Closed Thread
Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 105

Thread: Nelze splnit úkol (omezení levelem)

  1. #21

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevíte prosím někdo v jaký fázi je oprava úkoly - Milice -> Milice (potřebná úroveň 21-21, já mám 22)? Jen jestli mám čekat na exp. body z úkolu nebo jestli mám obětovat 20 - 50 % vojáků v boji pro získaní expů.

  2. #22

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Já nemůžu dokončit úkol: Milice a Taktik :/

  3. #23

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Čekající úkoly - pozdní večeře - zaplaťte ze skladu 100 klobás. Fajn. Klobásy mám, posuvník je celý zelený a tlačítko na zaplacení? Asi zůstalo ležet programátorům na stole. Kdyby to byl jedinný úkol, tak přivřu oko, ale už je jich několik a všechny stejné. Udělej tohle a když to člověk má připravené, tak to nejde, protože schází tlačítko na odeslání, zaplacení, použití. A dárky, bonusy, zlato, mramor a další věci jsou víte kde..... A přitom to denedávna fungovalo. Murphyho zákon? Opravíš li jednu chybu, dalších pět se najednou objeví? Prosím opravit. Stejně jako les co nejde těžit a další věci zde již popsané.

    A jedeme dál. Další úkol a další chyba. Opět "čekající úkoly" - nesprávné pořadí - nakupte od ostatních 100 jednotek mramoru. Tak to jak DEBIL nakoupím a nic!!!! Posuvník je i nadále šedivý, jako bych nic nekoupil. Tak že jsem bronzové meče mohl využít lépe a radostněji. Místo toho, abych je dal za mramor, kterého mám sám dost.
    Last edited by Elfi; 12.12.12 at 23:52.

  4. #24

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    čekající úkoly čekají až dokončíš aktuální denní úkol

  5. #25

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Ne vždy, mě ho blokuje i to, že jsem dostal druhou adventurku štědrovečerní večeře a dokud jí nesplním, tak mi taky nejdou.

  6. #26

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Přidávám se.Mám splněno "Santův pomocník" a "Teplý nápoj" ale úlohy stále visí jako nesplněné.

  7. #27

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví

    Úkoly s omezeným lvl

    Ahoj, dá se vůbec něco dělat, když překročím lvl dřív než dokončím některé úkoly co jsou omezeny lvlem?

    Plánuje se tuhle vadu dát pryč.

    Díky Severeno

  8. #28

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    plánuje

  9. #29

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    A kdy to bude?

  10. #30
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Těžko říct. Může to přijít nejbližším updatem či až na nový rok.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.