Reply to Thread
Page 6 of 11 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 51 to 60 of 102

Thread: Otázky vývojářům

  1. #51
    Frea
    Guest
    Tak zaprve jeste jsem si nevsiml ze by padalo nejake 42lvl dobrodruzstvi a nechapu o jakem odstraneni mluvis z 40 skrinek 0 severanu. To je pekny pomer a navic by to tak bylo vyrovnanejsi pro zacinajici hrace. jinak tu skrinku muzou dat rovnou nekam kdyz je k prdu.

  2. #52

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Podle me je to chyba novacku, ze nevidi, ze je prakticky k nicemu. Stara data rikaji, ze je nakych 8% na severany, kazdopadne clovek si spis pamatuje to negativni nez kdyz nahodou padnou treba troje za sebou .

  3. #53
    voyager
    Guest
    U mě dobrý.Z dvaceti schránek dvoji Nordi

  4. #54
    stzdrha's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den.

    Prosím nějakého admina o zpracování a přeposlání.

    Nehraji tuto online hru zrovna dlouho.I když má registrace je starší ještě od CD verzí.
    Měl bych dotazy a poznatky ohledně budov , armády a nazávěr i Happy Hour.

    1.) Proč sou budovy (počty postavených budov - jejich přehled) třeba neočíslované podle stavební fronty? V off Settlesr 1,2 ....a td. toto bylo přehledné.Zjistit přesný počet třeba "lesníků" bez toho abyh si je spočítal jednoho po druhém na mapě je z ekonomiky nemožné. A toto platí i pro zadané příkazy u rekrutování a v zásobárně při zadání více příkazů jednoho typu (tam to jde zjistit alespoň podle časů ukončení produkce)

    2.) Problém a nepřehlednost armády - pokud ji s generáli vyšlu na dobrodružství a počet generálů nedovoluje vzít všechny jednotky najednou (museji se otočit) tak vyložená armáda na dobrodružství neni nikde znázorněná a kolikrát je to natolik komplikované,že je třeba tužka a papír,abych znal přesné počty a složení armády,která se na dobrodružství vyloží.No myslím si,že v dnešní době ke hře brát tužku a papír jen kuli jedné neznázorněné tabulce v přehledu už asi moc "IN" pro hru s takovou historií,jako Settlers sou,je spíše ostudou.(okno na poznámky hráčů by taky na škodu nebylo)

    3.) Happy Hour: Je hezké že občs je.Ale to kdy ""bude"" se nedozví nikdo.Hráč se dozví ,kdy HH je. A s absencí "nejaké" pravidelnosti si myslím že firma přichází o nemalé prostředky. (Osvětčeno z jiné hry DarkOrbit,kde je MHH pravidelně jednou do týdne a každý ví kdy a šetří si na to.) V této hře bych si i já třeba něco "utratil" ale dokud neuvidím HH tak Blue Bite ode mně neuvidí ani korunu.Prosté a jednoduché.A myslím si,že takto neuvažuji jenom já.Návrh: buď udělat pravidelnost třeba tak aby HH byla fixně třeba první pátek v msíci.A nebo dávat týden před info tabulku při přihlášení z datem kdy HH bude.

    Předem děkuji za přeposlání tvůrcům popřípadě odpověď kdy toto bude a jespli vůbec.

    PS: neni tu napsáno nic,co by postrádalo logiku.A dle mého názoru je vše přínosem do hratelnosti a také přínosem pro hráče (ku praktickému využití a zpříjemnění) této hry.

    Standa
    Last edited by stzdrha; 24.11.14 at 01:05.

  5. #55
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den,

    toto je v přehledu ekonomiky. Stačí kliknout na to počítadlo, potom jít na suroviny -> dřevo. Ukáže se přehled typů budov produkující dřevo, v tomto případě jenom lesníci a u někoho epická pila. Potom se klikne na lesníky a ukáže to jejich podrobný přehled, úrovně, výrobu.

    Když se všechna armáda na dobrodružství odebere od generálů, tak tabulka u generála ukazuje, kolik je celkově kterého typu na ostrově. Třeba u rekrutů to může být 0/258 - to znamená, že na dobrodružství je celkem 258 rekrutů. Ale je pravda, že přehled jako na domovském ostrově by byl lepší, předám návrh dál.

