Reply to Thread
Page 8 of 11 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 71 to 80 of 102

Thread: Otázky vývojářům

  1. #71

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, proč mi všichni průzkumníci neustále vyhledávají všechny expedice (malé, běžné i velké) na úrovni 2 (slibné) a žádné jiné?

  2. #72

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, Mám takovej dotaz k zamyšlení... nebo to přijde jenom mě? že od nových kolonialních dobr. která jsou mimochodem SUPER... je chléb uplně obtěžující komoditou? už ani v obchodě ho nikdo nekupuje... a stojí na něm celá moje ekonomika... nechtělo by vrátit mu nějak jeho potřebnost?

  3. #73

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    41
    Monde
    Kouzelnictví
    Není to jen tvůj dojem, Osadníci po změně odměn padají ze všech dobrodružství sice v menším počtu, ale pokud swapuješ, u některých dobrodružství získáš víc osadníků jak spotřebuješ. To samé se děje u koní tak že celá rostlinná výroba je v koncích.

  4. #74

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Takže všech 70 budov... farmy, mlýny, pekárny mohu poslat k zemi... to je docela fajn vědět :- / a na co teda ta malta... a vodní mlýny.. vše k prdu...

  5. #75
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    No pravda je, že koloniální výpady by měly asi stát více chleba (zásoby) a mnohem méně železa. Ať se ta produkce rozprostře.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  6. #76

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    Obchod cechu
    * Důležité
    Šlechtická rezidence je limitována, to znamená, že jdou koupit každým hráče jenom několikrát. Nezáleží na to, jestli jste je už v minulosti někdy koupili, pokud daná věc vyhraje, tak si ji bude každý hráč koupit ještě 3x výměnou za mince cechu.

    Tak to se stala asi někde chyba. Já si ji koupit nemohu.

  7. #77
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, nejdou koupit další, protože už byly na tomto účtu koupeny za mince cechu všechny 3, už v březnu.

  8. #78

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak to asi neumím číst. "Nezáleží na to, jestli jste je už v minulosti někdy koupili, pokud daná věc vyhraje, tak si ji bude každý hráč koupit ještě 3x výměnou za mince cechu."

  9. #79
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by TrojanHenry View Post
    Nezáleží na to, jestli jste je už v minulosti někdy koupili, pokud daná věc vyhraje, tak si ji bude každý hráč koupit ještě 3x výměnou za mince cechu.
    Koupil sis je ještě jednou za cechmince. Ty tři, na které jsi měl nárok. Za jedno období cechovního kupce sis je jednou koupil.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  10. #80
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak už napsal Ravise. Rezidence vyhrála, koupil jste si ji 3x za mince cechu a stále je ta samá verze obchodu z března aktivní, takže nejdou koupit další. Věta o tom, že nezáleží, jeatli jste si ji už v minulosti koupil rezidence, se vztahova k minulosti v době, kdy byla napsané (to znamená ještě před uvededením té verze obchodu v březnu). Ne k minulosti před přečtením.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.