Closed Thread
Page 10 of 19 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 91 to 100 of 186

Thread: speciální úkol "ČTYŘI VĚTRY"

  1. #91
    MartinM's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    ...hmm středoškolská matematika ??? Průměrov ??? Hmm pěkně popsaný Ludický klam, vystřižený jako z učebnice . Pleteš zde jablka s hruškami ač o tom bohužel nic nevíš - tím se tě však nechci nijak dotknout. Většiná lidí má problém se statistikou, mírou odchylky atd., celkově největší problém je vůbec zařadit onem problém do skupiny - průměrov vs. extrémov. V této hře nelze použít ůpočty" průměrové, jelikož se zde nachází "vstupní údaje" z extrémova tj. čísla velmi odlišná na náhodilosti, které ve výsledku přináší mnohým "Černou labuť" tj. v této hře jde o to, že např. daná žula je očekávána, ale díky dané náhodilosti nedochází k naplnění. Někdo jiný však může v těchto číslech vidět "Šedou labuť" případně "Bílou labuť" což je zrovna můj případ, jelikož vycházím ze statistických čísel a v extrémově průměrov nelze aplikovat . Pokud mi nerozumíš odkáži tě např. na knihu Nassim Nicholas Taleb - Černá labuť kde autor velmi krásně popisuje tyto klamy.
    2. když bych zajít ještě dál co se týče statistiky a aplikace na "čem" tato hra běží tak se dostaneme právě k mému názornému případu, že mi stačilo malinko,abych daný úkol zvládl, jelikož kdyby mi systém dal oněch 700 žul tak bych se "okamžitě" dostal do 9. kola, jelikož na kolo 6.,7.,8. a 9. jsem měl vše již nachystáno. Zdržel bych se nachvilku jen v kole 8. kde bylo nutné vyprodukovat osadníky, ale i tam jsem měl nachystán lektvar lásky na rychlejší produkci. Dle mého skromného názoru si dovolím tvrdit, že systém je nastaven tak, že před přiřazením odměn detekuje tvé kapacity, které již máš připraveny pro další úkoly a pokud je velká pravděpodobnost splnění tj. že dané zásoby pro nadcházející úkoly již máš připraveny tak ti systém "podkopne" nohy a nedá ti logicky onu žulu, aby ses již dále nedostla, případně, aby jsi byl donucen dané kolo opakovat s tím, že při opakování dalšího ( dalších ) kol se logicky snižuje tvá šance na dosažení ( splnění ) cíle jelikož ti klesají zásoby / suroviny. Pokud však máš nastavenou ekonomiku na dobré úrovni tj. produkce ti roste, můžeš využít pákového efektu bonusů ( jídla ) tak stále si systém nechává v záloze onu "náhodilost" kdy ti "podkopne" nohy podruhé, potřetí...popáté. Tento systém jakožto každá hra online je nastavena na výběr peněz když se jedná o hru "zdarma" . S tímto se musí počítat a proto nelze aplikovat průměrov v dimenzi extrémovu. Kdyby ses o statistiku / míru náhodilosti atd. zajímal dále, věděl by jsi více o systému kasin, jak přesně tento systém funguje - pokud by jsi pochopil / chápal tento systém viděl by jsi, že systém online her je na něm celý postaven. Nyní "nestřílím od pasu", vše lze číselně propočítat a přijdeš na to o čem tady píšu . Systém odmění dle mého hrstku hráčů z 1 miliónu možná max. 100 hráčů ( proto zmiňuji extrémov, nikoli jako ty průměrov v průměrovu jsou si "čísla" mnohem bližší cca 60:40 v obou směrech ) a u většiny by se muselo opravdu dohledávat jestli jsou to reální hráči nebo jde jen o admini tj. správce této hry, kteří potřebují udržet "při životě" ostatní hráče jinak by se jim celá tato hra zhroutila jako domeček z karet :-). Pro tento typ systému ( hry ) jsou velmi důležití hráči, kteří neplatí tj. pouze to hrají pro zábavu, jelikož tito hráči drží onen celkovní herní svět svou aktivitou a následně likviditou na trzích ze surovinami. To by byl trošku delší rozbor a myslím si,že z toho co jsem napsal by měl pochopit snad i "středoškolský matemaikář" :-D....i když mám pocit, že nee :-)

