Closed Thread
Page 5 of 19 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 41 to 50 of 186

Thread: speciální úkol "ČTYŘI VĚTRY"

  1. #41
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví

    Na co si stěžujete?

    Nechápu, proč si stěžujete na náročnost / nereálnost úkolu.

    1) Nikdo vás nenutí ho dělat.
    2) Dokončit ho za 14 dnů je reálné (pokud jste zběhlí v obchodování a máte silnou ekonomiku + cech, který je nápomocný).
    3) Odměna 500 drahokamů možná není převratná, ale taky ty drahokamy nerostou na stromech + speciální budova.
    4) Ohledně lagování při blocích... můžete dělat bloky v noci či ráno (že nemáte dostatek generálů není výmluva).
    5) Ano, je možné, že budete dobrodružství dělat x-krát a nedonesou vám správné suroviny, ale to už je riziko s kterým díky Bukimu můžete počítat.
    6) A hodinky s vodotryskem by jste nechtěli?

    Quote Originally Posted by Bukowski83 View Post
    Tady je to komplet, co jsem sehnal z německýho serveru, ale přeložil jsem to zatím jen pro můj level.
    1: získat 10 žuly a zaplatit 400 nářadí (400 exodřeva)
    2: vyrobit 100 Exotických prken a zaplatit 3000 mramoru (250 exotických prken)
    3: Prodat 4000 nějakých surovin a vyrobit 100 košů (200 klobás)
    4: dostat buff 50 sendvičů a dokončit Vyhnance se ztrátou méně než 500R (300 žuly)
    5: Vlastnit 100 vojáků a Získat 600 žuly z adventury hnízdo banditů (500 mincí)
    6: 10 000 pyžma vyrobit a zaplatit 10 000 tvrdých prken (200 mincí)
    7: vyrobit 250 dlouhých luků a mít 5000 masa (200 exodřeva)
    8: vyprodukovat 200 osadníků a mít 5000 dlouhých luků (300 chleba)
    9: koupit 1200 mincí a vlastnit 500 lukostřelců z dlouhýho luku (300 piva)
    10:zaplatit 3000 masa a získat 900 žuly z dobrodružství Staří přátelé (900 dlouhých luků)
    A kdyby jste chtěli tak na tomto odkaze je to v němčině rozepsáno pro všechny levely: http://siedler-vision.de/wp-content/...mou309_002.png
    Quote Originally Posted by Bukowski83 View Post
    Jj to s tím nářadím byl překlep je to 4k a pro 25 - 36 lvl to přeložil kolega z cechu Dunek!
    1) Najít 200 tvrdých prken v středním hledání pokladu, zaplatit 500 nástrojů.
    2) Zažít aspoň jedno nové dobrodružství, poslat průzkumníka na krátké hledání dobrodružství.
    3) Zaplatit 2000 mramoru, vyprodukovat 100 sendvičů.
    4) 50 buffu z rybích talířů dostat, 7000 žrádla pro ryby vyprodukovat (asi, tím si nejsem tak jistej)
    5) 480 koní vyproukovat, z dobrodružství ostrov pirátů dostat 800 žuly.
    6) Zaplatit 2500 uhlí, mít 80 kavalerie.
    7) Vyprodukovat 150 železných mečů, mít 300 tvrdých prken (LBH sou asi tvrdá prkna bych řekl
    8) Vyprodukovat 150 osadníků, mít 3600 železných mečů.
    9) Koupit 500 minci, mít 360 milice.
    10) Zaplatit 700 vody, ziskat z temnych veleknezu 200 žuly.
    Last edited by SeFF; 01.03.13 at 14:19.

  2. #42
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by SeFF View Post
    Nechápu, proč si stěžujete na náročnost / nereálnost úkolu.

