Reply to Thread
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 45

Thread: Cechovní úkoly

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Cechovní úkoly

    Ahoj všem, vývojářům zvlášť.

    V cechu víc a víc lidí začíná mít lvl 36+. To, že je pro ně tímto hra celkově těžší, tu rozebírat nechci. Tak nějak s tím každý počítá. Ale to, že několik dnů za sebou musí udělat jako cechovní quest nějaké dobrodružství mi přijde trochu na hlavu padlé.

    Hra má bavit a tímto akorát přichází frustrace těch, kteří dobr. nemají nebo na něj nemají po druhém dnu armádu a samozřejmě těch, kteří mají lehčí úkol a musí čekat na ty ostatní.

    Nejsem proti, aby byl jednou dvakrát do týdne quest s dobr. ale prakticky každý den, to už je opravdu moc a někteří hráči začínají přemýšlet o tom, že s hrou skončí - a jsou to platící hráči, takže by settleři přišli i o nějaké ty finance.

    Zamyslete se prosím nad tím, jak je systém nastaven a pokuste se to nějak upravit, aby byli všichni spokojeni.

    Děkuji za mě i celý náš cech a nejspíš i ostatní hráče

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Já se přidávám k tomu, aby tvůrci trošku přemýšleli o Cechovních úkolech ( dále jen CQ ). Uvedomte si, že jsou zde další úkoly, jako větry, denní úkoly, vedlejší úkoly. Pokud chcete odradit 50% hráčů, pokračujte k zadávání do CQ dobrodružství v této míře. A hlavně s reakcí, že si to můžu zaplatit diamantama, sem prosím nechoďte, to opravdu už bude svědčit jen o jednom.
    Myslím, že 1 dobrodružství na CQ musí stačit a je zde hodně věcí a možností, jak plnit CQ.
    Děkuji Patejlek

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak mám zkušenosti,tak nikdy vývojáři nedají na námitky hráčů a tito nebudou vyjímkou.Pro ně je prvořadý úkol získat co nejvíc peněz od hráčů a jejich námitky je nezajímají.Lepší je hraní za takovéhoto stavu,kdy mě nutěj dokola dělat stejné dobrodružství jako Ostrov pirátů a Temní veleknězové skončit.Hra je opravdu časově náročná a frustrující....nejsem schopen vyrábět co dva dny 800 rekrutů.

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych připojil svůj názor o to, že pokud má být CQ takto náročný, ať se dají za cechovní mince nakoupit lepší věci. drtit dobrodružství nebo podobné věci abych si pak koupil ,,jenom,, boost mi přijde dost málo. Pokud ale vám jde jen o ty peníze, tak předělejte model F2P na Pay2Win. Servery lagují s prominutím jak prase a herní měna je v porovnání s jinými F2P tituly sakra drahá, např world of tanks, kde se skutečně pro kvalitní herní zážitek platit nemusí, aktualizace přichází často a hra skutečně funguje. Zkuste být méně chamtiví a dopřejte hráčům kvalitní herní zážitek... uvidíte, že hráči přibudou.

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlasím se vším, co zde bylo napsáno. Úkoly se opakují neustále dokola a hlavně požadavek na splnění dobrodružství je tam tak často, že je to až nesmyslné. Nikoho nebude bavit plnit každý den ta samá dobrodružství dokola.

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Nechapu co tu placete a nebo nekteri i chteji prestat hrat . Vzdyt cehcovni ukol neni nic povineho a pokud se vam nelibi odmeny za cech mince tak o to vetsi duvod je nedelat ne? / TO ze v televizi je reklama na nejakej "super" vyrobek taky neznamena, ze si ho hned pobezite koupit nebo u vas to je jinak? / A zadruhe cech mince muzete nakupovat(menit) na trhu a vydelate za par zakladnich surovin vice cech minci nez za splneni deniho cech ukolu. Trochu se zamyslete

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    No to je teda odpověď. Děkuji ti za ní, ale příště si jí nech pro sebe. Zamysli se ty o čem tahle hra je a proč je ta hra na netu. Pokud by nemohl už hráč upozornit na to co by šlo vylepšit, tak opravdu nemá cenu tuto hru hrát. Píšeme tu, aby tu došlo k nějaké změně a hráč si užíval hru i v cechu, protože pokud nebudeš plnit cech. úkoly, tak ty úkoly ani nemusely být opravovány.
    Pokud si myslíš, že zaplatit 2x do týdne 25 kuší, nebo ledek v počtu 40-ti je normální, tak my co tu píšeme si to nemyslíme, ale pořád se to dá udělat za předpokladu určitého nepohodlí, ale dělat 3 dobrodružství a pořád ty samé ( na levelu +36 temní velekněze-ostrov pirátů-temní velekneze) je tupost a nevím koho to má bavit.
    Pokud nesplním, vůči ostatním je to nefér.
    Jinak sám moc dobře vidíš jakou cenu mají cech. mince na trhu a co si můžeš v cech. obchodu koupit.
    Last edited by Patejlek; 17.03.13 at 17:28.

  8. #8
    SipkovejRuza
    Guest
    každý má právo na slušný názor

  9. #9

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    No samozřejmě, ale dá se to napsat např. " nesouhlásím s těmito názory, cechovní úkoly nejsou povinné ..." a ne zamyslete se, co tu brečíte apod. Samozřejmě, že budeme jen rádi, když se diskuse na toto téma rozvine a my, kteří jsme v tomto téma kritičtí, budeme rádi, kdž se vývojáři nad tím zamyslí a třeba nám i dají za pravdu, třeba ne, ale odpověď toho typu, který jsem kritizoval, jen naštve ty, kteří se snaží tuto hru trošku popostrčit a trošku ulehčit spoluhráčům.

  10. #10
    SipkovejRuza
    Guest
    pochopil bych to, kdyby to bylo vyjídření MODa nebo BBčka ... ale jiný hráč = stejné možnosti jen jiný názor (asi se nikdy nesetkal s opakujícím se úkolem tohodle typu)

    ... to není oficiální odpověď

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.