Reply to Thread
Page 3 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 114

Thread: Oprava úkolů (omezení lvl) - nové chyby

  1. #21

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak (částečná) oprava byla dnes spuštěna. Některé úkoly už nejsou levelem omezeny. problém ovšem je, že některé z nich jsou na bandity v domovské oblasti. Jenže ty už tam pár měsíců nemám :-)
    Tak snad udělají i něco s tímhle.

  2. #22

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    tak přikládám další chybu. Objevuje se mě hned po přihlášení. Odkliknu to, ale nic se nestane.


  3. #23

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám taky problém, spustil jsem dobrodružství Vyhnanci, ale kdy dám navštívit, tak se mi ukáže menu všechno, ale ostrov tam není, jenom zamrznutý domácí ostrov viz:

    Vrátit se jde, ale nic jiného neudělám

  4. #24

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Zajimavy je, ze vsichni pisou stejnou chybu, ale vyjadreni nikde zadny. Docela zklamani toto. A opravdu me otravuje kazdou chvili odklikavat "Prevzit odmenu" za 50exp. Vim, ze je to beta, ale prece jen nejaky prachy uz jsem do toho vrazil a stve me to.

  5. #25

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Stejný problém taktik a milice, odpoví tu na to někdo?

  6. #26

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    To se na mě milí Blue_Byte nezlobte, ale ta vaše oprava stojí za starou bačkoru, všechny výše zmíněné problémy se mě týkají a po dnešním přihlášení se dostavilo obrovské zklamání! Nejen že máte lagy jak zeměkoule, ale také jste své sliby splnili z necelé poloviny a docela dobře se Vám daří mně postupně tuto krásnou hru znechutit.

  7. #27
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by b0st View Post
    Mám taky problém, spustil jsem dobrodružství Vyhnanci, ale kdy dám navštívit, tak se mi ukáže menu všechno, ale ostrov tam není, jenom zamrznutý domácí ostrov viz:

    Vrátit se jde, ale nic jiného neudělám
    ani refresh / reload nepomůže ??

  8. #28

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Pomohla až instalace jiného prohlížeče (Firefox), chromu nepomohlo ani komplet vyčištění mezipaměti atd...

  9. #29

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Stále nelze splnit některé úkloly :-(

    Bohužel stále nelze dokončit některé úkloly, které byly dříve blokovány levelem a to i přes snahu toto vyřešit - například Milice a nebo Taktik. Úkol zní "poraz za pomoci milice/kavalerie nepřátelský tábor na domácím ostrově"... Bohužel již žádný nepřátelský tábor na domácím ostrově nemám :-( Chtělo by to rozšířit třeba i na dobrodružství a ne jen domácí ostrov.

  10. #30
    SipkovejRuza
    Guest
    kdyby si četl fórum .. je tu o tom celé vlákno a dost dlouhé

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.