Closed Thread
Page 3 of 19 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 186

Thread: speciální úkol "ČTYŘI VĚTRY"

  1. #21

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    diky moc za preklady

  2. #22

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak 4větry si mužou nechat.... Zase někdo něco vymyslel....
    Last edited by HEMEROID; 28.02.13 at 22:40.

  3. #23

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to o nicem pokud jses u nizsi hranice levelu jako ja jsem pred par dny udelal 36 tak to je nemozny udelat
    vodni mlyn by byl fajn ale za tu namahu to nestoji

  4. #24

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Tohle ať si nechaj, nikdy se nevyplatí těch 500 gemů za tak nesmyslných podmínek ve hře co je věčně kouslá.
    Je to pro pár lidí, co do toho nesmyslně koupí a zainvestují financ, jen aby si mohly honit triko, "já to udělal" .. Za tuhle cenu ?? Telefon na Bohnice je Googlovatelný.
    (n)

  5. #25

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Berry_07 View Post
    Tohle ať si nechaj, nikdy se nevyplatí těch 500 gemů za tak nesmyslných podmínek ve hře co je věčně kouslá.
    Je to pro pár lidí, co do toho nesmyslně koupí a zainvestují financ, jen aby si mohly honit triko, "já to udělal" .. Za tuhle cenu ?? Telefon na Bohnice je Googlovatelný.
    (n)
    Nikdo te do tech ukolu nenuti, je na kazdem, zda-li se o to pokusi. Asi nechapes, ze je to hlavne vyzva, pokusit se ty ukoly splnit a na konci byt prijemne odmenen. Neni to o tom "to se nevyplati" - je to neco noveho a sam podobne veci vrele vitam.
    Pokud jsi dobry hrac, pak nepotrebujes nesmyslne investovat do hry - staci chytre, zejmena vice licenci ke staveni.
    Dekujeme za radu na zaver, mozna by bylo dobre nejprve premyslet nez zacnes psat.

  6. #26

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim..

    Mam 35 lvl a chybi mi do dalsiho asi 5000 coz dostanu prave tet kdyz dokoncim carodejnici.. odmenu neprevezmu hned.. tedy lvl neziskam.. ale pak tam potrebuju piraty a velekneze.. v pripade ze to bude potreba prevzit k splneni ukolu nevite nekdo zda se mi zmeni aktualni ukol nebo az nasledujici nebo vubec.. jde o to ze vodni mlyn by se mi hodil vic nez silo, takze bych si to rada nejako naplanovala..

    resp kde lze zistit vic informaci, zda se ukoly s prekrocenim hranice zmeni na te s vyssi hranici lvl od 36..

  7. #27
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Tyrion View Post
    Tak už druhý den posílám průzkumníky, tolik mramoru jsem v životě neměl, ale samozřejmě prkna žádný! A 800 žuly z Pirátů? Dle návodu na fóru šance 16,7%, takže je to potřeba udělat 2x.
    přesně ... všichni 3 se pravidelně od zadání úkolu vrací s mramorem (výjimka jenou 25 mincí)
    ... na žulu 2x ?? optimisto

    Quote Originally Posted by LaillOO View Post
    Zdravim..
    Mam 35 lvl a chybi mi do dalsiho asi 5000 coz dostanu prave tet kdyz dokoncim carodejnici.. odmenu neprevezmu hned.. tedy lvl neziskam.. ale pak tam potrebuju piraty a velekneze.. v pripade ze to bude potreba prevzit k splneni ukolu nevite nekdo zda se mi zmeni aktualni ukol nebo az nasledujici nebo vubec.. jde o to ze vodni mlyn by se mi hodil vic nez silo, takze bych si to rada nejako naplanovala..
    resp kde lze zistit vic informaci, zda se ukoly s prekrocenim hranice zmeni na te s vyssi hranici lvl od 36..
    pokud jsi dostal/a úkol na 35 levelu, tak ho i dokončíš a nezmění se ti v průběhu hry
    taky jsem přešel z 35 na 36 a mám furt silo

