Reply to Thread
Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 70

Thread: [Návod] Efektivní umístění budov

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ústecký kraj, Czech
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví

    [Návod] Efektivní umístění budov

    Zdravím všechny settleráky a settleřice,

    Už od začátku hry jsem se zajímal, jak nejlépe umístit budovy, ale tutoriály na fórech ani YouTube nebyly.
    To mě přimělo k tomu, abych udělal své vlastní tutoriály.

    Jak jsem mohl vidět, mnozí lidé staví své budovy nahodile, což má za následek neefektivní denní produkci.

    Udělám několik tutoriálů, ve kterých se vám pokusím vše nastínit a vysvětlit.

    Druhé a třetí video by mělo být pro většinu hráčů nejzajímavější. Další videa se zaobírají specifickými surovinami (jako je například produkce dřeva, mědi atd.) s užitečnými radami a příklady.

    Soutěžíme s CZECH PARADE o 5500 mincí !!



    Začínáme hrát TSO | [Návod] pro nováčky

    S pomocí hráče SeFF jsme vytvořili návod pro nováčky. Budou pravděpodobně následovat další díly na pár dalších častých dotazů, které se zobrazují v Global chatu.



    • Pokud se vám tutoriál líbil, nezapomeňte kliknout na LIKE a ODBĚR --> , které naleznete u každého videa.

      Tím podpořit mou maličkost k natočení dalšího tutoriálu s touto tématikou či jinými návody nebo i v mém druhém projektu, který naleznete zde: Den za den, krok za krokem
    • Navíc při odebírání můžete být mezi prvními, co se k danému tutoriálu dostanou, protože budete ihned na YouTube informováni o nahraném dalším tutoriálu, než bych to vůbec stihl hodit i sem.

    Návod 1: Kalkulace Času Produkce

    Toto video vám ukáže jak je čas produkce výroby počítán. Je to velmi jednoduché a mnozí z vás už to dávno zjistili sami. Těmto lidem bych doporučil, aby přeskočili první video a vrhli se rovnou na druhé.



    Návod 2: Efektivní Umístění Budov

    Toto video vám ukáže, jak efektivně umisťovat budovy na vašem ostrově. Také dá příklady, které každý může využít jakmile máte přístup do daného sektoru k danému skladišti.




    Návod 3: Řetězec Produkce, Kam Umisťovat Budovy

    Toto video vám ukáže, kam umisťovat budovy z řetězce produkce. Postupujte podle návodu a už nikdy nemusíte trpět z nadprodukce nebo podvýroby neužitečných materiálů jako pšenice, dřevo, rudy.




    Návod 4: Produkční Časy Zdrojů

    Tento tutoriál vysvětluje 3 kategorie zdrojů. Je to další důležitý krok k širšímu pochopení tématiky efektivního umístění budov. Jak vytvořit efektivní produkční řetězec, který zahrnuje budovy zdrojů (lesník, doly, farmy).



    Návod 5: Optimalizace Produkce Dřeva

    Tento tutoriál vysvětluje, jak optimalizovat produkci dřeva. Také vám ukáži pár příkladů efektivního umístění dřevorubců a dalších vymožeností, které mají něco se dřevem společného. Neváhejte také poslat vaše vlastní efektivní umístění těchto budov.



    Návod 6: Optimalizace Produkce Mědi

    Tento tutoriál vám přiblíží jak nastavit váš řetězec produkce mědi. Také je zde výběr mezi 3 a 6 měděnými doly - výhody / nevýhody.



    Návod 7: Optimalizace Produkce Pšenice

    Tento tutoriál vám představí řetězce produkce pšenice.



    Návod 8: Optimalizace Produkce Kamene/Mramoru

    Tento tutoriál se hlavně zaměří na to, kde můžete umístit vaši produkci kamene či mramoru.



    Mapka mapička je tu




    Prosím, sdělte mi, zda jste shledali tyto tutoriály užitečné, nápomocné, pokud ne, určitě také sdělte svůj názor a připomínky. ("Haters will always gonna hate" ) Jsem otevřený jakékoliv diskuzi.

    Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat, pokud budu vědět, odpovím.




    S pozdravem,
    Xantus [BIA] - Czech Parade Team



    #Přeloženo z anglického fóra. All credits go to Smurf.
    Last edited by Xantus; 01.06.13 at 23:48. Reason: MAPA PŘIDÁNA

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ústecký kraj, Czech
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    Sektor 2:





    Sektor 6:











    Sektor 7:





    Sektor 8:





    Sektor 9:






    S pozdravem,
    Xantus [BIA] - Czech Parade Team
    Last edited by Xantus; 22.03.13 at 22:39.

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    No Xantusi za mě rozhodně POKRAČUJ :-)

  4. #4

    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ústecký kraj, Czech
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    Máte tu třetí návod, tentokrát na téma řetězce produkce.

    Pokud se vám tutoriály líbí a chtěli byste, abych pokračoval v návodech 4 - 8, napište sem do topicu, abych pokračoval a svůj názor.

    Že jsem na Vás hodný, tak Vám sem přidám i mapku, abyste tato místa nemuseli hledat... :-)

    Pokud se tu najde mezi vámi alespoň 10 lidí, pro které tyto návody jsou zajímavé, budu pokračovat.

    1) Merlous
    2) Krupi79
    3) luk1as
    4) Ennyna
    5) MareCZEk
    6) Socmen
    7) Topol
    8) Chodar
    9) shimimi
    10) MichalRusty

    S pozdravem,
    Xantus [BIA] - Czech Parade Team
    Last edited by Xantus; 09.04.13 at 01:12.

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem taky pro pokračování. Moc dobrá práce )

  6. #6

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak ta mapka mapička naprostý luxus.

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Jen tak dál a za chvíli přestavím vše co jsem doposavad vybudoval. Byť to nemám tak zlé na to že jsem nad tím až takto nehloubal, tak bych z toho dle těchto návodů vydoloval ještě o dost víc ....

  8. #8

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    +1 za pokračování

  9. #9

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak nevím jak moc se dá té mapě věřit, protože mám volno v sektoru 9 tak jsem to tam chtěl nakreslit a nevychází to:

    Na tom poli 10s ke skladu je nějaké křoví a nelze tam stavět ....
    Nebo mám ten sklad někde kousek jinde .... zkoušel jsem to, ale pak to nevychází zase jinde ....
    Last edited by luk1as; 22.03.13 at 21:50.

  10. #10

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, je nějakej link na informace k odpovědím v návodech 4 - 8. Videonávody asi hned tak nebudou a docela rád bych přestavěl ostrov (už asi po 6-tý) tak abych to měl co nejlíp. Tu na foru jsem nic nenašel - a předpokládám že jsi z něčeho čerpal. A čekat na videonávody který možná ani nebudou je takový rozpačitý. Díky za info.
    Ennyna

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.