Closed Thread
Page 12 of 19 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast
Results 111 to 120 of 186

Thread: speciální úkol "ČTYŘI VĚTRY"

  1. #111

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    No mam iba definovane, zazijte nove dobrodruzstvi...nie je povedane ktore, teda nevidel som tam, zeby bolo nejake presne povedane

  2. #112

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Lorddoom je jedno jaky dobrodruzstvi jen ho musis dokoncit

    Dalnar to je presne co sem psal ze 26-35 musi minimalne 3x na dobrodruzstvi maj ho ve 2. , 5. a 10. podukolu

  3. #113

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Úkoly, jejichž splnění hráč nemůže ovlivnit a záleží na nějakém náhodném generátoru, jsou s prominutím pitomé. Osobně jsem dělal dobrodružství Hnízdo banditů 3x, poznamenávám že je na něm 33% šance získat požadovanou žulu, a žula nikde. Dobrodružství jsem 3x splnil, ale generátor mi nebyl nakloněn.

    Aby toho nebylo málo, se mi na jeden večer zablokoval přístup do hry s hláškou : "V této zóně byla nalezena chyba, zkuste to prosím znovu". Zdejší podpora konkrétně BB_Moff se ani nenamáhal zeptat se mne na podrobnosti a rovnou mne zamáz, že je problém v tzv cache mého prohlížeče, na odpověď, že na jiný účet se z mého počítače přihlásit šlo a že nešlo ani navštívit můj ostrov, vůbec se nenamáhal reagovat.

  4. #114

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    A neviete mi povedat ktore dobrodruzstva su tie jednoduchsie ? 1 alebo 2 lebky ? Diky moc

  5. #115

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    cim min lebek tim by to melo byt jednodussi

  6. #116

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    to mi je jasne, zle som sa vyjadril, ci nevies nahodou mi povedat nazvy takych lahkych dobrodruzstiev ?

  7. #117

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    jo tak to bohuzel nevim zatim jsem jich tolik neprosel

  8. #118

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by lorddoom View Post
    to mi je jasne, zle som sa vyjadril, ci nevies nahodou mi povedat nazvy takych lahkych dobrodruzstiev ?
    No nejjednodužší je Lovec Pokladů. Dá se koupit u kupce za 1 rybu, ale pouze 1x.
    Pokud už nemáš tu možnost je nejméně nákladnou variantou dobrodružství pro dva, kde většinu práce odvede ten druhý. Nejjednodužší z takových dobrodružství jsou Temní Veleknězové.
    Pokud nemáš s kým jít a už nemůžeš Lovce Pokladů, tak nejspíš Koňský Hřbet (ale to jsem ještě nehrál).

  9. #119

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Super, dik za info ;-)

  10. #120

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    7x ostrov pirátů a 7x dřevo.....kašlu na tenhle jejich Q, myslím, že jsem se snažil dost....ale nevěřím tomu, že šance je 50 %. GL těm, kterým to padlo.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.