    Náhodnost Happy Hour je cílená. Bývá přibližně 1x za měsíc, náhodný den, toto se určitě měnit nebude. Informace o ní jsou vždy na hlavní straně a na Facebooku, celý den, když probíhá.

    BB_Kahsi

  6. #56
    stzdrha's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví

    RE:

    Dobrý den.

    Ano.V přehledu ekonomiky je kdeco.Prošel sem to důkladně.Ale nikde sem tam neviděl jak mám s té ekonomice spočítat,kollik těch lesníků mám,jestli (třeba) 30,nebo 35.A v tom v tom byla podstata vylepšení a poznatku.(Jak sem psal.Starší verze toto měli přehlednější.)

    To samé platí i u přehledu armády vyložené na dobrodružství(nejsou v generálech.Ti se vracejí nebo již sou zpět pro zbytek armády,která se do té první várky nevešla).Také sem toto prošťoural několikrát i odzadu a nijak jinak než s tužkou v ruce sem to neobešel.

    Myslím si,že mé poznatky byli v mém předchozím postu popsány dost podrobně a Vaše vysvětlení je sice hezké ale o něčem jiném,než na co jsem poukazoval.

  7. #57
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den,

    tak asi nerozumím, o čem byl ten první příspěvek. Budovy jde spočítat bez hledání po mapě, v přehledu ekonomiky.

    V tomto případě to jsou 4 lesníci.

    Celkový počet vyložené armády na ostrově je vidět u generálů, jak ukazuje tento obrázek:

    Tady je celkově vyloženo a nepřiřazeno generálům 457 Rekrutů, 59 Milice, 84 Kavalerie.

    Pokud to neodpovědělo na otázky tak prosím upřesnit, ale takto jsem je pochopil.

  8. #58
    stzdrha's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den.

    Asi si opravsu nerozumíme.Pokud kliknu na "lesníka" tak samozřejmě,že se mi rozbalí všichni ( ve vašem případě 4 různých lvl) ale já mluvím o tom,kdyžse mi jich tam rozbalí kolem 40ti na stejném lvl.A o tom,že neni možné je z tohoto přehledu zpočítat přesně.Jen když vlezu na mapu a spočítám si je jednoho po druhým.A toto platí i u zásobárny,kasárna a více pžíkazů jednoho typu (neni přehled o počtu) neni možno zpočítat.I když tam to jde aspoň se chytnout časů produkce.

    A Armádu pokud vyložím na dobrodružství a pošlu všechny generály zpět pro další armádu(toto se děje poměrně často).(nemám nikoho jiného na dobrodružství než jen ty vojáky) tak neni nikde napsáno kolik jich tam je vyložených.Jo kdyby tam aspoň jeden zbyl.Tak by to bylo jasné.Ale o té možnosti nepíši.

  9. #59

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim,
    reaguji na Vaše oznámení ohledně Týdnů produkce.

    Některé budovy budou o 50% rychlejší. Ovlivňuje vojenské budovy a budovy které jsou v jejich výrobním řetězci.
    Tohle je sice strasne pěkné, jenže absolutně k ničemu. Nevím, jestli ti kluci programátorští tu hru vůbec viděli, nebo jedou jenom v kódu... ale výrobní řetězec u všech měčových zbraní zahrnuje uhlí, a to podstatně. Pokud mi urychlíte výrobu zbraní a taveného materiálu o 50%, zvednete taky spotřebu uhlí o 50% v každém výrobním článku a možná Vás to překvapí, ale ty 2 recyklačky navíc to nezachrání ani náhodou.
    Takže výsledkem je, že polovina budov spí, protože na více uhlířů, potažmo dřevorubců a lesníků nejsou licence nebo místo a upgradovat už není kam.
    Suma sumarum, to urychlení klidně můžete zase vypnout, nepomůže to vůbec ničemu.

  10. #60

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    BB_Kashi: Ekonomický prehled je dobrý co se týče vyroby, produkce. V settlers 2, nebo v jiný verzi, bol prehled budov. Všetky budovy ktore sa mohly postaviť a ich počet ktorý bol postavený a ktorý sa staval. napr: pri farme bolo cislo na lavo 32 a napravo 12 -- 32 fariem postavených, 12 fariem sa stavia, rozostavených. K armade: na hlavnom ostrove mas prehled prirazených a neprirazených jednotek. chyby tam kolonka vyslaných jednotek, jednotky na dobrodružství, jednotky mimo domovskeho ostrova.

    take neco myslel stzdrha:

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.