Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: tvorba jednotek

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví

    Unhappy tvorba jednotek

    Zdravím, mám problém při tvorbě jednotek se mi po odkliknutí objeví přesípací hodiny, ale občas nezmizí...dám novou tvorbu jednotek. naskočí mi vycvik ale jen jedný várky, ale suroviny mi to sebere za oba dva příkazy k výcviku

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    občas díky vytížení serveru se objeví přesýpací hodiny,ale nikdy ti to neveme suroviny na stavbu aniž by se nic necvičilo

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    tak to nevím odečte se mi populace tak i zbraně, protože při pokusu o další tvorbu už mývám nedostatek zbraní. Teď se mi to stalo zase

  4. #4
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Goofy81 View Post
    tak to nevím odečte se mi populace tak i zbraně, protože při pokusu o další tvorbu už mývám nedostatek zbraní. Teď se mi to stalo zase
    Pokud si myslíš, že ti hra neoprávněně odečetla suroviny a osadníky, tak napiš na podporu. (Z hlavní stránky kontaktní formulář.)
    Čas, jaké jednotky ... a popis co jsi udělal.

    Zkusil jsi při přesýpačkách refresh stránky.

    Tak jak říká Luo7, ještě se mi nestalo, aby mi odečetl lidi a suroviny a neměl jsem za to vojáky.
    To by ti neseděla populace.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.