Closed Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Neobdržené suroviny za dobrodružství

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví

    Neobdržené suroviny za dobrodružství

    Chtěl bych se zeptat,

    co mám dělat, když mě kamarád pozval na dobrodružství a neobdržel jsem z něj žádné zdroje? (utok jsem podnikl)

  2. #2
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    A zabil jsi tam něco? Pokud ne, pak ani nic dostat nemáš. Jen zaútočit jedním rekrutem nestačí. Pokud jsi tam ale něco zabil, tak si napiš na podporu.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    mmm :- / tak to bude ono... dík...

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, už čtyřikrát jsem splnila úkol a, už po čtvrté jsem nedostala, za to odměnu :-)

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Dnes opět jsem nedostala odměnu za úkol, už další třetí den po sobě a pak ještě jeden den předtím,. Splním úkol buď čekající nebo denní a nic, žádná odměna :-( Ví někdo proč?

  6. #6
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Čekající úkol splnit nejde, nejprve musíš splnit denní úkol, pak teprve budeš moci splnit jej (je to vlastně úkol pro další den, který čeká ve frontě, protože jsi předchozí den nesplnila denní úkol). Logicky tedy za něj nemůžeš ani převzít odměnu. U denních úkolů by ti měla jít převzít odměna, jestli ti to nejde a nepomohlo ani promazat cache, tak si napiš na podporu.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.