  2. #92
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MartinM View Post
    ...hmm středoškolská matematika ??? Průměrov ??? Hmm pěkně popsaný Ludický klam, vystřižený jako z učebnice . Pleteš zde jablka s hruškami ač o tom bohužel nic nevíš - tím se tě však nechci nijak dotknout. Většiná lidí má problém se statistikou, mírou odchylky atd., celkově největší problém je vůbec zařadit onem problém do skupiny - průměrov vs. extrémov. V této hře nelze použít ůpočty" průměrové, jelikož se zde nachází "vstupní údaje" z extrémova tj. čísla velmi odlišná na náhodilosti, které ve výsledku přináší mnohým "Černou labuť" tj. v této hře jde o to, že např. daná žula je očekávána, ale díky dané náhodilosti nedochází k naplnění. Někdo jiný však může v těchto číslech vidět "Šedou labuť" případně "Bílou labuť" což je zrovna můj případ, jelikož vycházím ze statistických čísel a v extrémově průměrov nelze aplikovat . Pokud mi nerozumíš odkáži tě např. na knihu Nassim Nicholas Taleb - Černá labuť kde autor velmi krásně popisuje tyto klamy.
    2. když bych zajít ještě dál co se týče statistiky a aplikace na "čem" tato hra běží tak se dostaneme právě k mému názornému případu, že mi stačilo malinko,abych daný úkol zvládl, jelikož kdyby mi systém dal oněch 700 žul tak bych se "okamžitě" dostal do 9. kola, jelikož na kolo 6.,7.,8. a 9. jsem měl vše již nachystáno. Zdržel bych se nachvilku jen v kole 8. kde bylo nutné vyprodukovat osadníky, ale i tam jsem měl nachystán lektvar lásky na rychlejší produkci. Dle mého skromného názoru si dovolím tvrdit, že systém je nastaven tak, že před přiřazením odměn detekuje tvé kapacity, které již máš připraveny pro další úkoly a pokud je velká pravděpodobnost splnění tj. že dané zásoby pro nadcházející úkoly již máš připraveny tak ti systém "podkopne" nohy a nedá ti logicky onu žulu, aby ses již dále nedostla, případně, aby jsi byl donucen dané kolo opakovat s tím, že při opakování dalšího ( dalších ) kol se logicky snižuje tvá šance na dosažení ( splnění ) cíle jelikož ti klesají zásoby / suroviny. Pokud však máš nastavenou ekonomiku na dobré úrovni tj. produkce ti roste, můžeš využít pákového efektu bonusů ( jídla ) tak stále si systém nechává v záloze onu "náhodilost" kdy ti "podkopne" nohy podruhé, potřetí...popáté. Tento systém jakožto každá hra online je nastavena na výběr peněz když se jedná o hru "zdarma" . S tímto se musí počítat a proto nelze aplikovat průměrov v dimenzi extrémovu. Kdyby ses o statistiku / míru náhodilosti atd. zajímal dále, věděl by jsi více o systému kasin, jak přesně tento systém funguje - pokud by jsi pochopil / chápal tento systém viděl by jsi, že systém online her je na něm celý postaven. Nyní "nestřílím od pasu", vše lze číselně propočítat a přijdeš na to o čem tady píšu . Systém odmění dle mého hrstku hráčů z 1 miliónu možná max. 100 hráčů ( proto zmiňuji extrémov, nikoli jako ty průměrov v průměrovu jsou si "čísla" mnohem bližší cca 60:40 v obou směrech ) a u většiny by se muselo opravdu dohledávat jestli jsou to reální hráči nebo jde jen o admini tj. správce této hry, kteří potřebují udržet "při životě" ostatní hráče jinak by se jim celá tato hra zhroutila jako domeček z karet :-). Pro tento typ systému ( hry ) jsou velmi důležití hráči, kteří neplatí tj. pouze to hrají pro zábavu, jelikož tito hráči drží onen celkovní herní svět svou aktivitou a následně likviditou na trzích ze surovinami. To by byl trošku delší rozbor a myslím si,že z toho co jsem napsal by měl pochopit snad i "středoškolský matemaikář" :-D....i když mám pocit, že nee :-)
    Myslím, že v tom hledáš moc velkou složitost. Pochybuju že by se někdo kódoval s "dábelským" systémem, který čekuje hráčovi kapacity, když tady trvají jednoduché bug fixy čtvrt roku a nové featury se počítají pomalu na roky. Ale dobře no :-)
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  3. #93
    SipkovejRuza
    Guest
    no pochybuju, že takhle (máš připraveno = zabrzdím tě) systém pracuje (nevím zda si někdy programoval ... to už by asi bylo na úmělou inteligenci) ... spíš bych to nechal na generátoru náhodných čísel, který lot z odměn vybere, když jsou dané
    tady jsou loty dané procenty ... podle návodů ... takže mám na slot1 (kde je žula) 33.3% šance na 700 žuly a 16.7% šance na 900 žuly - 4 položky a ty se náhodně vyberou ... stejně tak na exo dřevo ...
    50% šance, že tu žulu dostanu a 50%, že to bude exodřevo