    1) Nikdo vás nenutí ho dělat.
    2) Dokončit ho za 14 dnů je reálné (pokud jste zběhlí v obchodování a máte silnou ekonomiku + cech, který je nápomocný).
    3) Odměna 500 drahokamů možná není převratná, ale taky ty drahokamy nerostou na stromech + speciální budova.
    4) Ohledně lagování při blocích... můžete dělat bloky v noci či ráno (že nemáte dostatek generálů není výmluva).
    5) Ano, je možné, že budete dobrodružství dělat x-krát a nedonesou vám správné suroviny, ale to už je riziko s kterým díky Bukimu můžete počítat.
    6) A hodinky s vodotryskem by jste nechtěli?
    1, ano ... je to jen hra
    2, už 3 dny nemůžu splnit hned první úkol - 200 tvrdých prken ... ale mám dost mramoru na další podúkol
    3, nerostou ... ale ty odměny nejsou nic moc
    4, ani to nepomůže ... už se tu i o tom psalo
    5, stejné jako 2 ... dát do úkolu na čas podúkoly na náhodu ... nešťasné řešení ... hloupé
    6, nenosím hodinky


    PS: proč by se tu nemohlo postěžovat ??

  3. #43
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SipkovejRuza View Post
    1, ano ... je to jen hra
    2, už 3 dny nemůžu splnit hned první úkol - 200 tvrdých prken ... ale mám dost mramoru na další podúkol
    3, nerostou ... ale ty odměny nejsou nic moc
    4, ani to nepomůže ... už se tu i o tom psalo
    5, stejné jako 2 ... dát do úkolu na čas podúkoly na náhodu ... nešťasné řešení ... hloupé
    6, nenosím hodinky


    PS: proč by se tu nemohlo postěžovat ??
    4) Já osobně po updatu mám s bloky problém jen občas (jdou mi dělat i přes den)... ale když se ví jak na to (lagy neznamenají neúspěšný blok), stačí posunout generála o políčko, max 2 a blok je úspěšný.
    2), 5) Je to o náhodě a každý si musí říct, jestli mu to za to stojí za ty odměny.

    PS: proč by se tu nemohlo postěžovat ??
    A co takhle navrhnout lepší řešení? Tak, aby mohli být spokojení tvůrci i hráči.

  4. #44

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem jediný, kdo si myslí že 500 drahokamů + mlýn (900 drahokamů) je hodně ? Vzhledem k tomu, že level upy jsou jen jednorázovka a zas tolik jich není, je jediná šance na získání drahokamů každodenní příhlašování a tím tempem se jich 500 nasbírá za několik měsíců.

    Taky to není quest určený pro každýho noobíka a je to navržené tak, aby to byla výzva i pro zkušené hráče. Lidi na jiných serverech, kteří už hrají přes rok a mají vyspělá města, to určitě zvládnou v klidu.

  5. #45
    cotapota11
    Guest
    Quote Originally Posted by SeFF View Post
    4) Já osobně po updatu mám s bloky problém jen občas (jdou mi dělat i přes den)... ale když se ví jak na to (lagy neznamenají neúspěšný blok), stačí posunout generála o políčko, max 2 a blok je úspěšný.
    2), 5) Je to o náhodě a každý si musí říct, jestli mu to za to stojí za ty odměny.


    A co takhle navrhnout lepší řešení? Tak, aby mohli být spokojení tvůrci i hráči.
    tak ohledne blokú po update? no comment z 5 blokú nám nevyšel ani jeden nakolik se nám generál hrál na JUMPER-a. áno ide si po mape zrazu zmizne a objaví sa zase pri základni nebo opačne ani se neobaví na mape a zrazu útočí...takže asi tak

  6. #46

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    pokud jsi dostal/a úkol na 35 levelu, tak ho i dokončíš a nezmění se ti v průběhu hry
    taky jsem přešel z 35 na 36 a mám furt silo
    dik za odpoved..

  7. #47
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by SeFF View Post
    4) Já osobně po updatu mám s bloky problém jen občas (jdou mi dělat i přes den)... ale když se ví jak na to (lagy neznamenají neúspěšný blok), stačí posunout generála o políčko, max 2 a blok je úspěšný.
    2), 5) Je to o náhodě a každý si musí říct, jestli mu to za to stojí za ty odměny.

