Closed Thread
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast
Results 81 to 90 of 93

Thread: Velikonoce 2013

  1. #81

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    No tak to by mě taky docela zajímalo, že by náš server jako jediný nedostal???

  2. #82

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    neví někdo, jestli mi nakoupená velikonoční dobrodružství zůstanou ve skladu i po ukončení Velikonoc? Tak nějak mě napadlo k čemu je upotřebit :-) Občas chodí denní úkol "zažijte jedno nové dobrodružství" za 50 mincí a tušímže 300 nápojů. Obvykle přijde (alespoň mne) ve chvíli, kdy mám zdecimovanou armádu těsně po dobrodružství. Takhle bych měl splněný úkol "bezpracně" a neblokoval si nové denní úkoly.

  3. #83

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Moor8 View Post
    To nebude žádný dárek k velikonocům?
    právě dorazil ...


    Díky, hodí se :-)
    Last edited by eLzyx; 02.04.13 at 13:07.

  4. #84

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Koukám na to. A je to tedy zklamání. Na mikuláše a Vánoce dávali žulu a recyklační továrnu, loveckou chatu a teď jen tohle? Bohužel hraji od ledna, takže se mi to vyhlo a doufel jsem, že si o velikonocích trošku polepším nějakou speciální budovou. Kdyby dali aspoň mlýn, nebo 500 vajec, ať si koupíme, co chceme. Nebo mohli zpustit odměnu za velikonoční úkoly v podobě nalezených vajec.

    Jasně, lepší, než nic, ale přesto trošku zklamání je

  5. #85

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak si kup Lovce odměn za 10 ryb, ten je stále na trhu, taky ho k tomu používám :-)

  6. #86

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    To se mi jen zdá. 3 dny před koncem eventu dostanu úkol najít 20 vajec a to mi 3 dobr. najdou dohromady 1 vejce. A to už jsem tohle měl na začátku! Proč jsem nedostal ten 4. úkol?

  7. #87
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Proč si to dostal znovu? Kdo ví... Nicméně ty velikonoční úkoly, které nebude možné po 10. 4. splnit, tedy konkrétně to hledání vajec, budou splněné automaticky. Takže se nemusíš bát, že by jsi to nestihl a přišel tak o odměnu.

  8. #88

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Uff, tak to je paráda

  9. #89
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Moor8 View Post
    Uff, tak to je paráda
    podívej se do jiné sekce ... tam je popsáno jak se bude tento úkol chovat po 10.4. !

  10. #90

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Úkol: najít průzkumníkem 20 vajíček, našel 19 ale do plnění se započetlo pouze 14. Co bylo ve skladu před začátkem úkolu nepočítám

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.