Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 38

Thread: Generál: spoždění / chyby

  1. #21

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Na podporu jsem to nahlásila,prý mi pošlou vyjádření mailem..tak holt čekám..ale asi ztratim dobrodružství,které není také lehké získat..uvidíme,tak to bude no

  2. #22

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Pomalu mi taky Bezi cas na Dobrodruzu Skuste s tim neco udelat DIK moc

  3. #23

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    A já vykřup o 3 rychlý a jednoho klasika :-D JJ, i generál občas padne, ne? :-)

  4. #24

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Generálové jsou zpět...nikdy jsem nepotřebovala jít na forum,tak se omlouvám,že moc nechápu jeho funkci a jeho slang

  5. #25

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Je fakt, že taký bordel tu ešte za posledné 2 roky nebol, aj keď sme už všeličo zažili. Táto hra sa stáva dosť ťažko hrateľná a silne stráca priťažlivosť. Chcelo by to vstúpiť si do svedomia

  6. #26

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    zase klasika, přiřadim generálovi jednotky, 2x si je zkontroluju, pošlu generála, ale k táboru dojdou úplně jiné jednotky
    ano je moje chyba že sem v době útoku odešel z dobrodružství, ale rozhodně když se na něj vrátím tak by u toho samýho generále neměli být najednou původní jednotky (podotýkám že už byl skoro u tábora co měl zničit)

    stejná chyba nastává i u přesunu generálů po mapě, dám přesunout generáli, odejdu z adv, vrátim se,..generálové jsou na místě přiřadim jednotky, pošlu útok.....odejdu z dobrodružství a když se vrátim, tak jeden generál se balí, další není vůbec na cestě a třetí blokuje.

  7. #27

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    General spoluhrace bojuje (dava "kill"), vyslu finalni utok pres cely 4ty sektor na Statecnem... a ejhle, muj general sunda hrad aniz by spoluhracuv dobojoval a tudiz nedostal odmeny...

  8. #28

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    to se v poslewdni dobe stava casto, takze pri utoku uz nikam neprepinam. i tak ale generalove delaji divne veci a nektere bloky povazovane za bezpecne najednou skoncily mnohem driv. jako by server spatne pocital casovani

  9. #29

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    spíš je divný že se k tomu nikdo z teamu TSO vubec nevyjadruje a delaji ze se nic nedeje!! je to hnus co na nas zkouseji'!

  10. #30
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den,

    ano, víme o tom, že generálové na dobrodružství se někdy vrátí v čase, především když se to dobrodružství opustí, což potom způsobuje divné chování, jako bloudění nebo poskakováním. Zatím není jasné, proč se tak děje, a tím pádem ještě není oprava. Jakmile bude nějaká aktualizace, tak to oznámím na hlavní straně + v seznamu změn. Prozatím jde dělat jenom to, že se nepoužívají bloky a počká se, než generál dobojuje.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.