Closed Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 36

Thread: Údržba 6.3.

  1. #21
    cotapota11
    Guest
    Quote Originally Posted by spdSK View Post
    pokial bude odstavka 2 hodky (a to bude dlhsie) beriem ale co ked mi dobrodruzstvo konci napr. 14:30 tak mi to uberie s 24 hodinoveho casu 12,5 hodiny co je dost podstatna cast!!!
    mal by byt zastaveny cas pri odstavke to by bolo uplne ferove pre vsetkych bez ohladu na to ci produkuju, bojuju, vylepsuju ...atd.
    vďaka tejto dlhej odstávke bude pridané ku každému zapnutému dobro "výnimočných" 24 hodín až.

  2. #22
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    potvzuji, že každé běžící dobrodružství bude prodlouženo o 24 hodin.

    BB_Kahsi
    Last edited by BB_Kahsi; 06.03.13 at 10:53. Reason: typo

  3. #23
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Dalnar View Post
    To je sice pravda, ale pokud si hra chce udržet svůj PEGI rating, tak prostě vývojáři hry dělají změny které chrání mladší hráče. Tuším že teď je to dokonce PEGI 7. Proč myslíš že se původní pivovar přejmenoval na výrobnu nápojů ? ze stejného důvodu. To že to hraje spousta dospěláků, kteří v mnoha případech právě spoléhají při obchodu na nevědomost hráče je podle mě jedním z důvodů změny.

    Ale možná se pletu, a změna slouží prostě jen k tomu naštvat hráče a zpomalit obchodování

    P.S. tím neříkám že s tou změnou souhlasím nebo jsem nadšený, spíš jen krčím rameny, a jdu dál
    ale jak ho ochrání?
    podle mne se obchod uskuteční tím, že ho přijmu ... JEN se pozdrží přijetí na sklad a půjde to asi přes hvězdu ... no nechám se překvapit
    zatím se tam nemůžu dosta i když brácha psal, že už to jede

    ---
    tak nevím co se na obchodu změnilo ? nic ... rovnou to šlo do skladů
    mohl by to někdo upřesnit a popsat co nás čeká ... dík

    uvítací obrazovka obsahuje staré informace
    Last edited by SipkovejRuza; 06.03.13 at 12:38. Reason: po přihlášení

  4. #24
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahá já jsem myslel že ti prostě znovu v poště přijde, jestli to chceš znovu přijmout. Jestli jen bys měl zmáčknout "ok" tak to je na nic. Každopádně vypadá to, že obchod funguje po staru pořád.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  5. #25
    BigBang
    Guest
    NN je to ještě horší. Dneska bylo buffování asi na 10x. (nahodit , restart, nahodit, restart). Ta 486 se změnila na 386 a síťové propojení se dělá sériovým kabelem.

  6. #26

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Bude se něco dít s úkolem Milice, který je už sice otevřený, ale bez tábora banditů na domácím ostrově nesplnitelný?

  7. #27

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    -Ostatní, jako třeba Mr. Meyers. Českého serveru se to moc netýká.

    -Při návštěvě přítele byla zamčená obchodní záložka (obrázek vahadel). Nově jde obchodovat i při návštěvě.

    -Je třetí v pořadí, po nápovědě.

    -Místo přijetí do skladu se dostane zpráva a jde věci přesunout podle nálady.

    Zbylé 2 jsou technické změny.

    BB_Kahsi
    1 - ano ty vahadla (váhy) byly před 6.3. prošedlé a nešlo obchodovat , tato fičůra jede stále obchod na návštěvě ani u kamaráda s obchodní kanceláří není možný.

    2 - tak to je asi omyl hned po nápovědě mám cechovní chat, možná jsem byl někým při tom údržbovém dýchánku okraden ale chat s obchodem každopádně prostě nemám.

    3 - no do skladu to skáče samo bez jakýhokoliv poštovního odklikávání nějákých ultra ochran proti scamerům a naskladnování kravin včetně přeskladnění. Nevím možná asi mám jen špatný sklad

    4 - technické změny no tak k tomu asi není co dodat ... :-) doufám že alespon ty se vám povedly ...


    každopádně odstávkový čas jsem využil a dle vaší rady jsem si komplet pročetl forum a narazil jsem na dost chytrých rad a hlavně takových poloinformací/dohadů jedna znich byla že kdosi chytře nadhodil že tahle beta má otestovat kolik lidí zvládne server :-) no myslím že jste si to otestovali ... ted zkuste kolik kvalitních služeb jeden server poskytne. Bylo z toho možno usoudit i to že na kupu dotazů nebylo zodpovězeno protže se zřejmě týkali citlivých údajů (citlivý údaj - rozuměj údaj který chytí nějákého moda nebo někoho z adminů na švestkách).

