Closed Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: :(

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    :(

    a sakra, to než mě provede prúvodcem tak ze mně bude vývojář nových her, nešlo by to bez toho ? nebo chvíli to hraji a už mě to přestává bavit (hledej jakési "skratky" atd.)

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    si toho pruvodce vypni

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by arogant30 View Post
    a sakra, to než mě provede prúvodcem tak ze mně bude vývojář nových her, nešlo by to bez toho ? nebo chvíli to hraji a už mě to přestává bavit (hledej jakési "skratky" atd.)
    Zrovna ty "Zkratky" jsou trochu nedokonale vysvětlené, možná by stálo za úvahu, aby admini upravili trochu text smysluplněji.

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak mám podle nich asi najít tu jejich pomoc nápovědu ve foru sem hotová

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    Nápověda se Vám zobrazuje průběžně, všechny přečtené a nepřečtené nápovědy najdete pod svým avatarem (v již přihlášené hře), ozubené kolečko, Archiv. A třeba Zkratky najdete pod záložkou Klávesové zkratky (jak složité, že?). Překleda není dokonalý, ale stačí trošku nad problémem se zamyslet a řešení je nasnadě;-)

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Když se ti nelíbí vyskakovací nápověda, tak si ji prostě odškrtni a už ji neuvidíš.
    a když se ti po ní zasteskne, tak si ji zase nech otevřít přes ozubené kolečko, archiv ...

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.