Closed Thread
Page 8 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 LastLast
Results 71 to 80 of 93

Thread: Velikonoce 2013

  1. #71

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Vajíčková soutěž: Najděte ASPOŇ 500 vajíček,kdybych je nějakým zázrakem sehnal,tak bude rok 2014. A ještě lepší je odměna za dokončení úkolu: 100 vajíček. Odměna jak bejk :-) To se moc nepovedlo

  2. #72

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    vstoupit do cechu, někdo ti je půjčí (já ne, já už utrácel za veterána). Úkol rozhodně nevzdávat a nestornovat.

    V tuhle chvíli (2. sada úkolu) se to dá zvládnout s jedním či dvěma kamarády. Měl bys mít 150 vajec z předchozí sady a z této sady máš už 40. Nějakou tu desítku bys měl mít již nalezenou průzkumníky, takže bys mohl být za půlkou úkolu. Tyhle našetřené vejce stačí někomu důvěryhodnému poslat, on ti je vrátí a připíší se i do tohoto úkolu. Pak už jen stačí mít toho jednoho kamaráda, který půjčí těch dalších 250.
    Last edited by eLzyx; 28.03.13 at 01:09.

  3. #73

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lohreine View Post
    ten předpoklad se mi zdá velmi podivný, jelikož já už poslala za dva dny tři průzkumníky a jednou mi přinesl 3 vajíčka (nepočítám ty 2, které se mi nepřičetly technickou chybou) a zbytek samé suroviny..:/ tak nevim nevim, jak toto se dá stihnout, když průzkumník na střední hledání trvá 12 hodin..

    buď v klidu já na to chytám také nervy! Hned druhý úkol a od té doby hledám 2x průzkumníkem a ten ...... mi furt nachází jen suroviny a žádná vejce! Mám zatím 12 vajec z 20!!! Tak to je ještě na měsíc :-D (to dřív skončí velikonoce) všichni budou mít 300 vajec a já 16 :-D fakt super docela vyrovnaná hra ;-) kamarád mě k tomu přivedl, ale musím uznat, že je dost nevyrovnaná...podle mě ta hra je stavěná pro hooodně vysoké lvl páč ty si mohou dovolit tyto úkoly splnit jak nic...škoda vypadalo to fajnově ;-)

  4. #74

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    každý z nás si tímto prošel a některé "sváteční eventy" prostě v začátcích hraní nesplnil, tak jak by si představoval. Proto je možné si v nich kupovat i drobnosti, aby měl aspoň z něčeho radost. Taky mne štve, že jsem zvládl ve vánočním eventu "vydělat" jen na jednu stopařovu chýši a kamarád na 46. levelu má tři. Ale je to prostě hra. Nebude třeba na veterána, ale na zkušeného průzkumníka by měl našetřit téměř každý. Ani ten vodní mlýn či plovoucí dům není k zahození. Já třeba "zvládl" našetřit na veterána, ale zkušeného průzkumníka už asi nedám (dlužím 400vajec, který do konce eventu musím vrátit). A někteří mají dva a ještě několik mlýnů a rezidence.

    Že je to nespravedlivé? No, berme to jako motivaci ke zlepšení vlastní ekonomiky ... v dalším eventu bude líp.

  5. #75

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    tyhle eventy nejsou o tom,abyste každý měli všechno co event nabízí v maximálním množství ale abyste alespoň něco málo získali.Buďte rádi za každý event co je a za všechny ty odměny které nám posílají ať už v podobě diamantů nebo jiných odměn.To že někdo udělá za event víc budov a věcí než ostatní je taky dáno tím že třeba ten dotyčný do toho narval víc reálných peněz nebo má víc času než vy aby u toho seděl celé dny.Každý máme něco a každý to hraje trochu jinak a ikdyž máme všichni stejný ostrov tak nenajdete 2 úplně stejné,každý máme jinou ekonomiku a vyděláváme na něčem jiném.
    trošku se spíš zamyslete sami nad sebou,kdybyste měli všechno hned,bavilo by vás to? každý hraje podle svých možností....

  6. #76

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak nevím, stále posílám průzkumníka na středně dlouhé hledání kvůli úkolu a on mi stále nic nenachází!! Zato na krátkém hledání má vždy aspoň jedno. Poradí mi prosím někdo co s tím? Díky moc :-)

  7. #77

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Mimonka View Post
    Tak nevím, stále posílám průzkumníka na středně dlouhé hledání kvůli úkolu a on mi stále nic nenachází!! Zato na krátkém hledání má vždy aspoň jedno. Poradí mi prosím někdo co s tím? Díky moc :-)
    pouze náhoda

  8. #78
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Mimonka View Post
    Tak nevím, stále posílám průzkumníka na středně dlouhé hledání kvůli úkolu a on mi stále nic nenachází!! Zato na krátkém hledání má vždy aspoň jedno. Poradí mi prosím někdo co s tím? Díky moc :-)
    Jen na velmi dlouhém hledání je 100% úspěšnost na nalezení vajec.

  9. #79

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Aha tak díky moc :-). A nevíte co znamená že se mi další sada úkolů odemkne až splním "questactive 0 0 Main2Middle" ?

  10. #80

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    To nebude žádný dárek k velikonocům?

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.