Closed Thread
Page 6 of 19 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 51 to 60 of 186

Thread: speciální úkol "ČTYŘI VĚTRY"

  1. #51

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemate někdo pro level 16-25 jsem 25 lev..tak až co mě všechno čeka ..pokud mam do toho jit :-) Diky moc

  2. #52

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Sipkovejruzo ty si strasnej konspirator a whiner

    tojsemja v zadani questu se psalo ze prijde boure co chodi jednou za sto let, tudiz nejde udelat aby to mel kazdej jindy, boure si nevybira

    Patejlek presne tak, konecne nekdo, kdo to oceni a chape. Jinak udelat se to da, ale tys mel smulu zes prelezl do vyssi kategorie (nizsi hranice to ma vzdycky tezsi), nicmene ja jsem o level vys a vidim to realne.. jde o to, ze se zenes za expama, kdezto nekdo jinej treba podporuje ekonomiku, zalezi.. ta koupe 4teho gena byla podle me hloupost, tech 2k zlata jsi mel investovat jinam, treba do tech kusi, v tech lagach stejne nebudes delat trojitek blok, aspon teda doufam

  3. #53

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Myslel jsem si, že to splním,sice ty odměny nic moc, za hodinu práce někde ve fabrice ty drahokamy koupíš. Je to ale hra, tak proč to nezkusit. Ekonomika celkem šlape a lvl mám 39. Po Hnízdě banditů jsem skončil. Odměna ex. dřevo místo požadované žuly mě posadila zpátky na zem. Pokoušet už se dál nebudu. Nemám ted momentálně ani jednotky a ani dobr. Hnízdo banditů. Sehnat někde 200 útržků na dobr. je pro 3 průzkumníky docela nadlidský úkol, nehledě teda na znovuvybudování armády, a to né malé, která je potřebná na to Hnízdo. A ještě se taky může stát, to stejné co při prvním plnění a to, že mě zase dají ex.dřevo místo žuly. A tak to může jít pořád dokola. Pokud s tím ještě někdo nezačal, doporučuji z vlastní zkušenosti speciální úkol nedělat, nestojí to za to.
    Last edited by APKFounder; 03.03.13 at 00:52.

  4. #54

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    k tomu sedmemu ukolu,neni to 300 tvrdých prken ale 3000tvrdých prken .)

  5. #55

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    29
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SirP View Post
    Nemate někdo pro level 16-25 jsem 25 lev..tak až co mě všechno čeka ..pokud mam do toho jit :-) Diky moc
    Som level 24 a bez problémov som spravil.. Čo ťa čaká a neminie, mrk http://siedler-vision.de/wp-content/...mou309_002.png.. Nebuďme lenivý a použime prekaldač (napr. od google).. ;-)

  6. #56
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Shadow_469 View Post
    Sipkovejruzo ty si strasnej konspirator a whiner
    co že sem ?
    a jak si na to přišel?

  7. #57

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Bukowski83 View Post
    Tady je to komplet, co jsem sehnal z německýho serveru, ale přeložil jsem to zatím jen pro můj level.
    1: získat 10 žuly a zaplatit 400 nářadí (400 exodřeva)
    2: vyrobit 100 Exotických prken a zaplatit 3000 mramoru (250 exotických prken)
    3: Prodat 4000 nějakých surovin a vyrobit 100 košů (200 klobás)
    4: dostat buff 50 sendvičů a dokončit Vyhnance se ztrátou méně než 500R (300 žuly)
    5: Vlastnit 100 vojáků a Získat 600 žuly z adventury hnízdo banditů (500 mincí)
    6: 10 000 pyžma vyrobit a zaplatit 10 000 tvrdých prken (200 mincí)
    7: vyrobit 250 dlouhých luků a mít 5000 masa (200 exodřeva)
    8: vyprodukovat 200 osadníků a mít 5000 dlouhých luků (300 chleba)
    9: koupit 1200 mincí a vlastnit 500 lukostřelců z dlouhýho luku (300 piva)
    10:zaplatit 3000 masa a získat 900 žuly z dobrodružství Staří přátelé (900 dlouhých luků)
    A kdyby jste chtěli tak na tomto odkaze je to v němčině rozepsáno pro všechny levely: http://siedler-vision.de/wp-content/...mou309_002.png
    A ještě jedna nemilá novinka se objevila - u bodu č.8 vyprodukovat 200 osadníků neznamená je vyrobit v zásobárně za chleba, ale počkat si než samovolně přibudou a proto mějte v zásobě nápoje lásky.

  8. #58

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to sice nemilé ale zas až takový problém to není, aspon si chvilku oddychneš. daleko horší je to, co jsem psal o pár řádek výše..

  9. #59

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Pravda je, že ty suroviny z dobrodružství jsou trochu nedomyšlené, já měl to štěstí, že z Hnízda padla žula na první pokus. Čeho se však bojím je žula ze Starých přátel. Vzhledem k tomu, že to chce 900 žuly, musím tu adventuru jít minimálně dvakrát, moc tomu nepomáhá ani to, že se nedá koupit u kupce a dá se získat pouze z čarodějnice. Holt jestli to splním tak se budu tvářit jako král světa...

  10. #60

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    [QUOTE=Bukowski83;2871]nedomyšlené je i to, že na to máš 14 dní, pokud ti ta žula nedojde na první pokus, tak jsi nahraný, ono to není žádná sranda to jet hned 2x(nebo vícekrát) po sobě vzhledem k náročnosti adventury..podmínky nejsou pro všechny stejné a to mi začíná připomínat silně NF z jiných her..

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.