Closed Thread
Page 11 of 19 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 101 to 110 of 186

Thread: speciální úkol "ČTYŘI VĚTRY"

  1. #101

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    ačkoli jsem řekla "NE", dala jsem ostrov pirátů po třetí a asi jsem tu remcala moc, že jsem konečně dostala žulu a ještě 1K ocelových mečů, 500 klobás a Mateřskou lásku... ale příště, až budu požádán, tak se jim na to vys...
    teď jdu shánět do zásoby velekněze

  2. #102

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Výklad toho, že hra samotná kontroluje schopnost hráče dokončit sérii se mi zdá až moc přehnaná. Šance 50 % je pouze teoretická, není nic snazšího, než šanci na drop snížit....kdo se to doví? Osobně jsem byl ostrov 7x a žula nepadla ani jednou.

    Proti teorii kontroly dispozice hráče dokončit sérii odporují hlavně úkoly pro lvl 16+. Teoreticky vzato, každý hráč je schopen sérii dokončit za 14 dní bez větších problémů. Můžeme to brát jako "mazání medu kolem huby", aby se noví hráči udrželi ve hře a měli dobrý pocit. V tom případě, hráči pod lvl 16 se musí cítit hodně znevýhodněni.

    Série podlě výše zmíněného je tedy nepříznivě nastavena pro hráče od lvl 26+ (tuším, nechce se mi dívat jak jsou rozděleny úrovně), což mi příjde nerozumné. Protože když nebudeme brát v potaz lidi, co chcou mít vše hned, a okamžité po přihlášení do hry kupují diamanty, zbytek normální populace, schopna a ochotna do hry investovat vždy nějakou dobu hraje bez výhod....a až poté, na základě pocitů ze hry zvažuji investici.

    Proč tedy hráči od lvl 26+, které můžeme považovat již za déle hrající, mají takový problém? Zbytečně hráčů na hru zanevře, dokončení série si nejde koupit ani za diamanty, popravdě, si ji ani moc hráč za ty diamanty neulehčí.

    Takže z pohledu byznysu, by tohle nebyla dobrá strategie. Nechal bych to prostě na generátoru náhodných čísel, co Vám padne. Osobně jsem už taky nasranej, 7x piráti a pořád nic....a nemám čistý ani svůj vlastní ostrov Nicméně, diamanty by se určitě hodily, ale zrovna toto není hra, kde bych bych ochotný platit, nevidím nějaký extra přínos......Takový bezedný důl nebo recyklačky jsou zajisté užitečné, ale za tu cenu možná tak pro Němce, ne pro průměrně vydělávajícího Čecha.

  3. #103

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě zase přijde, že tady se ivestice vyplatí více, než u jiných her. Nehrozí tu riziko, že se staneš pro někoho farmou, ani že se dostaneš do situace, kde bu´d budeš muset přestat růst, nebo tu sedět 24/7. Takže se bude hrát dlouhodobě a zakoupit si drahokamy se vyplatí. Navíc cena je celkem příznivá. když se skombinuje s bonusem, tak je to skvělé!!!
    Jinak mě prkna i žula droply napoprvé, (klepu na dřevo i na zuby, abych to nezakřikl). Tak uvidím 10. úkol, jak se zadaří.

  4. #104

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    TO záleží na povaze jedince, jestli se to vyplatí. Svým způsobem hra není nijak zajímavá, pořád je to to samé, čekání na produkci, adventuru atd. To jasně ukazuje na ceny a produkční časy posledních budov....zdržet hráče co nejdéle, aby hrál a zvýšila se šance nákupu. Osobně mě více baví hry typu O-game. Bohužel, zmíněný příklad je pro změnu extrémně časově náročný.Ale jak jsem řekl, vše záleží na povaze jedince

  5. #105

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Fellipe & Moor8: nerozumim autorum teto hry uz jen to ze level 4 stoji vice diamantu nez level 5 budovi jako je farma / bronz mece napovida neco o nepromyslenosti a nesmysluplnosti konceptu diamanty vs co za ne dostanes..

    samozrejme jako kazdy jsem se pokusil dokoncit tento ukol a musim rici ze mam uspesne hotovo.. v levelu 26-35 je to pohoda klidne bych to stihnul dokoncit jeste jednou(behem prubehu 4 vetru 2* pirati a 3* veleknezove)

    btw jako spravny dablik pokusitel kdyz by mel nekdo naladu menit diamanty za libovolny material/mince, prodat vodni mlin / silo ci pomoci s plnenim ukolu klidne napiste do hry urcite se nejak domluvime

    v levelu 36+ me to prijde prehnane slozite.. a spise jako demotivace nastvavani hracu mnozi zvazuji zdali vubec to zkouset / jet

  6. #106
    Foodman's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    když umíš, tak umíš ;-)

  7. #107

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim,
    Speciální úkol "ČTYŘI VĚTRY"

    2. zažij jedno dobrodružství a pošli pruzkumáka na krátké hledání dobrodružství.

    Co konkretne znamena zazij ? Musim uspesne dohrat, teda vyhrat dobrodruzstvo ak sa to da tak povedat ? pretoze som uz sa zucastnil jedneho, porazil zopar taborov no nie vsetky a ziskal za to skusenosti, no tato uloha ostata stale nesplnena...teda prva cast, to zazitie dobrodruzstva...vieme poradit mi co s tym ?
    Vdaka

  8. #108
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Musíš pochopitelně zvítězit...
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  9. #109

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    A taka otazka, ktore dobrodruzsvto ma jednu, resp. dve lebky ? teda nizka narocnost aby som splnil tuto ulohu ? ja si uz nepametam...

  10. #110
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Počkej, ale v úloze čtyři větry máš přesně zadané které dobrodružství to je ne ? Podle tvé úrovně.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.