Closed Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Settlers online na Apple?

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví

    Settlers online na Apple?

    Jde rozebehnout na iPadu? Settlers vyžadují Adobe Flash Player ale iPad ho nepodporuje...? Díky za připadne info.

  2. #2

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, má někdo zkušenosti s hraním settlera na ipadu? Lze hrát přes Ipad a aplikaci stazenou na itunes pod účtem registrovaným na Settlersonline? Tzn. abych hrál pod jednim učtem jak na PC tak i na ipadu. Diky za odpověď

  3. #3
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, Settlers Online vyžadují Flash, to je vše. Nevím, jak je to přesně s ipadem, ale pokud tam je Flash, tak jdou rozjet.

    Jde hrát s jedním účtem z více počítačů, v tom problém není.

  4. #4

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, asi jsme si neporozumněli. Na ipadu flash bohužel nejde, proto je nabízena hra přes itunes ke koupení. Je to aplikace určená pouze na ipad. A mě se jedná o to, vzhledem k tomu, že mám rozjetou hru na PC, zda tam existuje možnost se přihlasit pod účtem pod kterým sem přihlašen zde. Tzn. Abych neměl rozehrane dvě hry. Diky za odpověď .

  5. #5
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to určitě Settlers Online a ne nějaké starší Settlers? Nejsem si vědom oficiálního klienta.
    V každém případě, pokud by existoval klient, tak nebude problém, hra je na serveru, ne v počítači.

  6. #6

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem se pro jistotu na to ještě jednou podival a nejspíš mate pravdu, je to The Settlers HD. Takže se omlouvám za to že vám okrádam drahocený čas.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, jede to přes Puffin Browser - http://www.puffinbrowser.com/index.php
    Není to extra pohodlné, ale jede

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    nemůžu se již dva dny připojit nejde to nevím co mám popisovat prostě se mi objeví Ubisoft a stojící červený proužek.

  9. #9

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem stáhnul papuchalka (Puffin), a jede to. Docela čumím, že si tohle Apple nepohlídá. Nicméně není to žádná hitparáda. Na poslání geologa popřípadě průzkumníka ok. Do dobrodružství bych se tedy nepouštěl. Jak se posouváš mapu? používaš ten jejich soft touchpad? nebo maš nějaký fígl.

  10. #10
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Milo055 View Post
    nemůžu se již dva dny připojit nejde to nevím co mám popisovat prostě se mi objeví Ubisoft a stojící červený proužek.
    Co popsat?
    Například: jaký je prohlížeč a pod. ...... vyčistit počítač, aktualizace, atd.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.