Reply to Thread
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 40 of 45

Thread: Cechovní úkoly

  1. #31

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    no tahle diskuse se trošku zvrhla, koukám na to a připadá mi, že bude 100 hráčů si přát změnu, jednomu to nevadí a diskuse bude o něčem úplně jiném.
    My chceme vyjádření ( sem vyjádření ) kompetentního člověka, jestli je reálné změnit vzorec cechovních úkolů,
    Yograin tobě gratuluju, že jsi na tom tak dobře, že ti to neva, nebo zvládáš rušit CQ.
    Jsou tu hráči, kteří se hře nevěnují denně, nebo tolik času co ostatní. Já taky dokážu denně ( obden ) dát dobr., ale vadí mi, že na mě ( myslím i ostatní hráče ) "někdo tlačí " a má mě to bavit? Přece nebudu dělat ( jsem také platící hráč ) něco co mě nebaví.
    Prostě já a ostatní co tu píšou tím chtějí vyjádřit svou nespokojenost a zárověň žádost o změnu, pokud je možná.

  2. #32
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Vicodine View Post
    Zdravím,
    mám krátký a jednoduchý dotaz - Co se stane když:
    1. Jako vůdce cechu zruším cechovní úkol, zruší se všem?
    2. Co když cechovní úkol zruší kdokoliv jiný? Poníží se o něj počet lidí, co to musí dodělat?
    3. Co se stane všeobecně. Nenastane pak stav, že ten úkol nikdy nepůjde dokončit?

    Prosím jen o prověřenou popř. vyzkoušenou odpověď, díky.
    1) Ano, zruší se všem.
    2) Nesníží se počet. Toto je velmi zbytečný čin.
    3) Nevím na co ti mám odpovědět. Když zruší vůdce cechu cechovní úkol, tak vám druhý den naskočí další.

  3. #33

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Opravdu sem nenapíše nikdo kompetentní, kdo nám řekne - "trhněte si, nic nebude" nebo "jo, lidi, zapracujem na tom" ???

  4. #34

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    K těm cechovním úkolům....jsem v cechu s větším počtem hráčů (70+)
    Není zase takový problém jednou týdně Velekněze...problém je, že pravidelně je 2-3 do týdně Ostrov pirátů. Vím, že to tak bylo i dříve a problémy nebyly tak markantní.
    Já bych největší problém pirátů viděl v tom, že je někdo neuváženě odstranil z Cechovního obchodu. Tím pádem byla zrušena jedna z možností, jak toto dobrodružství získat a tím pádem se frekvence výskytu tohoto dobrodružství v cechovních úkolech stala flustrující.....nelze prostě v takovém počtu sehnat...
    Řešení jsou defacto tři (to první spatřuji jako nejjednodušší):

    1.Vrátit Ostrov pirátů do cechovního obchodu
    2.Změnit frekvenci v úkolech na max. 1x týdně (stejně jako jsou Veleknězové nebo jiná dobrodružství, která se dají sehnat jen přes průzkumníka nebo za mapy)
    3.Místo pirátů zavést jiná dobrodružství (čarodějnice, lebka, koňský hřbet...)

    Nevidím problém v tom, že v rámci cechovních úkolů je potřeba dělat třeba až čtyři dobrodružství týdně...je to cechovní úkol a tak holt když jedno nedám, jiní mne zastoupí. Problém vidím v nevyváženosti frekvence plnění jednoho úkolu, zvláště po neuvážené náhradě tohoto dobrodružství v cechovním obchodě....někdo prostě dostatečně nepřemýšlel...

    Edit: Ohledně možnosti zrušení cechovního úkolu...mno, ono to docela dost blbne a je bez supportu takřka nezrušitelný :P
    Last edited by Armes; 25.03.13 at 18:31.

  5. #35
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Chodí nám pořád do cechu ten úkol piráti + ledek, a tak jsme se dohodli že ho zrušíme a vynecháme.....klikám zrušit, klikám...ale po každém obnovení je ten úkol zpět - tj. nejde zrušit. Pokud to byl záměr aby nemohl být "zrušen omylem" tak to mohl dát někdo vědět do patch notes. Takto je to docela prekérní, protože když má 30 lidí v cechu splnit piráty + platit ledek, a na trhu prostě nejsou, tak tam taky ten úkol může v cechu trčet týden.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  6. #36
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Luo7 View Post
    cech úkoly jsou rozdělovány nejen podle vašeho lvlu ale taky podle počtu lidí v cechu
    adventury na cq jsou od lvlu 36+ a při větším počtu lidí v cechu jak 35.
    Quote Originally Posted by SipkovejRuza View Post
    no tak to bych chtěl slyšet od někoho zodpovědného !!
    Můžu potvrdit, že jakmile náš počet členů vystoupal na 36, tak jsme hned dostali do cechovních úkolů dobrodružství. Do té doby nikdo z nás nikdy neměl za úkol projet nějaké dobrodružství v cechovních úkolech. Takže tomu asi skutečně bude tak.

  7. #37

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    siedlertools.de/wiki/Gildenquests
    pokuď to ještě někdo nezná, snad pomůže

  8. #38
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    "Tyhle úkoly každého jenom otravují. Já bych všechny ty velekněze a piráty zakázala." - Věra Pohlová, důchodkyně 72 let.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  9. #39

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    dobré ranko,

    tak se nám sešlo pár dnů od oznámení, které avizovalo 200 nových úkolů
    místo veleknězů, seveřanů a nekonečného doplňování 2800 pyžma teď chodí neuvěřitelné placení vozíků a kol, kde se výroba absolutně nevyplatí nechtě to ještě platit za cechovní úkol
    pyžmo 2800 chodí opět, zmiňované věci se opakují s periodou cca co dva až 3 dny

    a tak si zřejmě neodpustím pichlavou poznámku na adresu BB zda ten který ty úkoly vymýšlel
    a/ počítal u vozíků a kol jak dlouho trvá výroba - platí se 40-60 vozíků /s ohledem na fakt, že to málokdo vyrábí protože kdo jezdí adventury padají mu kuše a děla tam/
    b/ měl dost nápaditosti, protože nevím jak na nižších levelech ale na lvl 50 se zmiňované opakuje neustále dokola
    c/ nebo je nějak špatně nastavený generátor, který úkoly vybírá :-))

    nad případnými dalšími nesmyly jako zaplatit 50 zlatek a 100 ocelových cihel a dostat za to 200 bronzových mečů snad ani nepřemýšlím, možná by to chtělo zopáknout si matematiku, že zákonitě výdej by měl přinést příjem a pokud ne vždy, tak alespoň víc než často

    takže za mě opět palec dolů

  10. #40

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejde inak ako s Casiopeou súhlasiť. Patrím síce do skupiny level 36-45 ale aj u nás sa CU permanentne opakujú. Naozaj by mal niekto skontrolovať ten generátor, pretože pokiaľ skutočne bolo pridaných 200 nových úloh, tak nefunguje správne. Nieje predsa možné, aby sme mali Pirátov 2x týždenne. To potom ľudí tá hra prestáva baviť.
    Riešenie by bolo, keby pri výbere novej úlohy, bol braný ohľad na úlohy aspoň za posledných 10 dní. Tak by nedochádzalo k tak častému opakovaniu.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.