Reply to Thread
Page 10 of 11 FirstFirst ... 8 9 10 11 LastLast
Results 91 to 100 of 102

Thread: Otázky vývojářům

  1. #91

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Jestli by nepomohlo, počkat do ohlášeného pondělí, kdy bude nová verze. Alespoň tak jsem to pochopil já, že v pondělí odstartuje testování nového scénáře a bude přidána nová budova.
    Jsem to ale hlava dubová. Všude (jak hlavní strana tak na foru) je titulek "Vážení osadníci, nový scénář je připravený na testování! Pomozte vesničanům obnovit jejich vesnici po bouři." a ja si nevšimnu té poznámky úplně na konci, že to ma přijít až v pondělí.... Které pondělí, je zřejmě další dobrá otázka.

    Je to se mnou špatné. Trpím představami, že když se něco velkolepě ohlasí jako připravené, tak je to PŘIPRAVENÉ. Asi stárnu.

  2. #92

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Nakonec je to stejnak všechno jinak :-)

  3. #93

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Čekal jsem co kdy a jak-nikde nic,ale str před se píše od BeBeho

    Ahoj, další čerstvá aktualizace: Dnes na testovací server nepřijdou novinky, ale jenom pár technických změn. Zbytek v průběhu týdne.

  4. #94

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    nový scénář stojí za starou bačkoru. Drahé hraní (900 fazolí, stovky prachu, stovky ledku), nesmyslné požadavky (550 malty?) a odměna? Výsměch. Možná padne 800 fazolí, jinak exodřevo. A to je tu ještě riziko, že se ukliknete v "bonusu" a scénář je nedohratelný, přičemž máte již "proinvestováno" 900 fazolek a asi 700 prachu.
    Jen doufám, že to je jen narychlo vygenerovaný loot a do ostré hry přijde něco lepšího. Při takové náročnosti by musely padat zlaté věže, průmyslové doly, nebo úžasné rezidence a to se 100% jistotou, že něco z toho padne.
    Last edited by eLzyx; 21.07.15 at 18:05.

  5. #95

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj Kahsi. Prosímtě zeptej se při nejbližší příležitosti vývojářů a managerů, kolik od roku 2011 odešlo lidí ze hry. Když se denně koukám na trh, tak tipuju že to bude o hodně víc jak 50%.
    A prosímtě vyřiď těm mamlasům, že jestli si myslej že budeme hrát levely roky, nebo do zblbnutí chodit jedno dobro, nebo doplňovat doly na žulu ledek a titan, protože jsou nesmyslně drahé a nebo u toho sedět celé dny,aby se člověk někam pohnul a to celé budeme považovat za zábavnou hru, tak to spadli z jahody na znak.
    Dělat hru složitější a časově náročnější, se směšnýmy looty a drahými stavbami na suroviny,tak to si nemyslím že toto zvyšuje zábavnost hry,spíš to začíná víš co.Jestli si mysleli že tímhle přitáhnou víc lidí a že budou mít od nás větší looty za diamanty tak si myslím že patřej do stredověku.A nebude dlouho trvat a zbude tu tak deset procent lidí.
    Takže celkově shrnuto XXl balík je ještě horší něz PVP proti počítači.

  6. #96

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Patlafous View Post
    Ahoj Kahsi. Prosímtě zeptej se při nejbližší příležitosti vývojářů a managerů, kolik od roku 2011 odešlo lidí ze hry. Když se denně koukám na trh, tak tipuju že to bude o hodně víc jak 50%.
    A prosímtě vyřiď těm mamlasům, že jestli si myslej že budeme hrát levely roky, nebo do zblbnutí chodit jedno dobro, nebo doplňovat doly na žulu ledek a titan, protože jsou nesmyslně drahé a nebo u toho sedět celé dny,aby se člověk někam pohnul a to celé budeme považovat za zábavnou hru, tak to spadli z jahody na znak.
    Dělat hru složitější a časově náročnější, se směšnýmy looty a drahými stavbami na suroviny,tak to si nemyslím že toto zvyšuje zábavnost hry,spíš to začíná víš co.Jestli si mysleli že tímhle přitáhnou víc lidí a že budou mít od nás větší looty za diamanty tak si myslím že patřej do stredověku.A nebude dlouho trvat a zbude tu tak deset procent lidí.
    Takže celkově shrnuto XXl balík je ještě horší něz PVP proti počítači.
    Myslím si, že do roka tu máme lvl 75
    Stačí mít roční premium a lítat krejčíky

    Osobně jsem byl z novinek nadšený, ale množství XP a odsunutí nových dolů na lvl 60+ mě jaksi vcelku na*******

  7. #97

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Stačí mít roční premium a lítat krejčíky
    za co je koupíme když hvězdné mince nejsou 1 synové malého krejčíka za karty + pruzkumník , statečný malý krejčí hvězdné mince, chytrý malý krejčí hvězdné mince, hrdinský malý krejčí hvězdné mince, zrazený malý krejčí hvězdné mince novou aktualizací 80% Krejčíku se již nedá koupit jakmile dojdou hvězdné mince a čerstvá 50 je již nekoupí. takže hůrá do zblbnutí 1 dobro

  8. #98

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    33
    Monde
    Kouzelnictví
    statecny krejci - kupec - 595 mapek. nic viac k tomu netreba dodat

  9. #99

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Breitac View Post
    statecny krejci - kupec - 595 mapek. nic viac k tomu netreba dodat
    Já mám statečného nejradši.
    Mám tam spotřebu jenom Rekruty.

  10. #100

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Lobodice 209 Tovačov
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych rád věděl jak to bude s češtinou ve hře a co vlastně dělá podpora? Už loni jsem psal na podporu že v zásobárně jsou špatně popisy u bonusů odepsali že: "Dobrý den Minda83,

    děkuji, že jste si udělali čas kontaktovat podporu The Settlers Online.

    Vaše postřehy byly poslány vývojářům a jakmile se vývojáři rozhodnou provést změny, informace budou zveřejněny na fóru.
    Prosím mějte na paměti, že když od Vás neobdržíme odpověď během 48 hodin, tento ticket bude automaticky uzavřen. V tom případě bude potřeba vytvořit nový. "

    Popisy dodnes nejsou opravené.

    Další úžasná věc jsou nové cechovní úkoly. Když příjdu v sedm večer domů z práce a mám vyrobit 1000 středního papíru tak se CQ opravdu splnit nedá a abych každej den ve 4 ráno pouštěl komp jenom kvůli hře tak na to opravdu nemám čas.

    Myslím si že vývojáři by si měli uvědomit že diamanty kupují hlavně lidi kteří pracují a vzít to v potaz.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.