Closed Thread
Page 3 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 93

Thread: Velikonoce 2013

  1. #21

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by eLzyx View Post
    já se asi raději vydám cestou koupě 300vajec/895diamantů a zbytek si snad napůjčuju. Přinejhorším tak budu mít na Zkušeného průzkumníka, který bude o 100diamantů levnější než na černém trhu.
    U mě to byl poslední úkol, tedy za těch 150 diamantů jsem obdržel 100 vajec.Dohromady za Velikonoce 13 bylo u mě 150 vajec, za což jsem pořídil dva plovoucí domy. :-)

  2. #22
    Andreamjm
    Guest
    K čemu jsou dobré ty velikonoční dobrodružství u kupce za 1 rybu, když žádný vejce po splnění dobra neobdržím a přitom mám splněn velikonoční úkol? Děkuji za odpověď

  3. #23
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    K tomu, aby jsi mohl splnit ty velikonoční úkoly, ve kterých máš dokončit nějaké velikonoční dobrodružství.

  4. #24
    Andreamjm
    Guest
    Quote Originally Posted by Thespia View Post
    K tomu, aby jsi mohl splnit ty velikonoční úkoly, ve kterých máš dokončit nějaké velikonoční dobrodružství.
    já už mám právě ten velikonoční úkol hotov.

  5. #25

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    imho jsou dobré akorát pro případ, kdy se překlikneš a dobrodružství si omylem ukončíš před dokončením.

  6. #26
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Ty questové linie (main quest + 5 podúkolů) by měly být celkem 3 během celé události (každých 6 dní jedna). Pokud jsi ji tedy celou už splnil, pak musíš čekat na další, kde ti ty dobrodružství zase k něčemu budou.

  7. #27

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    jenom 3? Uff, to je jen 3x150=450 vajec. K tomu průměrně 5 vajec za 2 dny díky průzkumníkovi, tj. za 22 hracích dní 55 vajec na průzkumníka, při 3 je to 165 vajec. Celkem tedy 615 vajec. Mno, to bude dlouhá cesta k "Veteránovi".

  8. #28

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    tak to je super, ja mam ako druhu ulohu
    "ziskejte diky strednimu hledani pokladu tento počet velikonocnych vajicek 20"
    rozpracovanost uloh je zasa genialna :-)

  9. #29

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Půjčím svá vejce. Zn. za provizi :-)

  10. #30

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Sonko View Post
    tak to je super, ja mam ako druhu ulohu
    "ziskejte diky strednimu hledani pokladu tento počet velikonocnych vajicek 20"
    rozpracovanost uloh je zasa genialna :-)
    máš na celý quest 6 dní, takže to tak nějak stíháš. Počkej, až budeš mít úkol "získejte 500 vajec". U toho jsem se momentálně zasekl já.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.