Closed Thread
Page 8 of 19 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 71 to 80 of 186

Thread: speciální úkol "ČTYŘI VĚTRY"

  1. #71

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    také patřím do skupiny těch, kterým není přáno. Mám haldu exotického dřeva, žulu žádnou :-(
    Zkusím to ještě jednou, ale moc tomu nedávám.

    Kdy ten úkol končí?
    Last edited by eLzyx; 04.03.13 at 13:15.

  2. #72

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    celkem nechapu proc lvl 26-35 ma prolizt 3 dobrodruzstvi kdyz maj stezi vymlacenej celej svuj ostrov... a to musi jit jeste nekolikrat...

  3. #73
    SipkovejRuza
    Guest
    3?
    jen Piráty - ne? ... 1 - Xkrát na žulu ... ale mohlo stačit jen jejich odehrání a nepodmiňovat to žulou

  4. #74
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SipkovejRuza View Post
    3?
    jen Piráty - ne? ... 1 - Xkrát na žulu ... ale mohlo stačit jen jejich odehrání a nepodmiňovat to žulou
    Přesně tak, a pokud tu chtělo stížit, měla tam být podmínky "s max ztrátou XX rekrutů". Takto je to hodně o loterii..a ještě ty lagy k tomu....
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  5. #75

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    jo 3 mas prece jedno jakokoliv pak piraty a nakonec velekneze nebo co to je, a to jen v pripade ze mas stesti jinak jich jdes vic
    Last edited by Karamon; 04.03.13 at 15:02.

  6. #76

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    5x jsem šel piráty....5x mi padlo 1000x dřevo.....někde selhala pravděpodobnost 50:50 Jdu to teď po 6. Moc tomu nevěřím.....taktéž patřím k těm, který není přáno a nebo upravili drop rate.

    Tak změna....6x jsem šel piráty.....a znova, pro změnu jen 800 dřeva....
    Last edited by Fellipe; 05.03.13 at 07:15.

  7. #77
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    jo 3 mas prece jedno jakokoliv pak piraty a nakonec velekneze nebo co to je, a to jen v pripade ze mas stesti jinak jich jdes vic
    na "větry" máš pro level 26-35 jen Piráty a dostat z nich žulu = odehrát jen jedno dobrodružství (když máš štěstí), jedno mít a jedno hledání ... JO aha ... poslední je taky ... 200 žuly z Temných Veleknězů (no tak to jsem přehlídl a zapomněl ... to bylo daleko, když jsem se tři dny pokoušel o tvrdá prkna)
    hmm ... tak to fakt nevychytali a to tak že pořádně!
    tváří v tvář bych to řekl jadrně a výstižně ... pokud rozumí česky a není to zahraniční výmysl (asi je)

    takže někdo sotva může na dobrodružství, má i plný ostrov = málo budov na ekonomiku a má dělat minimálně 2 dobrodružství (celkově 3 úkoly na náhodu) ... hmmm
    tak to pan autor klesl hluboko na žebříčku

    njn ... tak jsou zkušenosti z pokusů o žulu a zavírám to jako zbytečnost a jdeme si zase jen hrát.

  8. #78

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak už jsem pěkně otrávenej, právě jsem dodělal po třetí Ostrov pirátů a žula stále nikde
    To vymejšlel nějakej magor to můžu jít ještě 10x a nemusím dostat nic
    a za 14 dní se to vše tímto stylem nedá stihnout
    Dobrý je že kámoš to dělá taky a už je na konci padlo mu vše na poprvé
    Tak teď budu minimálně 2-3 dny čekat než dopním zásoby a budu to moct zkusit znova.
    Doporučuji autorovi aby příště víc přemýšlel a byly podmínky pro všechny stejné (vynechte náhodu)

  9. #79

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Uf, tak já teď měl štěstí, z pirátů napoprvé žula a navíc vypadlo i 1000 železných mečů, takže mám zaděláno i na další úkoly. Tak jedeme dál....

  10. #80

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám dotaz, kde najdu, že na splnění celého úkolu mám jen 14dní? Nikde to v zadání nevidím...

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.