Closed Thread
Page 16 of 19 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast
Results 151 to 160 of 186

Thread: speciální úkol "ČTYŘI VĚTRY"

  1. #151

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    No já taky 3x po sobě teď exo dřevo, proč to nemá podmínku aby hráč přines 700 žuly nebo exo dřeva? bude splňěno to, že hráč to dobrodružství udělal a nebdue to záležet tolik naštěstí, někdo může říct že to je nefér, když někdo na 1. pokus dostal u obou co potřeboval a někdo to kvuli "štěstí" neudělá

    co takhle " přineste z pirátů celkem 1500 exotického dřeva, žuly nebo kombinace obou surovin " -> každý bude muset splnit to dobrodrůžo 2x a bude to fér

    PS: koupim ostrov pirátů

  2. #152

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky nevím jestli to s přítelkyní zvládneme. Je na levelu 26, ale začínala 25, takže ideální stav, nicméně už pět dní dělá poslední úkol. Průzkumníka má jednoho, a ten jí z 13 krátkých hledání donesl zatím 75 z požadovaných 150 kamene...

  3. #153

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Možná by to do budoucna mohlo ukazovat, kolik je do konce?

  4. #154

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    tak po 4. exotické dřevo ... pořád si myslí tvůrci této hry, že je to správné? Už mě to začíná, respektivě přestává ... však víte co představa že mi čeká ještě jedno dobrodružství je dost děsivá ...

  5. #155

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    15x krátké hledání pokladu a stále pouze 75ks kamene z požadovaných 150ks...

  6. #156

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Už mě to fakt točí zas nic nepadlo zvažuju jestli tuhle hru vůbec hrát

  7. #157

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    až skončel 4 větry(20.3) začne hned nějáká další taková událost? nemáte nějáké info ? kdesy jsme četl že snad jo, ále nebyly to vůbec věrohodný informace proto pokud něco víte ták dejte vědět( potřebuju vědět kvůli levelu), ále může to být i blbost a nic nebude .. ták se neplašte ..

  8. #158

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    no někdy kolem toho 20.3. spustí velikonoční parádu ...

  9. #159

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    o velikonocích vím, ále já myslel jestli zároveň s tím nezačnou třeba ají "další" 4 větry ... jako něco podobnýho s jinačíma úkolama zase za diamanty a bonusovou budovu ..

  10. #160

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Temný velekněze 5x a nic. Z ostatních slotů jsem dostala kombinaci všeho, jen žulu stále ne, samý dřevo... Pěkně nasírací a demotivační úkol. Škoda, že jsem předem nevěděla o jakou sérii úkolů se jedná, mohla jsem si ušetřit hodně nervů, materiálu a armády. Bohužel zadání neúplné - bez udaného termínu a toho, že je vše závislé na náhodě a ne na hráčových schopnostech? Za to by mi silo ani diamany nestály. Dělat jedno dobrodružství tolikrát je opravdu "zábava", kterou bych od hry(pro některé asi nepochopitelně) očekávala. Tímto tvůrcům vzkazuji, ať si celou hru strčí někam jdu si koupit něco pořádného na DVD.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.