Closed Thread
Page 6 of 10 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 51 to 60 of 93

Thread: Velikonoce 2013

  1. #51
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Sry, Růža to vzal odemně. Já to ještě neměl úplně odladěné. Měl jsem to z velikonoc minulého roku a já si to neuvědomil.

  2. #52

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Seff ale to nic nemeni na tom ze za 6 dnu se to neda stihnout ani kdyby se na hlavu stavel

  3. #53

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ten úkol za 6 dnů nezmizí, když ho nesplníš, jen se ti ten následující dá do čekajících, zmizí až na konci velikonoc. http://forum.thesettlersonline.com/t...ter-Event-2013

  4. #54

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BaalAndrew View Post
    Ten úkol za 6 dnů nezmizí, když ho nesplníš, jen se ti ten následující dá do čekajících, zmizí až na konci velikonoc. http://forum.thesettlersonline.com/t...ter-Event-2013
    Dobré vědět, dík za info.

  5. #55
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud do dalšího přidání sady úkolů k velikonocím (nové naskočí po středeční údržbě) nebudete mít splněné předcházející, nová sada se přiřadí jako čekající.

  6. #56

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Gryphem View Post
    Pokud do dalšího přidání sady úkolů k velikonocím (nové naskočí po středeční údržbě) nebudete mít splněné předcházející, nová sada se přiřadí jako čekající.

    a když přeskočím mezitím na další level a posunu se do vyšší třídy ? budu dostávat stejnou třídu s jakou sem začal velikonoce nebo z jiné třídy ?

  7. #57
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Za 2 dny lze pořídit veterána za vejce:


    P.S.: Žádné vejce za drahokamy jsem nekupoval. Pouze průzkumník/obchod/úkoly.

  8. #58
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Gungan View Post
    a když přeskočím mezitím na další level a posunu se do vyšší třídy ? budu dostávat stejnou třídu s jakou sem začal velikonoce nebo z jiné třídy ?
    Dostaneš takovou sadu úkolů, jaká je pro tvůj aktuální level.

  9. #59
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    Ruzo jestli se nepletu tak mas ve vypoctu chybu protoze max muze pruzkumnik najit 5 vajec a trosku mozna je tu opomijeno ze ne vsichni maj 3 pruzkumniky pokud nekdo ma treba jen 2 tak je to pro nej nerealny
    nevím od jakého levelu se může dostat úkol na 50 vajec ... ale už i já na 37 lvl. mám 3 průzkumníky - byl na to úkol.
    byla to reakce na přesný počet průzkumníků - 3
    s chybným předpokladem (viz dole) ... sorry
    a jinak máš pravdu ...

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Co jsem zatím viděl, tak jde získat maximálně 5 vajec z jednoho hledání.
    To by dalo 5 * 3 = 15 za 48 hodin (2 dny)
    za 6 dní ve 3 máš 45 vajec.

    Ale i kdyby jich bylo 7, tak to nestíháš, protože jestli se úkol mění jednou za 6 dní, tak to nemůžeš stihnout, když jedna část úkolu zabere 6 dní.
    sorry ... chyba v mých informacích ... já ještě velmi dlouhé hledání nemám, takže jsem se spolehl na info na netu

    ale na 7 by to sedělo ... protože ta další část zabere hodinu dvě ... nebo tam je pak něco jiného než proklikat vejce?

  10. #60

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Vajíčka

    Dokončil jsem všechny hledání vajec, ale nepřipsalo se mi ani jedno.
    Ukončení ukolu jsem potvrdil az potom co se mi zobrazilo dokonceni a navrat zpet.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.