Closed Thread
Page 19 of 19 FirstFirst ... 9 17 18 19
Results 181 to 186 of 186

Thread: speciální úkol "ČTYŘI VĚTRY"

  1. #181

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Série úkolů byla celkem zábavná...dokud nepřišel ten poslední a s ním Temní veleknězové. Z tohohle dobrodružství se mi už dělá zle, postup podle SeFFa si už prakticky pamatuju zpaměti...Jenom během dneška jsem je zvládla dvakrát. A bylo mi to na houby, žulu jsem stejně nedostala. Na Settlery nejspíš nezanevřu, ale aktuálně jsem znechucená a zklamaná. Jasně, 500 diamantů asi prostě nemůže dostat každý... ale trochu mě vytáčí, že jsem zbytečně vyhodila fůru mincí za nákup dobrodružství a někdo získal žulu (a splnil tak úkol) hned napoprvé.

  2. #182

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím

    Report o Úkolu čtyři větry nebudu zdlouhavě rozepisovat. Jen krátce a ve zkratce.

    Úkol 1. Najít 200 tvrdých prken v středním hledání pokladu (splněno po 7 hledáních)
    Úkol 2-4. jednoduché max den super dokonce až moc jednoduché.
    Úkol 5. Ostrov pirátů jsem dělal 10x než padla žula.
    Úkol 6-9 opět jednoduché jen se čekalo na osadníky
    Úkol 10 nesplněn ani na pátý pokus nepadla žula.


    Drazí vývojáři či osoby odpovědné za implementaci této bohapustě nesmyslné ptákoviny. Porazit váš náhodný generátor bylo nad mé síly otrávily jste mně hru a i když nehodlám ihned končit investice do této hry již dávat nehodlám.

    Záměrem každého ekonomického projektu (což online hra je taky) je spokojený zákazník. Nejsem spokojen a jen málokdo asi je. Velká škoda že to nebylo lépe ošetřeno a celkově zpracováno.

    Risian

  3. #183

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    zdravim,

    uplne souhlasim s Risianem, u tech 4 vetru to bylo "nedoresene" vsechny ukoly byly ok, az na 5. a 10. s zulou, behem poslednivch 14 dni jsem sel 8x hnizdo banditu, coz me stalo hodne sil, zasob a casu a ve finale jsem ten 5.ty ukol ani nedodelal.... po 4 mesicich hrani, me nejak presla chut dal hrat

    vsechno zle je k necemu dobre ....takze Vam dekuji :-)

  4. #184

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    A licence rostou za vodníma mlýnama na stromech, viď ty juzku.. :-D

  5. #185

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    podla mna mali dat tak napriklad ostrov piratov 3x dobyt namiesto ten zuly ziskat alebo dat na vyber bud ziskat zulu z piratov alebo zaplatit 5000 zuly potom by to slo.

    chyba podla mna nieco ako moznost vyber na konkretny ukol nie ze vyvojary určia tak a toto musis splniť

  6. #186
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Berry_07 View Post
    A licence rostou za vodníma mlýnama na stromech, viď ty juzku.. :-D
    neškodilo by napsat na co je to reakce

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.