    Hele nevím kterej z vás vedoucích si todle přečte ale nechci banán a jen vás prosím zkuste hrát čistou hru. Prostě řekněte jak to je takový mazání medu kolem huby je opruz. Raději zkousnu drsnou pravdu než když mi tu někdo neurčitě mlží a jen vymýšlí krávovinky aby nemusel říct pravdu a nevypadal jako vůl.

    howg aspoň pro tentokrát :-)
    GUNGAN


    EDIT: tak pár lidí todle četlo nasranej sem byl tak to nesmažu jen napíšu že něco proběhlo něco ne a už sem poprosil (POPROSIL) o to aby se sem vyjádřili. Tak podle vyjádřeni uvidíme .

    EDIT2: No viz post Kashiho dole tak asi rozumná věc nedělat další bordel tam kde to už rozdrbaný je jen doufám že to co psal že když se vykvajzly na ty novinky a opravujou to rozdrbaný že se jim povedlo opravit alespon to ... (a stejnak si rejpnu i když to zatím na opravený podle lagů moc nevypadá)
    Last edited by Gungan; 06.03.13 at 16:00. Reason: reakce na post BB_Kashi

  8. #28
    SipkovejRuza
    Guest
    zač bys měl dostat ban ... jen si shrnul to co se tu bohužel děje

    ... update nefunkční
    ... informace nepřesné
    ... odpovědi a reakce odpovědných osob na fóru nic moc
    ... podpora nulová nebo chybná/nedostatečná

    Pokud se tu začnou dávat bany za kritický názor, tak si výrobce (v zastoupení lidí, které pověřil) podřízne větev sám.
    Pokud dostaneš ban nebo bude příspěvek smazán, tak jsem v éře cenzury - jak za socíku a nemá smysl tu být.

    Cenzuru nesnáším, zažil jsem ji ... na škole i v práci ...
    Zažil jsem, když mi někdo nařizoval, jaký mám mít názor a jak se vyjadřovat. NE!
    Pokud má admin, moderátor jiný názor na nějaký slušný příspěvek, tak ho má vyjádřit (a třeba zamknout) a ne mazat vlákno!
    Smazáním kritiky problém nevyřeší!

    Každý update zatím přinesl horší hraní (jsem tu od prosince).
    Větší lagy, další chyby ...
    Bohužel...
    Last edited by SipkovejRuza; 06.03.13 at 16:15.

  9. #29
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den,

    z několika důvodu nebyly herní změny dnes provedeny. Jsou možnosti buď implementovat vše, nebo nechat hru při starém a opravit to, co se nepovedlo. Bylo rozhodnuto, že bude lepší, když se dnešní změny zruší.

    BB_Kahsi

  10. #30

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Dobrý den,

    z několika důvodu nebyly herní změny dnes provedeny. Jsou možnosti buď implementovat vše, nebo nechat hru při starém a opravit to, co se nepovedlo. Bylo rozhodnuto, že bude lepší, když se dnešní změny zruší.

    BB_Kahsi

    No aspon někdo má koule napsat co se děje ... sice je to takový jakože nemastný ale aspoň víme na čem sme. Za to dávám bludišťáka a palec nahoru. Borec na konec zatím ne nezlob se :-)

    Hele a moh bys hodit nějáký vlákno tady abysme třeba věděli kde co za novinky a nějáká ta technika k tomu ? kupa lidí je nsaratá akupa lidí jen vztaky tiše bublá a mohlo by je to aspon trochu uklidnit .. nemužu psát za všechny ale minimálně mě by to bodlo. třeba říct kolik lidí hraje , nějáký info o vytíženosti serveru a třeba proč vznikají ty lagy a jak pracujete na jejich odstranění .. když přidáte nějákou tu novinku tak třeba popisek proč a tak něco ... ne jen hodit kost a doufat že se lidem bude dobře hlodat ... ve chvíli kdy lidi budou vědět co se děje líp se žije a líp to jede .. mín hlasitejch a nasranejch víc mlčících a nebo spokojených

    díky aspon za to cos napsal k dnešnímu avizovanému updatu Gungan

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.