    navíc určitě jsem neměl na 6-8 úkol připraveno ... to bych řešil až bych udělal Piráty a stejně žulu nemám ... takže nevím proč mi systém podle tvé teorie "2x podkopl nohy"


    PS: a průzkumníci mi dál (i po splnění 1. úkolu, který jsem dělal 3 dny) nacházeli mramor ... tak sem je začal posílat jinam ... ledek, exo a žula ... tak běžli dál pro dobrodružství ... uvidíme co přinesou

    PS2: možná by to chtělo oddělit do odstavců .. bylo by to přehlednější

  4. #94
    MartinM's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Dalnar View Post
    Myslím, že v tom hledáš moc velkou složitost. Pochybuju že by se někdo kódoval s "dábelským" systémem, který čekuje hráčovi kapacity, když tady trvají jednoduché bug fixy čtvrt roku a nové featury se počítají pomalu na roky. Ale dobře no :-)
    Nehledám, věř mi, vím o čem píšu nebo spíše - bohužel vím o čem píšu. Stačí se podívat do této diskuze a hned narážíš zprvu na problémy ohledně nemožnosti nalezení dřeva to byli prvotní problémy, poté když se hráči dostali dále přišli nové problémy s dobrodružstvím. Mnozí zde namítají, že tento úkol byl nedomyšlen a příště by se měli autoři zamyslet nad tímto konceptem. Já si dovolím tvrdit, že to nebyl omyl, ale že to takto přesně bylo míněno a podkládám to jasným vysvětlením proč tomu tak je . Vsadím se s tebou klidně o milión :-D, že s přibývajícím časem bude větší předpoklad ( systém nastaven tak ), že ono 5. kolo "projedeš" tj. čím více se bude blížit konec tohoto úkolu tím vyšší pravděpodobnost díky nastavení systému bude, že ti systém přidělí onu žulu, ale na konci tě stejně "zablokuje" posledním dobrodružstvím, které tě "zabije". Pokud se ti dovede projít všemi těmi úskalími tam na konci je krásná pojistka ve formě další náhodilosti, která celý tento koncept dotahuje do maximální možné úrovně neúspěchu . Tohle není chyba jak si mnozí myslí, tohle je prostě záměr ( fakt ) jak přesně tato hra ( onlinovky obecně ) fungují. Nebudeme si mazat med kolem huby, autoři chtějí z něčeho žít, server "žere" elektřinu, náklady na provoz jsou vysoké atd. takže iluze HTY ZDARMA je vykoupena tímto systémem, který spoléhá na SNU ( očekávaní ) - hráči chtějí "růst" výše a výše ( připomíná mi to onu modlu HDP, který by dle většiny měl taky růst, nevím kam přesně, zřejmě asi až do nebe :-D .. přesnou výši nikdo nezná ) a tento růst je omezen ČASEM, pokud někdo chce zkrátit čas musí použít drahokamy a drahokamy lze použít pouze splněním pár úkolu ( je zajímavé, že z počátku měl hráč drahokamů tolik, že nevěděl co s nimi a s postupem času ( růstu ) je stále těžší a těžší nějaký drahokam zdarma získat....na počátku to bylo nastaveno tak, aby to přitáhlo co nejvíce hráčů, kdyby byl model opačný - místo přílivu hráčů by byl okamžitý odliv tj. hráči by zkusili a jakmile by zjistili jak je to těžké něčeho dosáhnout, odešli by a protože hráče, který není na serveru, není možné v konečné fázi "pumpnout" o hotovost ve formě peněž = drahokamů neměl by tento systém šanci na přežití ).
