Reply to Thread
Page 2 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 114

Thread: Oprava úkolů (omezení lvl) - nové chyby

  1. #11
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlasím, mám stejný problém...

    p.s. a nepsalo se taky o tom, že kdo je v cechu, dostane 100 cech. mincí??

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemohlo by se na domovském ostrově objevit cca každý 8-10 den od 30lvl nějaký lehce porazitelný bandita aniž by zabral jakékoliv území něco jako "pašerácké doupě", mám totiž úkol zbavit se bandity na domovském ostrově, ale už tam žádného nemám tak úkol nemohu splnit.

  3. #13

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    no tie cechovní mince by taky bodli.. bolo o nich psané a nic

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj.

    pri úlohách taktik a milice by možno stačilo zrušiť obmedzenie "v domovské oblasti" a dať možnosť použiť tých 50 milice a 50 kavalérie pri zničení tábora v dobrodružstve.

    a dik za aspoň čiastočnú opravu

  5. #15

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Me se stale neodemkly ulohy
    Ostatni ostrovy:


    a Podezrela osoba:

  6. #16

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví

    Úkoly Taktik a Milice

    Připojuju je. Mám úkol Taktik a Milice. Dříve je splnit nebylo možné a na odstranění problémů se pracovalo. Nyní už je tam vidím. Obojí má podmínku pro splnění porazte v domovské zóně bandity pomocí .... Ale ostrov mám zabraný celý a myslím, že jsem podmínky pro splnění úkolu splnil již dříve a to při dobývání ostrova. Tak co teď s tím bude?

  7. #17
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví

    Thumbs up Poděkování

    Děkuji všem za vaše postřehy ohledně opravy. Hlavně těm, kteří zde vkládají obrázky pro lepší uvedení do problematiky. Vaše postřehy předávám na vyšší místa.

  8. #18

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Já jsem s taktikem v pohodě, páč mám ještě celej s9 plný banditů.
    mám ale jiný problém

    http://imgup.cz/image/Lbs

  9. #19
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví


    a chutovka na konec - at uz proto, ze nebyla dodana lekarnicka, nebo proto ze nejde mit zranenyho generala na vycistenem ostrove (popr. pouziti lekarnicky na dobrodruzstvi)

  10. #20
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Verthandi View Post
    Nechce se mi rozjíždět offtopic, ale nevím z čeho tak usuzuješ. Nehraju jen tuhle hru, ale i jiné a tam mě lidé znají pod jinými jmény. Tvé obvinění bez důkazů klidně ať prošetří support...
    sorry ... ale pokud si to napíšeš do podpisu takhle a neuvedeš, že se jedná i o jiné hry, tak jak to mám poznat.
    Reagoval jsem jen na základě toho zavádějícího podpisu a neobviňoval jsem tě --- obvinění by vypadalo jinak a psal bych ho jinam.
    navíc nick je ve hře uveden ... minimálně Zelda

    tak se nečerti a uprav si podpis na srozumitelnější ... např. "známá z jiných her jako ..." ... z jiných her tě něznám (a asi nebudu sám) neb je nehraju
    končím ať to tu nezasviníme ... a ještě jednou promiň

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.