Reply to Thread
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38

Thread: Generál: spoždění / chyby

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví

    Exclamation Generál: spoždění / chyby

    tak nevim jestli posledni patch, ktery mel udajne zlepsit lagy, to spis cely nezhorsil, poslu 4generaly ve stejnej cas na 4kempy, dva maj blokovat a 2 utocit na kemp vudcu, jak je mozny ze ti posledni 2generalove kteri maj dojit na kempu vudcu predbehnou blokujici generaly (zacnou uplne skakat dopredu) samozrejme si je odchytej kempy ktery maj bejt vyblokovany, to by me zajimalo co je tohle za chybu, protoze pred patchem se mi tohle nestalo, ted uz 2x behem 2dni

    a nemusi jit jenom o bloky, stejny jako kdyz poslu 2vlny na jeden kemp, tak je prece nemysl aby ten druhej predbeh toho prvniho, prosil bych o vysvetleni, jeslti se o tom vi, nebo jestli je to vubec mozny vyresit tohle "poskakovani" generalu na ceste do bitvy

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví

    Čas cesty generálů na dobrodružství

    Stává se při vyslání generála na dobrodružství, že po navštívení dobrodružství např po 20min, píše že generál dorazí např za 28min
    A naopak stalo se mi že pokud jsem byl na dorodružství a zároveň mi na domovském ostrově běžel upgrade a bonusy vše se prodloužilo o dobu strávenou na mapě dobrodružství.

    Prosím o nápravu nebo vysvětlení v čem je problém
    díky

  3. #3
    GOLDFINGER's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano generálové se chovají divně. V cechu si kolega stěžoval že general šel do utoku, ale kupodivu se vydal nekam opačnám směrem(škoda že jsem to nenatočil) a můj konkretně v knězích když jsem jej posílal domů tak se u hradu sbalil, vzal to přes vodu (oceán), štrejchl to tak kilák vodou a zamířil do přistávací zóny kde teda zmizel.

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    56
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý večer,
    všiml jsem si, že mi všichni průzkumníci (z hospody i z Velikonoc) dělají zpoždění 15 minut a je jedno jestli jsou na poklad nebo dobrodružství. Pošlu je v 6:00 a příjdou v 18:15 a je to tak každý den!!!

    Máte také tento problém?
    Last edited by czbacil; 16.05.13 at 20:47. Reason: oprava geologů na průzkumníky

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,
    dnes při dělání dobrodružství Čarodejnice z močálu se mi zrtatili 2 generálové po cestě domů, když jsem je poslal pro další jednotky!
    Nikde je teď nevidím! Stalo se někomu něco podobného? To si teď mám koupit nové za x tisíc zlaťáků???

  6. #6

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě se stalo , že jsem poslal dva generáli s vojskem do dobrodružství Čarodějnice z močálu a už nikde nejsou vidět a ani nedorazili. Prostě úplně zmizeli.

  7. #7

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdá se, že se to stalo všem co někam poslali generála... Koukám, že se to řeší ve hře na chatu... Takže asi nezbývá než počkat, až se to vyřeší.

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    je výborné, že nik na dotazy neodpovedá chrrrr

  9. #9

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Jop, také mi cestou z dobrodružství někam oba zmizeli... Chtělo by to info, co s tím. Nejen že běží čas v dobrodružství, ale ti generálové taky nejsou zadarmo...

  10. #10

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím mám stejný problém, včera tři generálové odešli na dobrodružství ale dnes se mi po ukončení nevrátil ani jeden ze tří!!!! já nemám 2000mincí na nového!!!!

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.