    Je třeba se na to dívat otevřeně, bez zbytečných klamů .... čísla vyhodnocovat a nic si zbytečně nenalhávat, bohužel k tomu je potřeba velká míra znalostí / přehledu. Vzhledem k tomu, že mě tato problematika velmi zajímá ba mě navíc i velmi baví jsem v tomto jako "ryba ve vodě". Navíc se specializuji na analýzi pravých burz ( NYSE, DAX, Shanghai atd. ) takže opravdu vím o jakých číslech / modelech zde mluvím. Těžko by se to takto celé popisovalo, snažil jsem se udělat jen hrubý odhad, ale myslím si, že by neměl být ani pro laika pochopit o čem se zde zmiňuji.
    Nevěřím tomu, že se jedná o chybu / omyl, ale říkám narovinu, že je to záměr a dovedu to do ještě větších rozměrů :-) a to tím, že jsem psal pár svým kamarádům v této hře, že jsem velmi překvapen proč tento úkol byl vydán před Velikonocemi, když dopředu je ohlášeno, že o Velikonocích budou nové úkoly tj. bude třeba surovin / osadníků / vojáků, aby tyto úkoly bylo možno splnit. Průzkumníci mají hledat vánoční vajíčka ( uvidíme dle jakých čísel zde bude předpoklad jejich nahodilého nalezené ). Nemyslím si, že tento úkol měl být uvolněn před úkoly Velikonoc, jelikož většinu hráčů tento úkol "vysaje" a dle mého teprve správné odměny budou až o Velikonocích, ale jsem zvědav kolik lidí na tyto úkoly dosáhne aniž by muselo použít vlastní hotovost na nákup drahokamů, které je jako čistým "zázrakem" z tohoto prokletí dostanou . Tohle vše jsem psal ještě několik dní předtím než si začali hráči stěžovat, ihned jsem pochopil která "bije" a oč přesně autorům jde. Tento pohled ( čísla ) se nedají zpochybnit, ve svých analýzách se zpravidla nemýlím a to jsou analýzy úplně jiné dimenze než taky tato zdejší "prkotina". Můžeme se tedy k této diskuzi vrátit později o Velikonocích kde předem říkám, že je velmi velká šance na to, že "dnešní" téma se bude za pár týdnů opakovat a vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby odměny byli ještě lukrativnější než v tomto případě. Vše tomu jasně napovídá, že zde jde čistě jen o byznys jak z lidí vytáhnout peníze, což tvůrcům samozřejmě nezazlívám - každý musí být z něčeho živ .
    Nakonec bych jen všem zúčastněným připomenul jeden fakt, že pokud do toho vloží své "úspory" musejí si uvědomit, že tato hra jede na serveru tj. jakmile tato hra přestane generovat zisky, přijde někdo kdo "zhasne lampičku" a bude GAME OVER nebo-li peníze, které zde utratíte budou nenávratně pryč jakmile server bude vypnut ... a pak, že největší podvody se dějí jen na světových burzách :-D

  5. #95
    MartinM's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SipkovejRuza View Post
    no pochybuju, že takhle (máš připraveno = zabrzdím tě) systém pracuje (nevím zda si někdy programoval ... to už by asi bylo na úmělou inteligenci) ... spíš bych to nechal na generátoru náhodných čísel, který lot z odměn vybere, když jsou dané
    tady jsou loty dané procenty ... podle návodů ... takže mám na slot1 (kde je žula) 33.3% šance na 700 žuly a 16.7% šance na 900 žuly - 4 položky a ty se náhodně vyberou ... stejně tak na exo dřevo ...
    50% šance, že tu žulu dostanu a 50%, že to bude exodřevo

    navíc určitě jsem neměl na 6-8 úkol připraveno ... to bych řešil až bych udělal Piráty a stejně žulu nemám ... takže nevím proč mi systém podle tvé teorie "2x podkopl nohy"


