Reply to Thread
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 70

Thread: [Návod] Efektivní umístění budov

  1. #11

    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ústecký kraj, Czech
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    1)
    Quote Originally Posted by luk1as View Post
    Tak nevím jak moc se dá té mapě věřit, protože mám volno v sektoru 9 tak jsem to tam chtěl nakreslit a nevychází to:

    Na tom poli 10s ke skladu je nějaké křoví a nelze tam stavět ....
    Nebo mám ten sklad někde kousek jinde .... zkoušel jsem to, ale pak to nevychází zase jinde ....

    nebo




    Ale ano, také si myslím, že tam mají malinkou chybičku. Což jim osobně prominu.

    Osobně jsem se k sektoru 9 ještě nedostal, abych ho sám zkoušel, ale já to mám takhle, jestli pomůže.






    2)
    Quote Originally Posted by Ennyna View Post
    Ahoj, je nějakej link na informace k odpovědím v návodech 4 - 8. Videonávody asi hned tak nebudou a docela rád bych přestavěl ostrov (už asi po 6-tý) tak abych to měl co nejlíp. Tu na foru jsem nic nenašel - a předpokládám že jsi z něčeho čerpal. A čekat na videonávody který možná ani nebudou je takový rozpačitý. Díky za info.
    Ennyna
    Neboj, budou. Dej mi chvilku času... taky musím shánět vajíčka jako každý jiný...

    S pozdravem,
    Xantus [BIA] - Czech Parade Team
    Last edited by Xantus; 22.03.13 at 22:30.

  2. #12

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,

    děkuji za pěknou guide a doufám, že ji využije co nejvíc lidí. Sám sice podle Smurfa stavím už nějaký pátek, ale vždycky pro mě bylo skoro až utrpením, když jsem se koukal na rozestavění budov ostatních hráčů. Sám jsem uvažoval, že něco podobného sepíšu

    Keep up the good work

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    je to paráda pokračuj, to s tím rozmístěním budov blíže a dále od skladu jsem vůbec neřešil ale nevím jestli se mi to chce ještě na 35 lvl přestavovat :/

  4. #14

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Xantus:
    "Zakopanej pes" u rozdílů v těchto obrázcích je to, že budovy píší čas tam + spátky a ještě pracovní přípravy při vybírání místa, takže horní obrázek je určitě dobře (uvádí POUZE čas přepravy, ale ten pod ním tam chybu asi má - na obou stranách skladiště (před a za) jsou časi k sobě převrácené! (protože všechny budovy a to i sklad mají vchod na JEDNÉ straně)

  5. #15

    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ústecký kraj, Czech
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    Já neříkám, že vše co je zde, je naprosto správně... přeci jen to dělali také hráči jako my a snažili se pomoct ostatním...

    Takže pokud má někdo čas, může to zkontrolovat, udělat svoje mapky a rozložení a naházet to sem :P .

    Xantus

  6. #16

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky jsem pro pokračování, by mě zajímalo, jak optimalizuješ tu měď . Ale pokud na to nemáš moc času, tak spěchat nemusíš.

  7. #17

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Čekání mě nebavilo, tak jsem se pustil do vlastního počítání a optimalizování. Mám teprve 29 level a nemám ještě celý ostrov ani celou produkci přístupnou. Ani nevím co bude v jaké míře potřeba později.

    Nám hotovou optimalizaci pro:
    měděný důl, bronz, nástroje, bronzové meče, železo, železné meče, ocel, ocelové meče, pekárny, mlýn.
    Čeká na optimalizaci:
    uhlí, důl na železnou rudu, vše pro dřevo (borové i tvrdé), vše kolem pšenice (farmy, nápoje, stáj)

    Je potřeba 4 sklady
    Optimalizace mědi:
    1. Měděný důl - level 1 - cesta 16 sec - celkový čas produkce 3:32 sec
    2. Měděný důl - level 1 - cesta 18 sec - celkový čas produkce 3:36 sec
    3. Měděný důl - level 1 - cesta 22 sec - celkový čas produkce 3:44 sec
    4. Měděný důl - level 1 - cesta 6 sec - celkový čas produkce 3:12 sec
    5. Měděný důl - level 2 - cesta 6 sec - celkový čas produkce 3:12 sec (level up stojí 50 nástrojů)
    6. Měděný důl - level 1 - cesta 16 sec - produkce celkem 3:32 sec
    Celková produkce dle hry: Měděná ruda 1473/12 hod (nadprodukce +141/12h)
    1. Tavírna mědi - level 3 - cesta 6 sec - celkový čas produkce 6:24 min
    2. Tavírna mědi - level 3 - cesta 6 sec - celkový čas produkce 6:24 min
    3. Tavírna mědi - level 3 - cesta 8 sec - celkový čas produkce 6:32 min
    4. Tavírna mědi - level 3 - cesta 8 sec - celkový čas produkce 6:32 min
    Celková produkce dle hry: Bronz 1332/12 hod (nadprodukce 0/12h)
    1. Výrobce nástrojů - level 3 - cesta 6 sec - celkový čas produkce 6:24 min
    2. Výrobce nástrojů - level 3 - cesta 6 sec - celkový čas produkce 6:24 min
    Celková produkce dle hry: Nástroje 672/12 hod (koncový produkt + 672/12h)
    1. Výroba bronzových zbraní - level 3 - cesta 8 sec - celkový čas produkce 6:32 min
    2. Výroba bronzových zbraní - level 3 - cesta 8 sec - celkový čas produkce 6:32 min
    Celková produkce dle hry: Bronzové meče 660/12 hod (koncový produkt + 660/12h)

