Closed Thread
Page 4 of 19 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 31 to 40 of 186

Thread: speciální úkol "ČTYŘI VĚTRY"

  1. #31
    SipkovejRuza
    Guest
    4 rezidence a 500 D :-O ... buď rád, že máš tak nízký level a jen jeden náhodný úkol !!

    a pro 26-35 level JEN silo a hned 3 náhodné úkoly ... no to je opravdu vyvážené

    už tři dny točím 3 průzkumníky pro tvrdé dřevo a nic /teda mramor/ ... (náhoda)
    a mám pak úkol jako koupit 500 mincí ... s trhem jaký je, kde se všichni podbízí s cenou
    najít 1 dobrodružství ... zatím pořád nosili jen mapky (náhoda -- x krát 10 mincí a 50 klobásy)
    200 žuly z TV (náhoda)
    a jen 14 dní ... a 3 úkoly na náhodu ... no tak se to snad stihne

    a voda, který je všude hafomoc je na zaplacení jen 700, ale uhlí 2500, mramor 2000

  2. #32
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SipkovejRuza View Post
    a mám pak úkol jako koupit 500 mincí ... s trhem jaký je, kde se všichni podbízí s cenou
    Napadlo tě třeba někdy, že stačí jen s kamarádem prohodit 500 mincí ?
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  3. #33
    SipkovejRuza
    Guest
    napadlo ... a normálně to dělám i radím na nápovědě ... ono by to docvako až by se objevilo v knize
    ... taky to není hlavní problém ...
    tím je náhoda a čas

  4. #34
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    No a nebo spíš náhoda a spousta surovin. Ale nevadí, já do toho jdu, jen abych mohl nadávat oprávněně :-))) Viděl jsem kdesi na německých forech nároky na ten nejvyšší stupeň úkolů a nezávidím..zaplatit 500 ledku, vyrobit damaškové meče apod.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  5. #35
    SipkovejRuza
    Guest
    já ho zatím taky dělám ... před chvíli se vrátil další šmejdil a co myslíš, že přinesl ....... správně
    200 mramoru
    ... tak hned padal zpět

    suroviny mi nevadí ... je to jen hra

  6. #36

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak já právě dělám třetí úkol (lvl 29, zaplatit 2000ks mramoru a vyrobit 100ks sendvičů) a když vidím co mě čeká tak je jisté, že to nesplním, bod 5 je pro mě nereálný. zatím na tom nejsem ekonomicky ani vojensky nijak dobře. Takže můžu přemýšlet jestli se vyplatí zaplatit 2000ks mramoru a dostat 700ks bronzu.....

  7. #37
    SipkovejRuza
    Guest
    JO AHA ... on tem můj průzkum je šikovnej ... ON ví co nás čeká dál a sbírá mramor do zásoby na 3. úkol

    no tak to se hochům slídivejm hluboce omlouvám

    PS: ale mohl by to sbírat po 350 a ne po 200 ... to tu budeme dýl )

  8. #38

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Mramoru už mám dost, dnes odpoledne dopeču ty sendviče :-), ale fakt nevím, zda to zaplatit. Dnes bych měl dobít další sektor mateřského ostrova, tak nevím jestli to raději neinvestovat tam a trochu se pokusit vylepšit výrobní procesy...

  9. #39

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj lidi,
    koukám skvělá diskuze ...
    nemám nic proti úkolům, jen ta náhoda při mém štěstí se mi nějak vyhýbá, když vám za dva měsíce donesou 3 průzkumníci cca 3 dobrodrůža, tak jsem zvědav, jak teoreticky splním ty úkoly ... nejsem v žádném případě proti úkolům a momentálně odpočívám někde v polovině, ale i tak to vidím docela nereálně, když jsem odkázaný ne na sebe, ale na nějaký server a mizivou procentuální úspěšnost ...

  10. #40
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    úroveň 34 - úkol zaplať 2000 mramoru a vyrob 100 sendvičů.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.