    PS: a průzkumníci mi dál (i po splnění 1. úkolu, který jsem dělal 3 dny) nacházeli mramor ... tak sem je začal posílat jinam ... ledek, exo a žula ... tak běžli dál pro dobrodružství ... uvidíme co přinesou

    PS2: možná by to chtělo oddělit do odstavců .. bylo by to přehlednější
    Já se na to dívám z pohledu byznysu ne z pohledu hráče. Viděl jsem už spousty věcí naprogramovaných až mě z toho běhal mráz po zádech, zdejší model je velmi slabý odvar čehokoliv co jsem již viděl ve svém životě. proč se tomu tak děje jsem pospal viz. níže.

    Já se na další úkoly nepřipravoval, prostě mi tak ekonomika šlape ( generuje ), že tyto věci v podstatně vyšší míře mám ve skladišti delší dobu

    U mě je zase velmi zajímavé, že od spuštění tohoto úkolu mi noví průzkumníci stále jen 200 a 350 prken tvrdého dřeva byť je vůbec nepotřebuji a mám ji opravdu požehnaně cca 15 000 a nevím už pomalu co s tím . Spíše bych poteboval mramor, ale ren mi systém od té doby nedává byť předtímto úkolem se vše pravidelně střídalo tj. mramor - prkna - mince... nyní jen prkna zhruba už týden stále za sebou, nic jiného jen prkna každých 12 hod.

    Odstavce pro přehlednost by byli žádané, nepopírám ... bohužel jsem původně nepočítal s takovým "slohem", takže promiňte

  6. #96

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Jako po téhle zkušenosti s debilitou a "náhodností" splnění úkolů vím na 100%, že už si tady nekoupím ani jeden diamant. Jinak nevím jak dát najevo, že se mi to nelíbí.

  7. #97
    MartinM's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Rozumné ...mnohdy to jde vystihnout pár slovy a nemusí nikdo psát "slohy". Obdivuji lidi, co do onlinovek cpou peníze a to nemyslím jen na Settlers, "průkopníkem" v této oblasti je jistá hra s tanky . Vím o lidech co tam utratili desetitisíce za totální blbiny, když si mají koupit plnohodnotnou hru za 299,- tak se jim to nelíbí, ale že "jinde" utratí "potichu" podstatně více to už si neuvědomují.

    Když mám porovnat Settlers Online s hlavním "konkurentem" a to Settlers 7 z čehož "onlinovka" vychází tak mohu s čistým štítem říci, že Settlers 7 GOLD edice, která stojí 300 Kč vč. DPH je podstatně lepší hrou než tento "vykuchaný" paskvil, který se jeví jako "zdarma" přičemž jak už tak v životě bývá, realita je úplně jiná. S7 GOLD je dle mého nej hra společně se S4. vzhledem k ceně 300 Kč mi vychází S7 jako mnohem lepší volba a co se týče hraní tak tam jde opravdu o plnohodnotnou hru od obchodování, přes boj až po samotnou ekonomiku - tato hra se tvůrcům opravdu povedla a zajišťuje za min. peněz hodně zábavy. Bohužel onlinovka je na tom "opačně" - zábava se zde přelévá dle úspěchů / neúspěchu, vše je omezeno časem, o ekonomice bych se raději nezmiňoval - vpravo mám důl s uhlím, kde osadník do skladu uhlí vloží, aby "z čista jasna" "úplně vlevo" toto uhlí "vypadlo" :-D. Tohle je absurdní v S7 je vše do nejmenšího detailu propracované a když na "jihu" vytěžím uhlí, musí ho někdo "na sever" donést jinak mám v tamní dílně smůlu. Tvůrci jsou si toho zřejmě vědomi a proto se pomalu S7 Gold vytrácí z pultů obchodů, jelikož je to podstatně lepší volba než tato ořezaná verze S7 zvaná "online".

