Reply to Thread
Page 2 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 102

Thread: Otázky vývojářům

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Proč je na německém serveru vidět, že mají možnost sázet exo stromy nebo těžit titan rudu? Měla by být možnost to těžit třeba na extra ostrově a pod...

    http://www.siedlertools.de/wiki/Edelholzsägemühle

    Dále bych uvítal, kdyby byla možnost odvolat i geologa a pod

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    2 Mawerick Na DE serveru rozhodně nemáme možnost sázet exo stromy ani těžit titanerz jinak než z at, případně od hledačů ;-)
    Tato vlastnost měla být v PVP, které bylo slibováno již více než rok. Bohužel celý koncept byl přepracován a snad "nová verze" vyjde letos.

  3. #13

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    proč, je najednou takový problém s chatem a připojením - stále je hláška = "žádný chatový server není k dispozici". Hra se načítá déle, než bylo obvyklé....Mnohdy je problém se dostat k přátelům - myslím cech a není to jen můj problém - stále se navzájem navštěvujeme a v poslední době se stalo, že i 3-4 hráči se nemohli dostat ke konkrétnímu kolegovi, navíc - při dávání bonusů, špatně počítá a zbytek se objeví až po přenačtení hry....

  4. #14

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    BB_Kahsi - takúto možnosť by bolo pekné mať častejšie, dajme tomu raz za mesiac. Nešlo by to zorganizovať a spraviť z toho pravidelné "okienko s vývojármi"?

  5. #15
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by merget View Post
    proč, je najednou takový problém s chatem a připojením - stále je hláška = "žádný chatový server není k dispozici". Hra se načítá déle, než bylo obvyklé....Mnohdy je problém se dostat k přátelům - myslím cech a není to jen můj problém - stále se navzájem navštěvujeme a v poslední době se stalo, že i 3-4 hráči se nemohli dostat ke konkrétnímu kolegovi, navíc - při dávání bonusů, špatně počítá a zbytek se objeví až po přenačtení hry....
    chat je hodně háklivý na kvalitu a stabilitu připojení

    návštěvy jsou popsané v jiném vláknu - je to chyba, kterou už nahlásili a snad se řeší

    bonus - lagy serveru (i to může být v připojení a jeho kvalitě - po celé trase klient --- server)

  6. #16

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    proč nelze zajíce použít u přítele stejně jako jiné bonusy ???

  7. #17
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Zdenek1960 View Post
    proč nelze zajíce použít u přítele stejně jako jiné bonusy ???
    dost bonusů jde použít pouze u sebe ! je to tak navržené

  8. #18

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Díval jsem se na první info o prémiovém účtu a trochu mně zarazilo, že 10% prodloužení bonusů se projeví u těch, kterým je poskytnu. Je to vlastně tak, že já si zaplatím prémium, ale užitek z toho místo mně bude mít hráč, kterému na jeho ostrově naklikám bonusy. Nemělo by to být spíše tak, že když mám aktivní prémium a někdo mi na mém ostrově naklikne bonus, tak se prodlouží trvání toho bonusu u mně, abych z toho měl užitek já?
    Není v tom popisu chyba?

  9. #19

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Současně ale jde premium účet obchodovat, takže je i možnost složit se členovi cechu na účet s tím, že pak bude ostatním házet bonusy.

  10. #20
    Acropolis's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Praha
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravíém Kashi
    1/ zajímalo by mě proč v hlasování co chceme za cech mince, jsou totalní kraviny..
    2/ proč zmizel vozík na zlatej důl a kdy ho znova vrátíte..
    3/ když už tam je užitečná věc jako silo tak je limit 1x , to je naschvál?
    4/ lagy ve špičce se nedá bojovat, tím pádem nemá smysl hrát ani
    a závěrem jedna rada , když už nám teda děláte cech mince a cech obchod, bylo by fajn tam najít užitečné věci a trochu rozmanitý výběr by neuškodil, dobrodrůžo za 3000 cech mincí si asi nikdo nekoupí, a když je nemají lidi za co utratit nemá pro ně cenu dělat cechovní ukol.. nemotivujete hráče, 99% je jen za diamanty.. tohle mi nepřijde moc košér..

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.