Reply to Thread
Page 4 of 11 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 102

Thread: Otázky vývojářům

  1. #31

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kugi View Post
    veny232 je to tak nastavené a osobně nevidím důvod to měnit. pokud jedeš bez bonusů ták z dolů získáš jen 37,5 mincí to je pravda, ale s bonusy na vše je to tuším 300 mincí ( nechce se mi počítat přesně). jsi patrně nízký level a pokud mám pravdu ták bych ti radil prozatím mince získávat v obchodě, nebo si projdi forum byla tu někde šmoulý poradna kde sou rady ják rozjet výrobu mincí a pod ;-)
    1500 mramoru =50goldu 1500 prken= 25goldu 1500 nastroju= 50goldu 1200 uhlí= 20goldu .Celkem 145 goldu . 2x300=600 zlatá ruda, 600zlatá ruda=600cihliček,600cihliček= 300mincí(bunus ze zásobárny) o ostatních bonusech nemůže bejt řeč protože ty na aukci prodám za takovou cenu kterou mě nevynesou všechny doly dohromady. 145 goldu+ v průměru 30 košů ze zásobárny pokud máte mincovnu alespon na urovni 2. = 145+100goldu za koše 245 goldu . Cistej výnos 55 GOLDU ZA 60 HODIN .!!!(a to za těch podmínek že budu každejch 6hodin ten bonus obnovovat což nikdo nemá čas ani chut) A to je dneska sobota a aukce je přeplněná=ceny jsou malé, když si počkám do středy tak to bude totální prodělek .!!! Dále počet dolů na železo vůbec neodpovídá spotřebě surovin ,jedu neustále na všechny doly na železo kdykoli to jde bonusu všechny tavírny doly atd. výrobce ocelovejch zbraní a železnejch zbraní mám pouze na dvojce a stejně se to nedá uživit. Protože se přidal do hry vylepčovací sloupec pro geology atd. To je sice krásnej nápad ale už nikdo nepočítal s tím kolik železa je potřeba na tiskařskej materiál .(mohl bych doly za nástroje vylepčit ale byl bych tam kde ze zlatou rudou a hlavně by byli tak rychle vyčerpané že to prostě nejde) Dále proč je v dolech vůbec tak málo surovin? Opravdu si myslíte že někdoho baví 2x deně hledat 2hodiny nové doly ?? Nebo že se najdou lidi co budou platit ty šíleně přemrštěné peníze za drahokamy aby si ty doly mohli doplnovat??? Takže tady na mě prosím nezkoušejte věty typu jseš malej level najdi si na foru jak vyrábět správně mince. Ani na vyšším levelu s 15% zlaté rudy navíc se to nevyplatí. Hrál jsem první hry ještě na černobílém monitoru vím přesně jak má hra vypadat a umím si spočítat to co nejspíš vy ne .Budovatelské strategie jsem odehrál snad všechny co kdy vyšli a když říkám že tahle hra je špatně nastavená (nesmyslně) tak to tak prostě je. Nejspíš to bude tím že vývojáři téhle hry chyběli na základní škole na matiku . Takže na závěr ještě jednou DOLY NA ZLATOU RUDU JSOU UPLNE NAHOVNO A NEVYPLATI SE JE STAVET NA ZADNEM LEVELU A SE ZADNEJMA BONUSAMA. A ještě jednou se teda zeptám ,co a kdy s tím budete dělat ? A co je vlastně hlavní zábavnou částí téhle hry ? Neustálé stavění dolů a lomů pořád dokola ? Nebo dobrodružství která jsou po strategické stránce celkem pěknou záležitostí .(a asi jedinou povedenou částí hry). PS. kdyby jste potřebovali spočítat jak má být hra nastavená aby byla o 100% zábavnější a přitáhla daleko víc hráčů tak když pěkně poprosíte rád vám s tím pomůžu když to teda sami nezvládnete jak vidím.
    Ještě jsem málem zapoměl ,když vyrábím dostatek nástrojů abych jich měl dost na stavění dolů a budov tak už nezbejvá žádná měd na výrobu bronzovejch zbraní . To je také záměr ? Jo aha ono je to zábavné prostě čekat až budu mít dost jednoho abych mohl vyrábět druhé . Hmm že mě to zábavné nepříde teda no ale to je jedno.
    Last edited by veny232; 12.10.13 at 18:57.

  2. #32

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    veny projdi si to jak rozjet vyrobu minci pak ti mozna dojde co delas blbe... za prvy nahazovat si buff sam je nejvetsi blbost co muzes udelat prichazis pak o 50% buffu navic... kdyz jsi teda hral tolik budovatelskych her tak to bys nemel mit problemy vse uzivit takze to co pises jsou zjevne akorat kecy... proc hodne hracu bez problemu uzivi cely svuj ostrov a jeste stihaj prodavat co maji navic? cim to asi bude hmm? rekl bych ze je problem mezi klavesnici a zidli a ne ve hre jako takovy takze se zamysli prvne sam nad sebou jestli delas vse spravne a pak nadavej na hru
    Last edited by Karamon; 12.10.13 at 20:31.

  3. #33

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Hrajou vývojáři také tuto hru?? Nebo si našli nějakou lepší?? Ať poradí rád bych si taky zhrál!

  4. #34
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Vývojáři samozřejmě také hrají Settlers.

  5. #35

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    hm..tak to jsou labužníci na sado-maso

  6. #36

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Nebylo by logické kdyby byla žula ve stavebninách místo v surovinách ?

  7. #37

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    nešel by posuvník u generálů nahradit možností napsat cifru ?

  8. #38
    SirNeNe's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj.
    Nějak mi nejde do hlavy jedna věc.
    Adventní kalendář: Tato Vánoční událost obsahuje adventní kalendář.
    Je na 24 dní..To chápu.
    Nechápu to,že se začíná s otvíráním 11.12. a má trvat do 8.1.---tedy tuším,že do osmého (mírně hloupnu po poletování po foru a hledáním více informaci ) ...
    Jediné co chápu je co znamená Adventní kalendář v reálu...Co je tady mi uniká ..Kdy a při jaké situaci se otvírá.Kdy končí a jakým datem?Otvírá se každý den? Nebo to je překvapení a náhodně nastavené?
    Pomůžete mi prosím a vysvětlíte mi to nějak jednoduše,prosím?
    Last edited by SirNeNe; 11.12.13 at 23:40.

  9. #39
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Jistě okénko s magickým číslem 1 se otevírá 11.12. další okénko (číslo 2) se dá otevřít až 12.12. (ale až kolem 3 ráno kdy se dávají nové denní úkoly) a tak dále. magické okénko 24 půjde otevřít podle kalendáře 4.1.2014 ve 3 ráno.
    Čili je to speciální adventní kalendář s vlastním číslováním no :-D

  10. #40

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    hmm to je skoro jak pravoslavný kalendář ne ? jestli on to nevymýšlel Ivan

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.