Reply to Thread
Page 4 of 12 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 114

Thread: Oprava úkolů (omezení lvl) - nové chyby

  1. #31

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Stejný problém Smrt Vůdcům a nic se neděje, po opravách je to ještě pomalejší než to bylo, přihlašování na třikrát, čtyřikrát, častější padání hry. Servis se nějak nepovedl...
    Nemluvím o prodlevách při plnění nějakých dobrodružství, bloky přestávájí fungovat...
    Last edited by green716; 28.02.13 at 14:49.

  2. #32

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    20
    Monde
    Kouzelnictví
    kromě výše opakovaně uváděných problémů (Taktik a Milice) přidávám ještě jeden další (viz obrázek). Zůstal mi tam viset i tento úkol pro nízký lvl a nedostal jsem hlavní odměny za splnění předešlého jiného kompletně splněného hlavního úkolu odemčeného opravou.
    Last edited by vogon; 01.03.13 at 05:36.

  3. #33

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Cyhba

    Mne nustále vyskakuje takáto chyba.

    Úkol dokončen a keď dám prevziať alebo zavrieť tak aj potom to vyskoči znova. Nie že by mi vadilo zopar chýb, ale keď toto vyskočí každú minútu tak to už je veľa. Dúfam že sa to opravý.

    Chyba settlers.jpg

  4. #34

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Já se přidávám, ale mě to hlásí několikrát denně úkol splněn. Když ale kliknu na získat odměnu, nic se nestane. Dám zavřít a za chvíli je to tu zas.
    Je to docela otravné.

  5. #35

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Dalsi divne nesplnitelny ukol je zde : Podminka splnit Dlouhe Luky ale ty nikde nejsou a ukol se diky tomu stale neotevira

    http://2i.cz/4c7c2f05d6

    Take by s tim bylo neco potreba udelat :-)

  6. #36

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví

    Dalsi ukol se neodemyka

    Dalsi divne nesplnitelny ukol je zde : Podminka splnit Dlouhe Luky ale ty nikde nejsou a ukol se diky tomu stale neotevira



    Take by s tim bylo neco potreba udelat :-)

  7. #37

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Tady nikdo neodpovídá, to je panečku vizitka...

  8. #38

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Verthandi View Post
    Děkujeme za opravu, ale úkoly Milice a Taktik nejsou momentálně splnitelné pro žádného hráče, který vyčistil svůj ostrov od banditů (defakto všichni s úrovní 32+). Navrhované řešení - nastavit tyto úkoly jako splněné u všech hráčů, kteří nemají na svém ostrově již žádný tábor nebo vůdce banditů.

    Zdravím
    Jen jsem se chtěl zeptat jestli se výše zvedený problém nějak řeší. Tak se tedy ptám. Naše milé GMko co se s tím problémem děje? Ne jen že mě otravuje jak mi v guest logu stále svítí q, který podle zadání už bohužel nejsem schopen splnit, ale udivuje mě i to, že zásadní a průvodní q má od požátku chybu, kterou dosud nikdo neodstranil, nebo se té chybě dostatečně nevěnoval.
    Jsem si vědom, že jen díky GM tu může všichni hrát, ale jednou jste se dali na vojnu tak pro své hráče musíte bojovat.
    Rád bych se dočkal jasné odpovědi.
    Omlouvám ale nejsem si úplně jist kolik GM se tu o nás stará, tak jsem to pojel jednout a jednou onak.

    S vděkem hráč Saimik

  9. #39
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den,

    odemknutí několika zbývajících úkolů je teď hlavni priorita. Bohužel nemůžu slíbit žádné datum, protože se řešeni musí první otestovat.

    BB_Kahsi

  10. #40

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    smazet ty dva questy milice a taktik 3x dohodiny odklepavat ze je hotovo me vazne lze na nervy, 2mesice zkouseni testovani a udelate co? odstranite level a zase budem cekat 2 mesice nez to konecne vyresite

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.