  8. #98

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím.
    Nechci zpochybňovat všechny ty slova nade mnou, ale dnes jsem dokončil úkol Čtyři větry pro lev.25-36 aniž bych měl nainstalován "antispiklenecký" software, či byl zakuklený admin této hry.
    Je pravdou, že mě štěstí, osud, bohové, prozřetelnost, statistika nebo jak to chceme nazvat, přáli.Dřevo napoprvé, ostrov napodruhé, velekněz napoprvé.Díky zveřejnění všech úkolů jsem se mohl připravit a budovat nebo kupovat potřebné věci s předstihem.Nutno podotknout, že úkol jsem začal v levelu 34 s plně rozvinutou ekonomikou.Nebyl proto problém s dostatkem surovin.
    Proto myslím že úkol splnit samozřejmě lze.Odměna není ukryta v materiální výhře/budova,diamanty/, ale vynikajícím-i když přiznávám pomíjivém-pocitu VÍTĚZE.
    Weis
    PSd počátku hraní této hry jsem neutratil ani jednu reálně vydělanou korunu za imaginární diamantíky

  9. #99
    MartinM's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by weis View Post
    Zdravím.
    Nechci zpochybňovat všechny ty slova nade mnou, ale dnes jsem dokončil úkol Čtyři větry pro lev.25-36 aniž bych měl nainstalován "antispiklenecký" software, či byl zakuklený admin této hry.
    Je pravdou, že mě štěstí, osud, bohové, prozřetelnost, statistika nebo jak to chceme nazvat, přáli.Dřevo napoprvé, ostrov napodruhé, velekněz napoprvé.Díky zveřejnění všech úkolů jsem se mohl připravit a budovat nebo kupovat potřebné věci s předstihem.Nutno podotknout, že úkol jsem začal v levelu 34 s plně rozvinutou ekonomikou.Nebyl proto problém s dostatkem surovin.
    Proto myslím že úkol splnit samozřejmě lze.Odměna není ukryta v materiální výhře/budova,diamanty/, ale vynikajícím-i když přiznávám pomíjivém-pocitu VÍTĚZE.
    Weis
    PSd počátku hraní této hry jsem neutratil ani jednu reálně vydělanou korunu za imaginární diamantíky
    Blahopřeji :-) .... nevím proč volit zbytečně tak ostrá slova "antispiklenecký SW" :-)... nikde jsem neuváděl, že toho nelze dosáhnout, stačí nalistovat pár řádků výše kde jsem zmiňoval pravděpodobnost 100 ku 1 mil., nikde jsem neuváděl 0 ku 1 mld. :-) ... myslím si, že by se nad tímto měli tvůrci zamyslet, jelikož je to opravdu velmi špatně nastaveno a myslím si, že tak velká "odchylka" bude způsobovat u většiny spíše flustraci a pokud z této hry začnou utíkat hráči ( ať platící či neplatící - těch je většina ) tak ta hra "padne". Nejde o to, že by šlo o nějaký "blackout", jde o to, že s odlivem či s větší přibývající flustrací se tato hra bude stále více lidem hrát hůře.... čím hůře hratelná bude, tím menší pravděpodobnost, že se z toho dá udělat byznys :-) .
    Nikomu nezávidím splnění úkolu, všem přeji co možná nejlepší výsledky, ale tvůrci by se měli polepšit. Původně jsem se těšil na Velikonoční úkoly, bohužel po této zkušenosti jsem přesvědčen, že tyto úkoly vynechám na 110% pokud budou časově omezeny a postaveny na 100% náhodilosti :-)

    P.S. tak to jsme na tom podobně, imaginárně vydělané peníze investuji smysluplněji v tom se zřejmě shodneme :-) byť si nejsem jist zdali přesně takto byl formulován Tvá připomínka :-D

  10. #100
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by MartinM View Post
    Blahopřeji :-) .... nevím proč volit zbytečně tak ostrá slova "antispiklenecký SW"
    „To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou.“ - Anonym


Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.