Closed Thread
Page 7 of 19 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 61 to 70 of 186

Thread: speciální úkol "ČTYŘI VĚTRY"

  1. #61
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Ze starých přátel stačí méně žuly, to jen někdo špatně opsal...
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  2. #62

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Dalnar View Post
    Ze starých přátel stačí méně žuly, to jen někdo špatně opsal...
    Máš pravdu je to pouze 400 žuly, omlouvám se všem za mystifikaci!

  3. #63

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    tento úkol mě taky zklamal. Člověka nejdříve navnadili a pak přišlo hrubé zklamání. Není moc velká šnace to stihnout a ani si nejsem jistý, zda ta odměna stojí za to. A jestli mi to uteče o kousek, tak se opravdu na**ru!! Za výzvu jsem byl opravdu rád, ale tohle nejde splnit. Reálné by to bylo, kdyby buď odstranili náhodu, nebo nedali časové omezení. Dost mě to mrzí a doufám, že se pro příště poučí.

  4. #64

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    26-35
    1) Najít 200 tvrdých prken v středním hledání pokladu, zaplatit 500 nástrojů.
    2) Zažít aspoň jedno nové dobrodružství, poslat průzkumníka na krátké hledání dobrodružství.
    (úkol se splní až když se průzkumník vrátí)
    3) Zaplatit 2000 mramoru, vyprodukovat 100 sendvičů.
    4) Dostat od někoho 50 buffů Talíř ryb, vyprodukovat 7000 žrádla pro ryby
    5) 480 koní vyprodukovat, z dobrodružství ostrov pirátů dostat 700 žuly.
    6) Zaplatit 2500 uhlí, mít 80 kavalerie.
    7) Vyprodukovat 150 železných mečů, mít 3000 tvrdých prken
    8) Vyprodukovat 150 osadníků, mít 3600 železných mečů.
    (osadníci se musí normálně narodit, nelze splnit vyrobením v zásobárně a přidáním)
    9) Koupit 500 minci, mít 360 milice.
    (stačí je mít, i když quest tvrdí vyrobit, můžete tedy začít dřív, pokud už máte odškrtnuté železné meče, nezruší se splnění, pokud jich ubyde pod 3600)
    10) Zaplatit 700 vody, získat z temných veleknězů 200 žuly
    Last edited by Yzergin; 06.03.13 at 15:35.

  5. #65
    SipkovejRuza
    Guest
    tak já skončil na 5 ... piráti prostě nedávají žulu ... exo dřevo, lidičky, luky, mramor ... dokonce i bedny "na ozdobu"
    a piráty už nemám a dávat za ně 500 na trhu se mi nechce ...

    PS: od začátku "větrů" mi průzkum přinesl jen jedenkrát tvrdá prkna ... jinak nosí jen mramor (a jednou mince)

  6. #66
    BigBang
    Guest
    Pro úroveň 36-45 hotovo

  7. #67

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MaStr25 View Post
    Som level 24 a bez problémov som spravil.. Čo ťa čaká a neminie, mrk http://siedler-vision.de/wp-content/...mou309_002.png.. Nebuďme lenivý a použime prekaldač (napr. od google).. ;-)
    Už jenom 2 ukoly ..vyrobit 250 to bude večer ,ale nevim co je v tom 500 NHB ..zatim se mi posledni ukol neotevřel..večer nebo zitra :-)

  8. #68

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    tak od včerejška mam hotovo,silo už stoji a za drahokamy pořidil konečně reciklační

  9. #69

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    ten úkol se dá splnit, splnil jsem jej napoprvé a kolega na podruhé

  10. #70

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Už 2x jsem plnila dobrodružství Ostrov pirátů a žulu nedostala. Dál pokračovat nebudu - nemám další dobrodružství, ani lidi, ani materiál. To jsem obětovala do druhého Ostrova pirátů - raději bych jela jiné dobrodružství, ale "rozkaz zněl jasně" - získej Ostrovem pirátů 700žuly. Je to divné, aby časově limitovaný úkol byl závislý na náhodě. Nebo v takovém případě úkol rozdělit - splň dobrodružství a získej materiál - ne získej materiál z dobrodružství, kde je odměna nejistá.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.