    A co takhle navrhnout lepší řešení? Tak, aby mohli být spokojení tvůrci i hráči.
    pokud pošleš generála bojovat a on vyleze ze základny a přešlapuje (LAG) a pak se ti najednou vedle tábora objeví klubko bojujících a hláška "váš generála bojuje" (přesný text si doplň, ten nesleduju) ... tak asi nenačasuješ blok ... to se na mne nezlob.
    Podle mne nestíhá server a klient vyměňovat "povely" a dojde k prohození. Nebo udělali chybu ... ale to nepřiznají. Podle kamaráda je ten server umístěn navíc někde sdíleně v GB nebo co to říkal ...
    Každý nemůže hrát v dobách klidu ... chodíme do práce, do školy. A pokud není umožněna stejná hra pro všechny, tak jsou ti "noční" zvýhodněni.
    Navíc když ti po neúspěšném bloku ani neposlechne generál na bílý prapor a zaútočí ... tak to už je k naštvání. Za to může server!

    Nevím co je k nepochopení na textu "pokud je úkol omezen časem a dají se podúkoly na náhodu, tak je to divné"? Myslím, že to je i řešení.
    ... mramor i prkna mají stejnou šanci na nalezení ... zatím se mi vrací JEN s mramorem (jednou zlato) ... takže nebojuju s hrou a obtížností, ale s generátorem náhodných čísel (to můžu hrát člověče nezlob se a házet šestku )

    Takže klidně ať to je úkol a podúkoly, ať je to těžké, ať je to omezené časem ... ale ať tam není takový náhodný faktor - protože i když to chci hrát, tak mne to nepustí přes první úkol. Tečka.
    I "hlavní úkol - najít minci/žulu" někomu trval týdny - je to totiž náhoda. Procenta.

    ---
    2Lukas: mlýn by byl super, ale 26-35 mají jako odměnu SILO :-O ... které je k ničemu.

    ti pod náma maj 4 rezidence --- vy nad náma mlýn ... oboje super

    Lidi na jiných serverech nás převálcovali při vánoční akci ...

  8. #48

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak já to odpískal definitivně, na to nemám. Nehraju tak dlouho, abych to byl momentálně schopen splnit. Možná by bylo dobré, aby se úkoly událostí objevovali u každého až po určité době hraní, kdy už se dá předpokládat, že má hospodářství nastavené. Pokud se měsíc flákal, jeho problém. Aspoň by to nehráli všichni naráz, tak třeba příště...

  9. #49

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Rád bych se zeptal, zda někdo okolo levelu 30 splnil 5. úkol... Mě připadá VELMI nereálný....

  10. #50

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Já osobně vím dopředu, že všechny úkoly nesplním. Taky jsem přelezl level 36 cca 3 dny zpět a samozřejmě nemám kuše, neměl jsem 4-tého generála a do veterána investovat nechci. Koupil jsem si 3-tího průzkumníka, takže 10 žuly jsem získal hned druhý den ( 5-tý pokus ) Dnes jsem vyprázdnil sklady a koupil 4-tého generála a připravuju se na vyhnance, kde jak jsem již psal by byly třeba kuše. No co, udělám více dlouhých luků a pokusím se je udělat. Jsou tam pěkné odměny a exp. se také hodí. Myslím, že 5K dl. luků asi neudělám, ale dojdu kam dojdu a vytěžím z toho co se dá. Adventury bych stejně chtěl jít, tak proč ne v době, kdy za ně ještě dostanu odměnu navíc.
    Není pravda, že to dokáže splnit každý hráč, který to hraje denně. Osobně jsem začal koncem ledna, hraju denně, ale ať počítám jak počítám, bez investice v podobě diamantů ( potřeboval bych toho veterána, nebo vyrobit, nakoupit kuše ) konce v uvedeném termínu se nedobéřu.
    Jinak mohu říci, že v této hře se opravdu snaží hráče motivovat o proti jiným on-linovkám je zde mnoho novinek a nápadů, které hráče těší a odměna v podobě mlýnu a 500 diamantů je neskutečná.
    poslední snad poznámka, tato naše beta není jediný server a určitě tam kde se tato hra hraje mnohem déle, nemají s úkoly takové problémy jako zde. Proto uvědomme si, že tento "úkol" nebyl tvořen jen pro nás.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.