Closed Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Platba

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví

    Platba

    Neviem ci je toto to spravne miesto na moj navrh ale ....
    Ide o platby kreditnou kartou. Na nakup drahokamov je potrebne mat vytvoreny ucet na paypal (aspon podla mojich poznatkov) - uz viac krat
    som si chcel kupit drahokami, platit som chcel kreditkou. Nemienim si vytvarat ziadne ucty nikde na to aby som mohol platit kartou.
    Preto si myslim, ze by mal byt zjednoduseny nakup touto formou - neviem co presne to obnasa ale robim internetove platby kartou pravidelne (doteraz min 150 krat)
    a nepotrebujem si na to vytvarat neaky ucet. Mam ucet v hre, mam kartu, dobrovolne chcem zaplatit za hru - malo by mi to byt umoznene tou najjednoduchsou
    cestou tak ako to je v desiatkach inych hier.
    Dakujem za pochopenie a myslim ze by to bolo dost prospesne pre ucet prevadzkovatela.

    PS: Nemam problem odmenit dobru hru viacerimi platbami ale nebudem sa kvoli tomu nikde registrovat - nerobim to nikde inde nebudem ani tu.

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den,

    paypal umožňujě uskutečnit platbu bez registrace, stačí si vybrat paypal, potom kliknout na typ kreditní karty a uskutečnit platbu. Pro více (a přesnější) informace prosím kontaktujte zákaznickou podporu.

    BB_kahsi

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Nehovorim jazykom kmena paypal ale toto mi pride ako nutnost vytvorenia uctu - ak sa mylim napiste mi to .....

    Log in to your account to complete the purchase
    Create a PayPal account

    And pay with your debit or credit card

    Learn more about PayPal - the faster, safer way to pay.

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    No tak nedalo mi a pozrel som sa na ine hry a moje zistenie je nasledovne: Paypal je jedna z moznosti platieb. dalsie su napr. platba priamo kreditnou kartou (tento typ som mal na mysli)
    Dalej platba zaplatenim s uctu (zdlhave)
    Platba cez telefonnu linku (financne nevyhodne)
    Platba cez SMS (financne najnevyhodnejsie)
    posledne dve nedoporucujem lebo "pumpujete" znacnu cast z platby operatorovi

    takze chyba nie je v "mojom prijimaci" ale je potrebne zamyslenia tvorcu hry nad rozsirenim moznosti platieb.

    PS: Ak to zmenia podporim ich ak nie, nedostanu odomna ani cent.

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Nechcem nikoho presviedcat a ani robit reklamu Pay Pal, ale mat ucet na Pay Pal je celkom dobra a uzitocna vec. Nemusi to byt ucet nabity peniazmi, staci len prepojenie na kartu v banke a platby prebehnu do par sekund. A Pay PAl sa pomaly ale isto zacina pouzivat na vela vela miestach a platby su uplne bezpecne. Lepsie ako prevod z banky do banky.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    ja tiez nemam zaujem nikoho presviedcat ale je aspon jeden dovod preco by som mal mat ucet na pay pal ked mam kreditku? Ved kludne nech tam ten pay je ale nech tam doplnia moznost platit priamo .....
    Inak mozno nemam info, ale cim je vyhodne mat ucet na pay pal? okrem toho ze mozes platit kartou k uctu? (aspon tak som to pochopil) dakujem za rady.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    no da sa platit kreditkou cez mooneybookers je tam v polozke "6 more choices!" a tam su dalšie moznosti

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    skusal si to?


    zsae registracia....

    Need an account? Register and get 100 UltimatePoints FREE!
    We ask you to login here in order to credit you with any UltimatePoints you may have earned or purchased elsewhere. You may not even know if you have UltimatePoints! If you've never logged in before, use the Forgot Password link to get a password sent to your email address.

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    ano skusal som a v pohode to ide.. nechapem v com je tvoj problem ziadne registracie tam nesu len som zadal email na ktory mne chodi ze platba prebiehla nic viac.
    dam visa a vyskoci my okienko kde zadam udaje o karte a hotovo..

    tak daj tu sem scren (foto) kde ti dava registraciu.. a kde to vobec klikas

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Warlyon View Post
    ano skusal som a v pohode to ide.. nechapem v com je tvoj problem ziadne registracie tam nesu len som zadal email na ktory mne chodi ze platba prebiehla nic viac.
    dam visa a vyskoci my okienko kde zadam udaje o karte a hotovo..

    tak daj tu sem scren (foto) kde ti dava registraciu.. a kde to vobec klikas

    ved to mas hned v tom prispevku nad tvojim co mi to vyhadzuje..... chce to prihlasenie na ULTIMATE PAY


    Looks like you've used UltimatePay before. Please enter your password below.
    Email :
    Password :


    Forgot Password?
    Need an account? Register and get 100 UltimatePoints FREE!
    We ask you to login here in order to credit you with any UltimatePoints you may have earned or purchased elsewhere. You may not even know if you have UltimatePoints! If you've never logged in before, use the Forgot Password link to get a password sent to your email address.

    inak idem presne ako si piasal ... 6 choice .... zadam 2 x moj mail ..... a vyskoci mi to ultimate pay.....

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.