Closed Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 36

Thread: Údržba 6.3.

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Ahoj,

    cechovní obchod se nemění. O změnách cechovní obchodu informujeme s větším předstihem.

    Dobrodružství, které by skončily během odstávky, se prodlužují o dobu odstávky.



    BB_kahsi
    pokial bude odstavka 2 hodky (a to bude dlhsie) beriem ale co ked mi dobrodruzstvo konci napr. 14:30 tak mi to uberie s 24 hodinoveho casu 12,5 hodiny co je dost podstatna cast!!!
    mal by byt zastaveny cas pri odstavke to by bolo uplne ferove pre vsetkych bez ohladu na to ci produkuju, bojuju, vylepsuju ...atd.

  2. #12
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LoKiCZ View Post
    Zmena obchodniho systemu je absolutne nesmyslna. Zadam nabidku na trh. Prodam 4 sloty a misto toho aby mi sly do skladu tak jdou do zprav kde je musim znovu odklepnout. Tim padem u toho musim porad sedet kdyz potrebuji koupit rychle nejakou surovinu jako treba vodu nebo uhli.

    Jeste idioctejsi je to pri nakupu, kdy zadam, ze chci koupit danou surovinu a pak musim jit do zprav a znovu potvrdit (bez moznosti odmitnuti). Pri lagovani hry tato kratochvile zabere i nekolik minut.
    Svým způsobem máš pravda, ale pláčeš na špatném hrobě. Ano změna je úplně debilní, obzváště pro ty co hrajou sporadicky přes den. Ale poděkovat můžeš zejména těm s podvodnými nabídkami, kteří spoléhali na nepozornost jiných.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  3. #13

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Dalnar View Post
    Svým způsobem máš pravda, ale pláčeš na špatném hrobě. Ano změna je úplně debilní, obzváště pro ty co hrajou sporadicky přes den. Ale poděkovat můžeš zejména těm s podvodnými nabídkami, kteří spoléhali na nepozornost jiných.
    Já souhlasím s LokiCZ.
    Není potřeba žádná změna obchodu. obchod šlape výborně.
    a jestli mám teď po každém obchodu odklepávat ještě potvrzení ve zprávách, tak to bude pěkněj vopruz.
    A že někdo vzal nabídku , která se mu nelíbí? tak ji nemusel brát, nikdo ho nenutí.
    a s těma lagama. takhle budu muset čekat třeba 5,10,30 minut, než se mi přičtou suroviny do skladu, které jsem vyobchodoval?
    To se zase někdo vyznamenal.
    Brekeke

  4. #14
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by VodnikVavrinec View Post
    A že někdo vzal nabídku , která se mu nelíbí? tak ji nemusel brát, nikdo ho nenutí.
    To je sice pravda, ale pokud si hra chce udržet svůj PEGI rating, tak prostě vývojáři hry dělají změny které chrání mladší hráče. Tuším že teď je to dokonce PEGI 7. Proč myslíš že se původní pivovar přejmenoval na výrobnu nápojů ? ze stejného důvodu. To že to hraje spousta dospěláků, kteří v mnoha případech právě spoléhají při obchodu na nevědomost hráče je podle mě jedním z důvodů změny.

    Ale možná se pletu, a změna slouží prostě jen k tomu naštvat hráče a zpomalit obchodování

    P.S. tím neříkám že s tou změnou souhlasím nebo jsem nadšený, spíš jen krčím rameny, a jdu dál
    Last edited by Dalnar; 06.03.13 at 07:38.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Kashi ještě prosím řekni jestli se budou prodlužovat "4 větry" děkuji

  6. #16

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky pridam svuj nazor do diskuze.
    Obchod slapal v poho, myslim si ze nekdo kdo se prihlasi na 1-2hodky denne nebo par minut ze dne, tak mu system trhu, kdy si tam mohl nahazet nabidky, ktere se v dobe nepritomnosti prodali a automaticky se zaradily mezi suroviny, proste vyhovoval. Jestli to chapu dobre, tak dam neco na trh a kdyz se to proda, nenacte se mi to do surek dokud nepotvrdim zpravu....To mi prijde nelogicky, snad nikdo nedava na trh nabidky kterejch se nechce zbavit...
    A co se tyce toho trade kanalu, taky bych se priklanel dat ho jako posledni...
    Tot mojich par slov do diskuze.

  7. #17

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    A co ohledně dobrodružství,které mi sice v době odstávky nekončí,ale i tak díky ní přijdu o dost velkou část pro rekrutování a boj... Jak to bude nahrazeno,pokud vůbec nějak?

  8. #18

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Luigi_jr View Post
    A co ohledně dobrodružství,které mi sice v době odstávky nekončí,ale i tak díky ní přijdu o dost velkou část pro rekrutování a boj... Jak to bude nahrazeno,pokud vůbec nějak?
    Dobrodruzstvi v dobe odstavky serveru "zamrzne" - jinymy slovy se protahne cas na jeho splneni, takze neprijdes ani o minutu. Kasarna, stejne jako zasobarna "jedou" i pri odstavce, pokud jsi dal rekrutovat vojaky, budes je mit pripraveny k boji.

  9. #19

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    tož děkuji za odpověď,hnedle se mi lépe dýše

  10. #20
    Foodman's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    jupííí tak to pěkně naskočím rovnou do Starých Přátel a vyflákám tam tech 500 robin hoodu

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.