    Optimalizace železa+ocele:
    1. Tavírna železa - level 1 - cesta 8 sec - celkový čas produkce 12:32 min
    2. Tavírna železa - level 1 - cesta 8 sec - celkový čas produkce 12:32 min
    3. Tavírna železa - level 1 - cesta 8 sec - celkový čas produkce 12:32 min
    4. Tavírna železa - level 1 - cesta 8 sec - celkový čas produkce 12:32 min
    Celková produkce dle hry: Železo 228/12 hod (nadprodukce 0/12h)
    1. Výrobce železných zbraní - level 1 - cesta 8 sec - celkový čas produkce 12:32 min
    Celková produkce dle hry: Železné meče 57/12 hod (koncový produkt 57/12h)
    1. Tavírna oceli - level 1 - cesta 8 sec - celkový čas produkce 12:32 min
    Celková produkce dle hry: Ocel 57/12 hod (nadprodukce 1/12h) měla by být 0 hra zaokrouhluje
    1. Výrobce ocelových zbraní - level 1 - cesta 16 sec - celkový čas produkce 25:04 min
    Celková produkce dle hry: Ocelové meče 28/12 hod (koncový produkt 28/12h)

    Optimalizace pekárna+mlýn:
    1. Mlynář - level 3 - cesta 12 sec - celkový čas produkce 6:48 min
    2. Mlynář - level 3 - cesta 12 sec - celkový čas produkce 6:48 min
    3. Mlynář - level 3 - cesta 12 sec - celkový čas produkce 6:48 min
    4. Mlynář - level 3 - cesta 12 sec - celkový čas produkce 6:48 min
    Celková produkce dle hry: mouka 416/12 hod (nadprodukce nevím pekárny ve výstavbě) mělo by být 0
    1. Pekárna - level 3 - cesta 6 sec - celkový čas produkce 3:24 min
    2. Pekárna - level 3 - cesta 6 sec - celkový čas produkce 3:24 min
    Celková produkce dle hry: Chléb ??/12 hod (koncový produkt nevím pekárny ve výstavbě)

    Nákres rozmístění uvedených budov + volná pole s časem chůze:
    Pro lepší orientaci v mapě začněte objevením tří nalezišt mědi a stavte budovy o nich.

    Screen, budovy které překáží jsem zabarvil je to pozůstatek dřívější nerozvážnosti.

    s pozdravem Ennyna
    Last edited by Ennyna; 25.03.13 at 09:26.

  8. #18

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem zkusil přemístit pekárnu a mlýny dle návodu a výsledek mě nemile překvapil, mlýny nestíhají dodávat mouku do pekáren. Není to o moc jen -3, ale z toho plyne že ty propočty jsou špatně (což ale nikde nevidím). Nebo kde je chyba???? Podle časů co ukazují budovy to má být v rovnováze, ale není.
    Last edited by luk1as; 25.03.13 at 11:54.

  9. #19

    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ústecký kraj, Czech
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by luk1as View Post
    Tak jsem zkusil přemístit pekárnu a mlýny dle návodu a výsledek mě nemile překvapil, mlýny nestíhají dodávat mouku do pekáren. Není to o moc jen -3, ale z toho plyne že ty propočty jsou špatně (což ale nikde nevidím). Nebo kde je chyba???? Podle časů co ukazují budovy to má být v rovnováze, ale není.

    To by mě samotného zajímalo. Jediné vysvětlení je, že se ti flákaj. Měl bys je popohnat, že jim jinak strhneš prémie.


    Ennyna:
    Opravdu super! A mrzí mě, že tě nebavilo čekat, .... i když nebylo to tady ani předtím a taky jsi si nestěžoval...

    Až bude chvilka času, tak to propídím, ale vypadá to slušně, dobrá práce!

    Xantus

  10. #20

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám Sektor 6 takto, pokud to dobře chápu tak na Tvém obrázku chybí levé spodní 8s stavby, které mám výměnou
    za nemožnost postavit některé ty 16s 12s.



    A ještě k farmám, proč dávat pole vedle farem, když rychlejší je to "pod"(kde to jde) časy 12:20x2 ,12:28x3 a 12:32x2


Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.