Closed Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 36 of 36

Thread: Údržba 6.3.

  1. #31
    SipkovejRuza
    Guest
    na to už jsem se ptal ... technika, umístění, počty lidí, grafy vytížení
    to by určitě spoustu věcí vysvětlilo

    asi by to chtělo vyjádření přímo týmu programátorů

    "bébéčka" (zatím mám dojem, že BB_Kahsi je jediný) tu jsou jen takový komunikační můstek (nebo se pletu?) ... nárazník ... zleva firma ... zprava naštvaní (většinou) uživatelé-hráči

    takový tiskový mluvčí

  2. #32
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, vyjednal jsem pro vás určitě přijatelné řešení. 5 otázek, na které odpoví přímo vývojáři. Ve vedlejším vlákně se dozvíte víc.

  3. #33

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Už byla odeslaná ta "odměna" za ten výpadek ? protože jsem dosud nic nedostal ?
    děkuji za odpověď

  4. #34

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    tiez som nedostal odmenu, bude vobec?

  5. #35

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Za co chcete odmenu ?? Jste vyřešili nějáký palčivý světový problém ??? 99% z vás beztak chce jen ty diamanty ... podle mě měli akorát dát to zlato na doplnění dolu a víc nai prdlas ... takovédle rozmazlování je řekl bych nejjednodušší způsob jak ucpat pusu ale zárověň nejhorší ...

  6. #36
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Ahoj...
    Ahoj,
    prosím když upravuješ informace v novinkách (např. to o té údržbě), tak se to nezobrazí jako nová informace !
    To znamená, že ten kdo četl první zprávu a má tu sekci přečtenou, tak neví, že se něco změnilo!
    Jde to nějak udělat?
    dík
    Martin

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.