    Quote Originally Posted by stulda View Post
    1, Nikdo te do tech ukolu nenuti, ...
    2, Neni to o tom "to se nevyplati" ...
    3, je to neco noveho a sam podobne veci vrele vitam...
    dovolil jsem si to rozdělit na 3 části:
    1, to je pravda ... nikdo tě do ničeho nenutí ... každý se podle popisu těšil na novinku a chtěl si to zkusit ... ale teď když je na světě popis úkolů, které následují za tím prvním, tak je to o víceméně ničem
    2, ale je ... investovat čas a námahu a pak za to nic nemít nebo prodělat ... ano je to hra, ale pokud se nebude vyplácet, tak proč to hrát? jen pro pokec s virtuálním přítelem ?
    3, ano je to nové, ale víc by potěšilo nové a domyšlené ...

    naštve to ... zvláště když server laguje, každou chvíli se resetují chaty nebo si nucen refresh, aby se ti připsal bonus
    Last edited by SipkovejRuza; 01.03.13 at 07:50.

  8. #28

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Berry_07 View Post
    Tohle ať si nechaj, nikdy se nevyplatí těch 500 gemů za tak nesmyslných podmínek ve hře co je věčně kouslá.
    Je to pro pár lidí, co do toho nesmyslně koupí a zainvestují financ, jen aby si mohly honit triko, "já to udělal" .. Za tuhle cenu ?? Telefon na Bohnice je Googlovatelný.
    (n)
    dovolil bych si nesouhlasit.. je to hodne tezka serie ukolu, s tim souhlasim, ale ze by se nevyplatila si nemyslim.. ty zvoleny dobroduzstvi nejsou spatny (kdyby byli zradci a veldt tak je to o necem jinym) takze holt nepujdes severany, ale neco horsiho, co se stejne vyplati.. takze jediny co te brzdi je ta nutnost mit 500LB (coz si taky myslim ze to je kravina) a ze zaplatis nejaky suroviny, coz se ti ale vrati za dilci odmeny (na ty nezapominejte!). Takze ja to delat budu a pokud to nestihnu, neda se nic delat ale rozhodne na tom nic neztratim, vrati se mi to za dilci odmeny.. a pokud to stihnu (a myslim ze to realne je i za tyden kdyz ma clovek stesti, tak proc ne za 14 dni) tak diamanty jsou k nezaplaceni, se vsim ostaatnim se da spekulovat na trhu.. takze kdo nechce nedela, kdo chce, zkusi.. uvedomte si lidi, ze ukoly nemusej bejt vzdycky jednoduchy a jsem moc rad za to, ze tu jsou i takove, ktere nesplni uplne kazdej trouba a je to jen otazka casu.. proste to neni event pro kazdeho kdo sem mrkne jednou za tri dny no

  9. #29

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    29
    Monde
    Kouzelnictví
    Čtyři větry splneno :-)
    Som úroveň 24 a nemal som žiadny problém so splnením, nepoužil som žiadne diamanty ani som nekupoval nič za peniaze až na jeden čiastkový úkol, kde som musel nakúpiť 800 ľub. materiálu. Čiastkové úkoly boli super, na každom som získal niečo, kedže som vždy mal niečo iba vlastniť, nie len že som musel vyrobiť daný počet materiálu ale ešte som dostal odmenu za to :-) Pre mňa príjemný darček a 4 rezidencie (v podstate 4 voľné stavebné povolenia) a 500 diamantov sa určite zíde :-)

  10. #30
    McKvak's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Hradec Králové
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SipkovejRuza View Post
    přesně ... všichni 3 se pravidelně od zadání úkolu vrací s mramorem (výjimka jenou 25 mincí)
    ... na žulu 2x ?? optimisto
    to s těmi průzkumníky a mramorem je určitě naschvál....

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.