Closed Thread
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 51

Thread: Velikonoce 2013 (úkoly/FAQ/kupec)

  1. #11
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Je tam chybka, nebylo to zaplatit 1500 exotických prken ale kulatiny (40+, retezec 2). Nebyl jsem nadšený !
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  2. #12

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Dalnar View Post
    Je tam chybka, nebylo to zaplatit 1500 exotických prken ale kulatiny (40+, retezec 2). Nebyl jsem nadšený !
    Diky za upozorneni, opraveno.

  3. #13

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    no a já hlásím u lvl 25-39 řetězec 2 chybku že je tam zaplatit ne 200 tvrdodesek ale system chce 500 tvrdokulatiny
    Last edited by Gungan; 26.03.13 at 09:57.

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Oznamuju stejný problém , mám úkol vysílat průzkumníka na hledání vajec , mám tři průzkumníky keří sů furt na cestách , před přijetím úkolu nosili jedno nebo dvě vejce a po přijetí úkolu o vajíčka ani nezavadili natož aby neco donesli - s tím sem taky tak trochu počítal že už nic nedonesů dokud úkol asi nezruším . Je to smutné plnění úkolů když nejsou dispozice .

    Quote Originally Posted by tojsemja View Post
    Končím na úkolu sehnat 500ks vajec :-(
    Přítelkyně má "relativně" snadný úkol najít v hledání 20ks vajec, ale plní to od prvního dne, neustále vysílá dva průzkumníky a má jich zatím 12ks, takže na tom asi taky skončí, to naštve protože další podúkoly jsou v pohodě splnitelné a bylo by 100ks vajec doma...

  5. #15

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Cech vám pomůže s půjčkou 500 vajec, ale hledání vajec průzkumníkem je fakt šikana...

  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Jj stejný problém 20 vajec hledám už 3 dny poslal jsem dofromady 14 průzkumníků a mám 3 vejce a předtím z každé hlídky minimálně jedno donesli, v některých věcech je tato hra "neskutečně zajímavá".
    Last edited by MOD_Gryphem; 31.03.13 at 10:41. Reason: NEVHODNÉ VYJADŘOVÁNÍ

  7. #17
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, podle všeho by měla přijít ještě jedna série úkolů a koukám, že mi na tu poslední sérii zůstalo to hledání vajíček pomocí průzkumníka. Což by mi ani tak nevadilo, jenže pokud platí, že další série přijde o 6 dní později a platí i to, co se píše tady http://forum.thesettlersonline.cz/th...681-Velikonoce, tedy že hledat vajíčka jde pouze do 10. dubna. Pak to nemám šanci stihnout za ty 3 dny. Je tomu tedy skutečně tak? Nebo se ty data budou nějak měnit, případně bude možné hledat ty vajíčka až do 17. dubna? Předem díky za odpověď.

  8. #18

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    se třemi průzkumníky jsem to měl za dva dny(vždycky přinesli 2-3 vejce, akorát jednou žádné). Teoreticky by se to mělo dát stihnout. Jen doufám, že ta 4. sada přijde.

  9. #19
    Tavros
    Guest
    elzyx to si měl: Ze sedací části těla kliku jak sviňa... já ten úkol mám teď a už 4 dny naháním 4 vajíčka a nic....

  10. #20

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Chtěl bych se na něco zeptat, pokud jsem to pochopil dobře tak po 10. dubnu nepůjde hledat průzkumníkama vejce... ale co ty lidi kteří dostanou 8. dubna tento úkol? The Hint
    Najdete 20 vajicek stredne dlouhym hledanim pokladu

    to máme jako stihnout jak?

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.