Closed Thread
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 51

Thread: Velikonoce 2013 (úkoly/FAQ/kupec)

  1. #21
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, na toto je myšleno, budou automaticky splněné.

  2. #22

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Bohužel nesouhlasím s procenty pravděpodobnosti hledání uvedenými nahoře - od neděle plním úkol "Rada" (najít 20 vajec při středním hledání). Mám dva průzkumníky - jeden standartní a jeden velikonoční - pošlu je asi 5x celkem denně - a do této chvíle našli jen JENDO VEJCE!!!!!! Je to normální?

    Další tři hledání od večera a nic - to už je další bug hry a né smůla....
    Last edited by Tom_cz_; 06.04.13 at 07:00. Reason: Update

  3. #23
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Tom_cz_ View Post
    Bohužel nesouhlasím s procenty pravděpodobnosti hledání uvedenými nahoře - od neděle plním úkol "Rada" (najít 20 vajec při středním hledání). Mám dva průzkumníky - jeden standartní a jeden velikonoční - pošlu je asi 5x celkem denně - a do této chvíle našli jen JENDO VEJCE!!!!!! Je to normální?
    řekl bych, že máš smůlu
    to je statistika ...
    když ti někdo řekne, že máš 50% šance na 6 a hodíš 10x kostkou, tak ji taky nemáš 5x, ale třeba jen jednou (ano chápu, že u šestky a kostky jsou jiné výpočty, jen vzor)

  4. #24

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Zajímalo by mne, jak získám 4-tý řetězec. Stále ho nemám. Mohl by mi někdo odpovědět? Děkuji moc.
    P.S. Předcházející tři, mám již dávno splněny.

  5. #25
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Adrianna73 View Post
    Zajímalo by mne, jak získám 4-tý řetězec. Stále ho nemám. Mohl by mi někdo odpovědět? Děkuji moc.
    P.S. Předcházející tři, mám již dávno splněny.
    poslední by měl být v neděli ... takže vydržet

  6. #26

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Jakto že jsem dostal 2x ten samí řetězec? To je bug, nebo co?

  7. #27

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Zeus View Post
    Zdravim, ukoly (retezce) chodi v nahodnem poradi. Postupne dostanes vsechny 4.
    Tak omyl nedostanem vsechny 4 dostal jsem ten samej a to ten nejblbejsi na zaver hledani vajec
    a vzhledem k tomu ze sem uz stim nepocital poslal jsem pruzkumniky na jine hledani, takze to nemuzu za 3 dny stihnout

  8. #28

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    stejný problem taky jsem dostal znovu ten nejblbější a pruzkumníci jsou pryč

  9. #29

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Ahoj, na toto je myšleno, budou automaticky splněné.

    Tak nevím ale to co mám mi jako "automaticky splněné" nepřipadá ( je vidět že tady nikdo nic neví

  10. #30

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    mám dotaz: mám ted ( už zase) najít 20 vajec středním hledáním... BB_Kahsi píše že to bude atomaticky splněno ( předpokládám že až toho 10.4) tákž po tomto datu můžu ještě dodělat velikonoční ukol? ( ty podúkoly)? jenom už nepůjde začít celej "velkej" ukol ?

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.