Closed Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 24

Thread: Událost: Čtyři Větry

  1. #11

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Je někde nějaký detailní přehled úkolů podle levelu? (aby se člověk kdyžtak mohl připravovat dopředu).

    Já mám level 28,

    první úkol byl najít 200 tvrdého dřeva a něco zaplatit
    druhý úkol je vyslat průzkomníka na hledání krátkého dobrodružství a zažít alespoň jedno nové dobrodružství.

    Co mě čeká dál?

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Vyhnanci s max 500R ještě jdou.
    Ale co ten pátý pro 36+ ? Získat 600 žuly z dobrodružství Hnízdo banditů ?! Jednak jsou tam bez veterána dost vysoké ztráty a co teprve prvek náhody získání právě potřebné žuly! .. nicméně odměna je zase 500 zlatek

  3. #13
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Je někde nějaký detailní přehled úkolů podle levelu? (aby se člověk kdyžtak mohl připravovat dopředu).

    Já mám level 28,

    Co mě čeká dál?
    http://siedler-vision.de/wp-content/...mou309_002.png

    jinak i zde na fóru se dají najít překlady ...

  4. #14

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    No já jsem lvl 31 a úkoly?
    1. najít 200 prken
    2. dokoncit jakykoliv dobrodružství a najít mapy
    3 mám vyrobit 100 velkých sendvičů a zaplatit 2k mramoru
    4 ještě nevím ale jak čtu tak to máme každý jinak

  5. #15
    SipkovejRuza
    Guest
    podle mne si něco špatně přečetl ...
    každé to kolo se skládá ze dvou ... pro level 26 - 35
    1. najít 200 a zaplatit 500 nářadí
    2. mít 1 dobrodružství - ne hrát ! a vyslat na jedno krátké hledání dobr. nemusí najít
    3. vyrobit 100 sendvičů, zaplatit 2k mramoru
    4. dostat 50 talířů a vyrobit 7000 krmení pro ryby
    5. dostat žulu z Pirátů (to se hraje dokud nedostaneš 700 žuly), 480 koní vyrobit
    ... zatím hledám u pirátů ... pokud bude k mání další

  6. #16

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Úkoly se liší podle levelu hráče. Jsou 4 kategorie. A je tu na fóru celé vlákno asi o 9ti stránkách.

  7. #17

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    ja skoncil se zarazenymi vetry jak sem to prejmenoval na hnizde banditu bez armady ve 2 rano nepadla zula.Bez vojska bez surovin a jeste zadluzenej.jediny cil toho questu je vyprazdnit sklady hracum pred velikonoci.Nabidnu jiny pomer za velikonocni vejce je veteran general a ma daleko vetsi hodnotu nez tento qust protoze stoji 4000 dia

  8. #18

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Úkol Nová síla - Získejte alespoň 200 osadníků - započítává to JEN osadníky automaticky přidávané co 15 min... ty co si vyprodukuju přes zásobárnu ne
    To je fakt na nic takový úkol - jednak musím čekat víc jak 2 dny (popř 1-2 při použití lektvaru lásky), ale navíc ještě při skoro plném stavu populace musím na nějaké dobrodružství, abych přišel o 200 rekrutů...
    Last edited by GeorgeP11; 05.03.13 at 18:03.

  9. #19

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    No tak jste neměli tak rychle levelovat, já jsem to začal na levelu 34 a splnil na levelu 35, Taky jsem nebrečel že mam jen 3 pruzkumniky obycejne a hledal jsem to nadvakrat, ze me padla zula z obou dobroudruzstvi na prvni pokus, tak co no je to o náhodě, nikdo vas nenuti ten ukol delat, je tam u nej i krizek, nemusite si porad jen stezovat...

  10. #20
    Foodman's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    joo jo, lidičky jsou různí někdo brečí někdo mlčí a maká. někdo má štěstí a někdo smůlu. to uz tak v tom životě chodí a nejen v tom herním. je to jen hra a tou se má člověk bavit a ne nervit já to řeším tak, že když se mi něco nepovede, zavřu chrome a jdu s malinkou dělat Kolo kolo mlýnský to je uplně jiná hra pro ty,co nemaj děti, zkuste to s maminkou nebo tatínkem,bratrem,sestrou,partnerkou

    have fun

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.