Closed Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Thread: Událost: Čtyři Větry

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví

    Událost: Čtyři Větry

    Ahojte,

    chtěl bych jen upozornit na možnost, že událost 4 větry může pro smolaře skončit hned na prvním úkolu, který nemůžou ovlivnit. Pokud má někdo jen klasické průzkumníky, dlouhé hledání pokladu trvá 24 hodin a nemusí to být žula. Jelikož je na celý event jen 14 dní, mohlo by se stát že podobná podmínka zkazí pár lidem náladu. Netuším jaké úkoly budou následovat a jaká bude časová náročnost, ale hádám nepůjde vše udělat hned.


  2. #2
    HanziCZek's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Yep, tohle je pěkně na pikaču :-/
    2. úkol: Vyrobit 100ks exotickych prken a zaplatit 3000 mramoru. Odmena 250 exotickych prken.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejsou to zrovna nejlehčí úkoly, ale když máte 3 průzkumníky, tak to najdete poměrně rychle. Tak za den až dva. A úkoly jsou odlišné dle levelu, takže to třeba nenechají hledat lidi, který na ně nemají ještě nárok. Já (32 lvl) měl za úkol najít pomocí středního 200 tvrdých prken a hned se mi jeden ze tří průzkumníků s nima vrátil

  4. #4
    SipkovejRuza
    Guest
    to žertuješ a asi máš štěstí ... někdo minci nebo žulu do základních úkolů hledal každý den i několik týdnů ! ... je to o náhodě ! a stavět úkol, který je časově omezen na náhodě je hloupé
    to je můj názor ... neřeknu, hlavní úkol, no tak si počkám ...

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Asi proto ta štědrá odměna. Podle mě to mají nastavené tak aby úkol dokončilo jen pár procent účtů ale zdaleka ne všichni. Taky lituji že už jsem 36+. Tam jsou ty úkoly dost těžší.

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Pointa samozřejmě není, že bych chtěl brečet nad náročností. Jen ta náhodnost je podle mě špatně. Osobně si myslím, že pokud dělají event, určitě chtějí, aby se mohlo účastnit co nejvíc hráčů a ne dát bottleneck hned na začátek.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    pravda je ze ty ukoly opravdu nejsou nejlehci a kdyz se nekdo zasekne na tom ze mu to ten pruzkumnik neprinese tak to do 14dni je opravdu tezky stihnout, stejne tak jako posledni ukol ze musi z urcity adventury padnout zula a jeste je to adventura ktera pada z jiny adventury takze bomba

  8. #8
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by banan View Post
    Asi proto ta štědrá odměna. Podle mě to mají nastavené tak aby úkol dokončilo jen pár procent účtů ale zdaleka ne všichni. Taky lituji že už jsem 36+. Tam jsou ty úkoly dost těžší.
    štědrá odměna? to je věc názoru ...
    - silo, které je na nic ... a 500 D
    nebo myslíš za dílčí úkoly?
    - hned ten první - za 500 nástrojů 440 tv.dřeva .... no je to do plusu oproti trhu, ale zas mám průzkum vázaný na něčem co nepotřebuju

    3 průzkumníci jedou furt a ještě mi to dřevo nepřinesli ... je teprve 3 den

    jak už jsem napsal dřív:
    postavit úkol omezený časem na několika podúkolech, které záležejí na náhodě je hloupost nebo nedomyšlenost (podobně jako oprava jedné chyby) ... nebo naopak velmi promyšlené

  9. #9
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Já třeba s odměnou problém nemám. Mlýn se dá dobře prodat (někteří ho koupí i za 2 tis zlatek/žuly), za 500 diamantů máš skoro 10 povolenek, nebo několik tun zlaté rudy do dolu. Co se týče odměny problém nemám.

    Mám problém s tím náhodným faktorem. Hráč by měl být odměněn za úsilí a aktivitu, ne za to že porazí generátor čísel. Mám 6 průzkumníků a paradoxně mi trvalo skoro 2 dny než mi donesli žulu. Co pak mají říkat ti s 1-3 pomalými ?

    Musí vypadnout žula z dobrodružství ? co je to za ptákovinu ? Klidně tam můžu jít 5x a nevypadne.

    Když pominu ty vývojářskou zákeřnost vycvičit 500 lukostřelců (nikdo tolik nepotřebuje), tak to množství té "náhody" kterou musím porazit je až přímo hloupé - stejně jako ten kdo ji tam vymyslel.

    A ještě chybou je, že za ty úkoly není zkušenost.
    Last edited by Dalnar; 01.03.13 at 08:41.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    S tímhle úkolem končím, dorazil mě čtvrtý úkol s podmínkou dokončit dobrodružství Vyhnanci se ztrátou menší jak 500 rekrutů. Ten blbej mlýn a 500 drahokamů za to nestojí....místo těch nervů si radší za 250 Kč koupím 2000 drahokamů.......zdraví je cennější než peníze
    navíc když je někdo čerstvý level 36
    Přesně tak.....kdyby za to byly slušné zkušenosti (xp)......ale takhle

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.