Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 26

Thread: Nová budova (Banka)

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Nová budova (Banka)

    docela by se mi líbila banka,možnost si půjčit a do daného termínu vrátit různé komodity i s úrokem.....učilo by to mladé platební morálku a matematiku,rozhýbal by se i obchod,hra by získala novou zajímavost a já možnost získat surky,i když tu nebudou přátelé...: Cool:

  2. #2
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    A jak by se řešily úpadky a bankroty ?
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  3. #3
    Verthandi's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Dalnar View Post
    A jak by se řešily úpadky a bankroty ?
    Exekucí budov, případně zabavením armády

    Návrh zajímavý, ale nesměli bychom být v Čechách....
    Verthandi
    jinde známá též jako Belldandy nebo Zelda

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Něco takového jsem v jedné hře zažil a některá děcka nevěděla, že musí platit úroky a po celou dobu hraní jim naskakoval dluh, nebo si naopak myslely že úrok=splátka a nechápaly, proč už to není dávno splacené
    Last edited by Lucas; 27.02.13 at 14:30.

  5. #5
    SipkovejRuza
    Guest
    někde tu byl jiný náápad na banku (jako budovu) - vložené mince by generovaly další mince ... to je lepší než půjčování si "od hry"

    nač si na půjčování zvykat ... spousta hráčů neví co jsou to procenta (diví se, že při 90% šanci na výhru stejně prohrajou), neví jak docílit efektivitu
    půjčky bych neviděl jako dobrý počin.

    a půjčovat si suroviny ... na to máme tunu přátel nebo cech !

    navíc ...
    - jak by se dělal přepočet .. nevrátil jsi pšenici ... zaplatíš (sebereme ti) měděnou rudu??
    - nesplacení dluhu = založení nového účtu ... tak by se to totiž řešilo a před tím odhození všech surovin na přátele

    jak napsal můj nový "známý" ... jsme v ČR

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    V tom moc nevidím problém. Pokud nesplacení dluhu = založení nového účtu tak to by pořád začínal znovu a nikde by se nedostal. A půčovat jen do výše vlastniho zabavitelného majetku na budovách / army atd. Jen tady chybí založit funkci exekutora ve hře.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych to viděl na budovu,která by generovala mince podle toho,kolik je tam pracujících osadníků,čím víc tím více peněz. Ale nemusí to být závratné sumy například z 300 prac.osadníků by bylo denně 30 mincí. I to by mě hodně potěšilo
    A půjčování peněz.....úroky.....to by tu moc lidí nezůstalo.....

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    ....žádné těžké počty....chceš 100 zl. na den?...vrátíš 110....
    nevrátíš včas...banka ti nepůjčí,dokud nevrátíš 200 zl...
    ...motivovat, ne odrazovat....
    a výše půjčky by byla závislá na lvlu.....bych si rozmyslel,přijít kvůli surkám o místo

    a ještě bych si domluvil sponzoring s Kellnerem....že by přispěl diamanty po určitém objemu splacených půjček...
    Last edited by Randolph; 28.02.13 at 10:49.

  9. #9
    SipkovejRuza
    Guest
    a kam spěcháš ... na 50 level ... no tak si počkám a našetřím za prodané suroviny
    tehle nápad se mi nelíbí - půjčování není dobré ani v životě (pokud se nejedná o důležitou věc !) ... a hrajou to i děti a neználkoové - viz moje předchozí zpráva
    (můj názor)

    víš co by bylo křiku až by si se jednou lognul a měl prázdné sklady ... je to chyba nebo jen přišel exekutor nebo mi někdo naboural účet
    už teď je server přetíženej a ještě další zátěž ve formě půjček - formuláře na přehledy, na půjčení a zaplacení ... budem rádi když v dohledné době udělají něco přehledného pro cech (aktivity, cú, ...)

  10. #10

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemusela by to být budova, ale třeba část obchodu: šlo by tam nastavit půjčku, denní splátky a počet platících dní (např.: 100 zl.; splácení 10 dní po 11 zl.) a ještě třeba něco, že pokud nebude moct zaplatit, tak třeba že bude muset zaplatit o např. 5 více zlatek, za každý den prodlení, ale každý by si to mohl nastavit jak by chtěl (možná by se tam mohli nabízet i suroviny na splátky a i za splátky v surovinách :-D)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.