Closed Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Zásobárna se mění na kasárnu

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví

    Lightbulb Zásobárna se mění na kasárnu

    1)Někdy se mi stane, že když chci do zásobárny, tak se mi objeví kasárna. Kdybych chtěl stavět vojáky tak je to funkční. Když jsem zkoušel zkratku P, tak mi to pořád ukazovalo zásobárnu jako kasárnu. Tak jsem musel obnovit celou stránky, pak se mi to objevilo dobře.

    2) Když jsem dal stavět vojsko, obchodoval nebo vyráběl tak se mi dlouho ukazovali hodiny (asi dlouhá odezva). Někdy mi to přetrvalo i když jsem zavřel nabídku a znova otevřel. Pomohlo jen obnovit stránku.

    3) Bylo by fajn, mít třeba nějaké zprávy, když nejsme připojeni. ( co se vytěžilo => zničený důl) nebo udělat nějakou tabulku, kde by bylo vidět kolik druhů dolů zbývá nalézt a postavit.

  2. #2
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Mirda View Post
    1)Někdy se mi stane, že když chci do zásobárny, tak se mi objeví kasárna. Kdybych chtěl stavět vojáky tak je to funkční. Když jsem zkoušel zkratku P, tak mi to pořád ukazovalo zásobárnu jako kasárnu. Tak jsem musel obnovit celou stránky, pak se mi to objevilo dobře.

    2) Když jsem dal stavět vojsko, obchodoval nebo vyráběl tak se mi dlouho ukazovali hodiny (asi dlouhá odezva). Někdy mi to přetrvalo i když jsem zavřel nabídku a znova otevřel. Pomohlo jen obnovit stránku.

    3) Bylo by fajn, mít třeba nějaké zprávy, když nejsme připojeni. ( co se vytěžilo => zničený důl) nebo udělat nějakou tabulku, kde by bylo vidět kolik druhů dolů zbývá nalézt a postavit.
    1, nikdy jsem nezažil, že by po stisknutí P byla místo zásobárny zobrazena jiná budova ... někdy nereaguje, pak stačí klepnout do mapy nebo obnovit

    2, ano pokud jsou přesýpačky, pak je nejlepší refresh - nemá smysl pokračovat a čekat ... někde něco "upadlo" (jako s Windows vystoupit a nastoupit)

    3, ano ... byla informace, že se podobné změny připravují (PS: na podobné návrhy tu je jiná záložka fóra ... popiš to tam )
    - - -
    Last edited by MOD_Leonell; 27.03.13 at 13:23. Reason: Test

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    1) mě se to stává

    2) cink cink

    3) když jsem už v tom psaní byl, tak jsem napsal
    Last edited by Mirda; 27.03.13 at 12:09.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    4) Bylo by fajn dát vědět o údržbě 2 dny předem. Když hraji z jednoho dne do druhého, tak ho nevidím

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Mirda View Post
    4) Bylo by fajn dát vědět o údržbě 2 dny předem. Když hraji z jednoho dne do druhého, tak ho nevidím
    údržba je pravidelně každou středu od 1:30 do 6:00hod to už sis mohl zvyknout

  6. #6

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    v úterý ne? A já ten bug mám taky, ale vždycky za chvíli vždycky zmizne...
    A ty zbořený doly atd... si vždycky musím obhlídnout a pak doplnit.
    Last edited by Kubamorlo; 27.03.13 at 17:52. Reason: doplnění

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.