Reply to Thread
Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 102

Thread: Otázky vývojářům

  1. #21

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Nechci mluvit za kashiho ale myslim si ze je to kvuli redukci a ceny surovin. Nejspis spousta lidi treba to doplneni zlata kupovala a proto je potreba pribrzdit aby nedoslo k zahlceni a hraci by zjistili ze uz nemaji co delat za dia se daji porad kupovat ne ? Stema silama to je podobne ale mohli to povolit aspon na 3x zaradil bych do cech minci aspon pruzkumnika jeste.

  2. #22

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    1.) odezva, docela rozumím tomu proč tu ještě není (pokud tedy někdy bude) to avizované PVP, podle mě by hra takový zásah do kodu nezvládla...
    a teď k jádru pudla, zajímalo by mě jestli neuvažují o tom, že by si hráči mohli stáhnout nějaký launcher (exe soubor co já vím) o pár mg, který by ty lagy nějak umenšil,
    samozřejmě by hra jela stále v prohlížeči, ale připadá mi že je na to už trochu velká.
    2.)trochu zajímavější odměny za úkoly
    3.) Spíše vyjádření názoru než, žádost o odpověď....
    Nerozumím tomu, proč tu ono PVP není od začátku, řekl bych že tímhle rozhodnutím přicházejí o spoustu hráčů, kteří si raději stáhnou nějakou klasickou strategii kde si mohou zaválčit,
    přitom by to zde mohlo fungovat krásně vedle sebe, (Mapa všech ostrovů, na základní ostrovy hráčů se nesmí útočit takže kdo chce může si jet dobrodrůža a úkoly jako doteď, a zbytek tkzv. "volné" ostrovy se mohou normálně obsazovat a válčit.)

  3. #23

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    prečo maju dnes niektory problem sa prihlasit a iny nie ?!? nemožem sa prihlasit ,ale priatelia ano a to dokonca aj cez moj comp,ip adresu !!!

  4. #24
    SirNeNe's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj.
    Mám dotaz..Uniklo mi zrušení Cechovních úkolů a nebo je to technický problém?
    V mém cechu nikdo dnešní úkol nemá :-(

  5. #25

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    no hlavně je vtipný to, že než se vůbec přihlásím do hry, tak pokaždé musí prohlížeč natáhnout 42-48MB dat. což je někdy problém s pomalým připojením. proč prostě nemůžete něco udělat, aby se stále stejné věci (základní mapa ostrova, obrázky budov) nemuseli tahat pořád znova? mohli být offline uloženy v cookies nebo tak nějak.

  6. #26
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by VodnikVavrinec View Post
    no hlavně je vtipný to, že než se vůbec přihlásím do hry, tak pokaždé musí prohlížeč natáhnout 42-48MB dat. což je někdy problém s pomalým připojením. proč prostě nemůžete něco udělat, aby se stále stejné věci (základní mapa ostrova, obrázky budov) nemuseli tahat pořád znova? mohli být offline uloženy v cookies nebo tak nějak.
    To je jednak na straně serveru (jestli dovolí takové ukládání) a na straně klienta (jestli jsi to ty v prohlížeči nezakázal). Když jsem se keší prohraboval naposledy, bylo tam spousta obrázků z TSO. Jinak - ukládání takových věcí se neděje v cookies, ale na to slouží tzv. cache. Jen sémantická drobnost, ale ukládat obrázky v cookies... rozhodně ojedinělý nápad
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  7. #27
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    jak už psal Ravise, hra se ukládá do cache prohlížeče a stahuje se znovu jenom pokud je nová verze. Pokud se to děje pokaždé, tak doporučuji projít nastavení v prohlížeči- paměťový limit na cache, případně vypnout promazávání při vypnutí. Nebo to může dělat inkognito mód, ten neukládá nic. (Ale kdo by hrál Settlers v inkognitu, že)

  8. #28

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    1.ktoré údaje sú odosielané na server?
    viem že cookies si môžem pozrieť ale nie som vývojár
    takže čo všetko je skenované a uchovávané?

    2. kedy bude dom cechu upgradnutý na vyššie ako 2?
    Last edited by settlerko; 11.09.13 at 17:36.

  9. #29

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Uděláte něco s těmi doly na zlato a vlastně procesem výroby mincí ? Je to totiž nesmyslně dělané. Suroviny na stavbu dolů a dále ještě uhlí na tavení zlata . Když to sečtu dohromady tak to na aukci prodám za víc mincí než můžu z toho dolu získat . Takže se vubec nevyplatí doly stavět a vyrábět mince. A to je teda pěknej nesmysl.

  10. #30

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    veny232 je to tak nastavené a osobně nevidím důvod to měnit. pokud jedeš bez bonusů ták z dolů získáš jen 37,5 mincí to je pravda, ale s bonusy na vše je to tuším 300 mincí ( nechce se mi počítat přesně). jsi patrně nízký level a pokud mám pravdu ták bych ti radil prozatím mince získávat v obchodě, nebo si projdi forum byla tu někde šmoulý poradna kde sou rady ják rozjet výrobu mincí a pod ;-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.