Closed Thread
Page 18 of 19 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 LastLast
Results 171 to 180 of 186

Thread: speciální úkol "ČTYŘI VĚTRY"

  1. #171

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    po 7. exotické dřevo

  2. #172

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak po čtvrté dělám Temní veleknězové ze kterých mám obdržet 200 žuly Třikrát jsem dostal exotické dřevo.Je to poslední úkol tak snad se mi to podaří.Pokud ne tak ukončím tuto hru nadobro jelikož není normální zadávat takovéto úkoly které není třeba ani možné dokončit.Kdyby nebyl časově omezen tak není co řešit ale takhle? No nevím pokud se to někomu nepodaří dokončit jen kvůli poslednímu úkolu tak asi nebude The settlers mít dobré preference od těchto hráčů. Facebook je na to mocná zbran.

  3. #173

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravicko myslim si, že to tu berú ľudia strašne vážne ja som ich robil iba tak, že však vyskúšam a podarilo sa trošku kľudu pri tejto hre neuškodí

  4. #174

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak na 5 pokus splněno a /kol čtyři větry dokončen.Ufff Jen to silo je na nic :-)

  5. #175

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj. Tak jsem rád, že nejsem jediný, komu to chvílemi drásalo nervy. Tak jen pár postřehů. Ostrov pirátů jsem dělal 5x. Nejvíc mě to naštvalo proto, že jsem z něj dostal žulu těsně předtím, než jsem začal Čtyři větry. Naštěstí z Temných veleknězů mi to padlo napoprvé Takže job done. Pruda byla produkce 3600 železných mečů, když jsem neměl žádného kováře a vyráběl už jen ocelové. Stejně tak nákup 500 mincí nebyl úplně levný :/ No ale co se dalo dělat. Byla to sranda a těším se na další úkol. A Silo je moc hezké, když už nic.

    EDIT: Byl jsem 34lvl
    Last edited by Fredoslav; 16.03.13 at 22:06.

  6. #176
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Fredoslav View Post
    ... Stejně tak nákup 500 mincí nebyl úplně levný :/

    EDIT: Byl jsem 34lvl
    A co přítel?
    Všechny úkoly "nákup/prodej" (pokud to není přes kupce) jdou udělat přes přítele (cech) ... levně a rychle.
    A mám dojem, že i železné meče si nemusel vyrábět a le jen mít ... to znamená půjčit ... i když si pak měl dělat 360 M ... což je horší

  7. #177

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den,
    mohu se zeptat, kdy přesně 20.3. končí úkol čtyři větry? jestli o půl noci nebo v jiný čas..? děkuji.

  8. #178

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví

    no tak se blíží konec ...

    soudruzi a soudružky blíží se konec pětiletky ....

    http://imgur.com/bbqbq2l
    Last edited by Gungan; 18.03.13 at 16:07.

  9. #179
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Končí dnes večer/zítra ráno. Přesně v 1, ale nespoléhal by jsem na poslední chvíli.

  10. #180

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    také jsem do toho šla a u 10. úkolu jsem měla za dobrodružstí Temní rytíři dostat 200 žuly, hrála jsem ji 3x a vždy dostala dřevo, žulu ne a to mě štve, znovu už ji hrát nebudu

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.