždý, a zvládli jsme to. Pochvalu si zaslouží všichni, co jsou tu déle než dva týdny a nejmenují se mikisek, Maryx12345 a lenka12345. Z nováčků Seancis a cvrkcvrk.

    Je co zlepšovat:
    Maryx12345, mikisek, lenka12345 – nevíme, co s váma je. Na vaše hlavy je vypsaná odměna. Viz fórum. (Lenka12345 víme, že měla problém s obchodní kanceláří - už se to vyřešilo???)


    Další svodka bude příští neděli, to je 28.4.2013. Děkuju za pozornost.

    Ursa

    PS: Odvoláno pátrání po hráči lenka12345, za okamžité přihlášení a uvedení věcí do pořádku dostává Velekněze (vemte si příklad), pokračuje pátrání po hráčích mikisek a Maryx12345 a hraje se o Vylepšený plán výcviku.

    PPS: 29.4. soutěž ukončena, bez dalšího vítěze.
    Last edited by Ursa_Major; 29.04.13 at 20:01. Reason: PS

  3. #23

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Svodka ke dni 5.5.2013

    Máme to výročí povstání tak to vezmem zkrátka.

    Nepište mi ať vám to nepíšu - toto je nedělní oběžník a chodí všem. Kopii dávám opět na fórum, i když je to podle mě zbytečný.

    Kdo neví co má dělat, ať si důkladně prostuduje tohle vlákno na fóru: http://forum.thesettlersonline.cz/th...rs-%28SETTL%29

    Dozví se tam i to, co nepotřebuje vědět, jako třeba o těžké cestě tohoto cechu za momentální schopností plnit jeden úkol denně (pochvala všem).

    Zvlášní pochvala hráči firda za vzorné vyplňování poznámek. Příležitostně se přihlaš o odměnu.

    Vítám nové členy Baco, arcelor, firda, keltek2.

    Utrpení hráčů Maryx12345, mikisek a Hekisak skončilo. Teď už jim je dobře.

    Přejeme vám pěknou sluníčkovou neděli, slunce v duši a tak všelijak podobně. :-)

    Ursa

  4. #24

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Sice nepředpokládám, že by někdo vyčerpal všechna stavební místa na vlastním ostrově, ale pro lepší plánování seskupení staveb jsem si začal dělat slepou mapu stavebních míst. Sice ještě není dokončena, protože mi tam chybí 9.sektor, který jsem ještě neobsadil, ale třeba se to bude hodit i někomu dalšímu.
    http://uloz.to/xijyNbPD/nehotove-jpg

  5. #25

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    PrimatorDittrich: úžasné, jsem ráda že jsi to sem dal.

    Kdo to neví, tak všeobecné novinky najde tady: http://www.thesettlersonline.cz/cs/d...1-str%C3%A1nka - momentálně se tam píše o tom, že dostaneme nějaké cechmince navíc...

    Včera nebyla svodka tak jen stručně: máme dalšího člena, je to Deelfin. Buď vítán.

    Chválím všechny, momentálně nemusím psát vůbec žádné provokativní elaboráty, protože všechno funguje.

    Byla jsem se podívat na testserveru. Jeden poznatek: bezedná studna, která se odblokuje někde v 50. levelu, není vůbec bezedná, ale obsahuje 3000 jednotek. To je polovina slavné arktické studny, která je taky na p..u.

    Co se týče "vědy", bude to dost náročné na surky, hlavně všechny tři druhy dřeva, ale i kovy. A pozor, výrazně stoupne spotřeba vody. Tak se na to připravte.

    Vzhledem k tomu že na testserveru mají všichni level 50, napadlo mě podívat se, jak se tam chovají věci na trhu. I když je to hodně zkreslené, překvapila mě nízká cena zlatých mincí a vysoká cena mramoru. To jen pro zajímavost.

    Pro dnešek všechno, mějte se jak chcete. :-)

    Ursa

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.