Reply to Thread
Page 5 of 11 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 41 to 50 of 102

Thread: Otázky vývojářům

  1. #41

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Čus, mám problém nezobrazuje se mi celý text v úkolu a já nevím co mám dělat abych se posunul dál - dost mě to štve - co s tím.

    A když už jsem tady tak bych měl pár návrhů - nešlo by v obchocě cechu nakupovat více produktů a ještě by se mi líbilo kdyby se dali generálové povyšovat a tím rostly jejich schopnosti a počet vojáků které by mohli ovládat a nebo by se mohl změnit styl boje tak, že by se daly ovládat jednotky a určovat kdo na koho a tak podobně

    Jinak hra super, hrál jsem divoké kmeny, grepolis a toto je alespoň pro mě zatím nej, dík Marian

  2. #42

    Join Date
    May 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den,mam dotaz,proc jsou v paulině krabičce která je za diamanty,které mě stojí peníze a ne málo,takové méněcenné předměty,jako je králík a altanek v takovém hojném počtu?Koupila jsem si jich dost,ale dam příklad z 10ti krabicek 5králiků a 2altanky.Jsem moc sklamaná.Nedalo by se s tím prosím něco dělat?
    Děkuji.Barbaraconnan

  3. #43

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Vysel dalsi seznam zmen, ale asi nejocekavanejsi vec tam neni. Kdy se predela GUI u kasaren?

  4. #44

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    predelalo se kniharstvi, proc se pri predelani nepridala fronta?
    kdy pujde rekrutovat po vice nez 25 vojacich? pripadne jsou nejake oficialne podporovane tooly pro rekrutaci pripadne jine monotoni cinosti?
    je mozne nejakyym zpusobem ziskat vetsi limit limitovanych nabidek? (hlavne pruzkumnici, recyklacky, skolky, vodni domy, neomezene medene doly)
    je zvazovany nejaky odbyt leldku/strelneho prachu, titanove rudy/titanu a exo dreva/exo prken?
    jak je na tom avizovana zmena tykajici se skillu generralu a ostrova?
    jak je na tom avizovana zmena tykajici se dalsich pohadkovych adventur?
    jak je na tom avizovana zmena tykajici se pvp?

  5. #45
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    -del- (špatně přečtená otázka)
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  6. #46

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Zajímalo by mě, koho napadl ten šílený nápad předělat okno jednotek u generálů s tím posuvníkem. Protože většinou kromě rekrutů se posílají eliti a kanonýři, tak musím jako debil rolovat dolů, přitom před tím tam v pohodě byly vedle sebe tři nebo čtyři jednotky.

  7. #47
    Frea
    Guest
    Dotaz mam lvl 26 koupim zahadnou skrinku dostanu dobrodruzstvi lvl 36 proc tam nejde omezeni at dostanu to co muzu hrat?

  8. #48

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Byl bys sam proti sobe. Jedina dobra co tam maj nejakou cenu jsou PU a severani (a jeste jaks takz vyhnanci a hnizdo banditu).

  9. #49
    Frea
    Guest
    Ale to je to co myslim kdyz mas 26-35 padaji ti dobrodruzstvi co muzes jet takze 26 na 36lvl bum bylo by to 50/50 bud 26lvl dobrodruzstvi a nebo 36 a kdyz bys dosahl 42 tak by to bylo 33/33/33 takze by ti mohli padnout i dobrodruzstvi 42 pak by ta skrinka i byla lakava takto je uplne k ..... ale to je jen muj nazor

  10. #50

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Kdyby to bylo jak rikas, tak by to bylo uplne k .... . Vyhnanci i banditi jsou za 2/3 ceny. Lidi to kupujou asi jen skrz severany, a ty to z toh ochces odstranit.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.