Closed Thread
Page 14 of 19 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 131 to 140 of 186

Thread: speciální úkol "ČTYŘI VĚTRY"

  1. #131

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    ja jsem v klídku , dnes pujdu na 10 ukol a to posledni zulu z piratů jsem dostal hned napoprve a ted hlavne z veleknezu doufam ze to dam napoprve

  2. #132

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by dantesak77 View Post
    ja jsem v klídku , dnes pujdu na 10 ukol a to posledni zulu z piratů jsem dostal hned napoprve a ted hlavne z veleknezu doufam ze to dam napoprve

    šťasný muž jsi já jsem to hecl ještě jednou....celkově piráty 8x a stále jen dřevo

  3. #133

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Fellipe View Post
    šťasný muž jsi já jsem to hecl ještě jednou....celkově piráty 8x a stále jen dřevo
    Ty vogo, tak ty aspiruješ na luckera roku ... Běž a vsaď sportku .... ... :-D

  4. #134

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ja to dal napodruhe, ale ten posledni ukol s knezema bude zase hodne o nahode. Skoda, ze odmena neni nejaka poradna, protoze za ty ztraty, cas a nervy to nestoji...

  5. #135

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Ctyri vetry hotove za 34 hodin + hledani zuly (1x vyhnanci 4x hnizdo banditu 1x stari pratele). Brnkacka ;-)

  6. #136

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    kdyz mas stesti jde to rychle ale ne vsichni maj takovy stesti...

    koukam ze to o tyden prodlouzili ze by jim konecne doslo ze 2 tydny na splneni kdyz je tam faktor nahody je malo

  7. #137

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    proč to kruci prodloužili?? :-( :-( sem level 35 a nemůžu ted nic dělat :-( protože až začne další takovej úkol byl bych v té těžší skupině, a to na 36 levelu nedá snad nikdo .... tákže vám děkuju že ted 12 dnů nemůžu skoro vůbec hrát ... ( 4 větry krásně hotový za 5 dnů ) a ted tohle :-(

  8. #138

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Prodloužení dobrý, škoda že už jsem úkol vzdal/zrušil... Přítelkyně hraje na 25lvl a vítá to, průzkumník jí má v posledním úkolu přinést z hledání pokladu 150ks kamene, už byl pětkrát a zatím jednou přinesl 10ks a jednou 15ks, takže tímhle tempem to tak za týden možná klapne...

  9. #139

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Já jsem 36.lvl a to mě potkaly nástrahy typu 2x360 a 1x170 mrtví koně na Vyhnancích, teď dělám Hnízdo a v rámci mezí se to dá. Takže ani level nehraje roli.

  10. #140

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Ja myslim ze na lvl nezalezi byl jsem lvl36 kdyz to zacalo asi 3 dny a ted jsem dal uz 2x bandity, takze by se to dalo
    Jenze ta nahoda je nanic, pro priste by mohli dan napr stizeni omezenim pouzitych jednotek.
    Ja uz to vzdavam proti nahode se bojovat neda

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.